Jump to content
beatag60

Filmy

Recommended Posts

Straszna strata czasu (a raczej mało straszna, bo nawet dreszczy nie dostałam oglądając, więc kiepsko). Jedyna fajna rzecz w tym filmie to ładna aktorka grająca znajomą głównej bohaterki i fajne glany innej znajomej xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

To polecam Naznaczonego 1 i 2, to jedyny film przy, którym się boje. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie skończyłam oglądać "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona". Bardzo lubię ten film ...

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nimf, ja też oglądałam wczoraj. Był jakiś taki za rozwlekły... Pewnie reklamy na tvnie, których jest od cholery, potęgowały to wrażenie, ale wydaje mi się, że i bez nich byłby ździebko za długi. Ale i tak mi się podobał. Ładna ta Galadriela, swoją drogą :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie skończyłam oglądać "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona". Bardzo lubię ten film ...

 

Od kiedy ja już mam w planach oglądnięcie tego...? Czyli mówisz, że warto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W 2016 będzie nowa część Piratów z Karaibów , piąta :D Wiedziałam że prędzej czy później ukażą się kolejni piraci . A w następnym roku (lub pod koniec tego) będą nowe Opowieści z Narnii :P A w tym roku, jak już pisałam , będzie druga część Jak wytresować smoka .

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdyby to był inny film, nie miałabym zbyt dużych oczekiwań co do piątej części, bo to taka dziesiąta woda po kisielu trochę i z reguły tak duże numerki przy tytułach są dla mnie odstraszające. Ale że czwórka była bardzo fajna, nie gorsza od takiej "Skrzyni umarlaka" chociażby, to mam nadzieję, że i piątka się za bardzo nie skiepści i będzie dalej trzymać poziom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podobno jeden ze scenarzystów odszedł... Bez duetu Ted Elliot & Terry Rossio Piraci nie będą już tym samym. :

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj oglądałam komedię "Marsjanie atakują" Burtona (z tym, że przegapiłam początek, tata trafił na ten film przypadkiem, przełączając kanały, kiedy on już trwał). Całkiem fajna :D Podobało mi się to, jak wyglądali Marsjanie, mieli wyłypiaste, okrągłe oczy i byli tacy burtonowscy... :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obejrzałam sobie wczoraj "Dom Zły" Smarzowskiego. Siedziałam do pierwszej w nocy, jak głupia, nie umiałam się oderwać.

Żeby w pełni ten film zrozumieć, musiałabym chyba obejrzeć jeszcze ze dwa razy. Ale był ciekawy, raczej na plus niż na minus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obejrzałam wczoraj "Czekoladę". Cieplutki, zabawny, pozytywny film, uśmiech nim wywołany nie złaził mi z twarzy nawet przy zasypianiu :) No i ten Johnny... Taki piękny ♥ Śliczny ♥ Z gitarą ♥ I warkoczykiem ♥ I tym swoim spojrzeniem ♥

Rany

jak

ja

go

kocham ♥ ♥ ♥ *milion serc*

 

 

*nad głową Emi zapala się żaróweczka*

Wiem! Postawię parę ładnych świeczek pod moim plakatem z Jackiem Sparrowem i zrobię ołtarzyk :happy:

fangirling_by_kurokaosu_hime-d4y8euz.jpg

:happy:

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

It's priest ^^ Have a little priest ^^

Akurat w "Sweeneyu" najbardziej lubię Mrs Lovett, a nie, na co wskazywałoby moje uwielbienie dla Johnnego Deppa, pana golibrodę. Ona jest taką przegenialną postacią... Sposób, w jaki wyjeżdża z tym pomysłem na meat pies jest epicki :happy: Takie to praktyczne. Żeby się nie zmarnowało. Geniusz :>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczoraj uznałam, że należy definitywnie zmniejszyć listę "chcę zobaczyć" na filmwebie i zabrać się za coś, czego dla odmiany nigdy nie oglądałam, a chciałabym. Na pierwszy ogień poszły 2 filmy z Deppem; "Z piekła rodem" i "Benny i Joon".

Pierwszy traktował o Kubie Rozpruwaczu (thriller/kryminał); nieco krwawy, trochę błahy. Klimat był ciekawy, mroczny i ogólnie film nie był zły, ale trochę nieskładny i jakby trochę na wyrost. Dałabym mu; 7.5/10.

 

Drugi był o mężczyźnie, którego omijało życie towarzyskie, bo musiał zajmować się nieustannie chorą umysłowo siostrą, która podczas momentalnej nieobecności brata zagrała z jego kumplami w pokera i przegrała, czym zobligowała brata do zajęcia się kuzynem-dziwakiem kumpla. Ten film za to bardzo mi się podobał; niby lekki, zabawny, trochę dziwny, poruszający ważną tematykę z dużą dozą prostoty i szczerości. Genialna kreacja Depp'a; 10/10 i trafia do moich ulubionych. :-D

 

It's priest ^^ Have a little priest ^^

Akurat w "Sweeneyu" najbardziej lubię Mrs Lovett, a nie, na co wskazywałoby moje uwielbienie dla Johnnego Deppa, pana golibrodę. Ona jest taką przegenialną postacią... Sposób, w jaki wyjeżdża z tym pomysłem na meat pies jest epicki :happy: Takie to praktyczne. Żeby się nie zmarnowało. Geniusz :>

 

Boże, "Sweeney"... to był bardzo porąbany film, bardzo rypnięty, ale za to jaki... fajny? Chryste, te paszteciki - ohyda! Ale zakończenie filmu było specyficzne.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paszteciki były najlepsze ze wszystkiego ♥ Jestem nienormalna ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio oglądam dużo filmów.

'Wielki Gatsby' - podobał mi się, taki inny klimat, Leonardo DiCaprio, kostiumografia dobra. Tylko taki bajkowaty ...

 

'3 metry nad niebem' - polecam, popłakałam się na nim xD Taki smutny film.

 

'Jeden dzień' - jak dla mnie szału nie ma, nudził mnie momemtami. Niby dobry, wiele osób poleca, ale ja osobiście nieszczególnie ; )

 

'Nietykalni' - świetny film, bardzo poruszający, kto nie widział, to koniecznie musi obejrzeć : D

Share this post


Link to post
Share on other sites

O tak, "Nietykalni" są rewelacyjni ♥ Scena ze spadochronami ♥ Albo ten koncert na urodzinach ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie polecam filmu "Kwiat Pustyni" dla widzów o słabych nerwach oglądałem jego wczoraj na TVP1 i w niektórych scenach musiałem się odwracać. Jest, to film dla widzów o mocnych nerwach. Ogólnie tez nie lubię filmów o Afryce albo coś związane z nią.

 

http://www.filmweb.pl/film/Kwiat+pustyni-2009-495616

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś poleci jakiś lekki film zmęczonemu człowiekowi po przygodach z teatrem i chemią? Czyli bardzo zmęczonemu.

Coś lekkiego i zabawnego, ale znowu nie durnego jak stado wielbłądów. Ktoś coś zna? :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.