Jump to content
beatag60

Filmy

Recommended Posts

Zapomniałaś dodać o bolących plecach. ;) (Jak Cię to pocieszy, to mnie bolą kostki jak cholera). Ja polecam Odlot, słodka i zabawna bajka. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomijam plecy i kolana.. :) Jednak starość...

 

A Odlot w sumie... Czemu nie, nie widziałam jeszcze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

'3 metry nad niebem' - polecam, popłakałam się na nim xD Taki smutny film.

 

Jest książka. Nudna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mordka, a film widziałaś? Lepszy od książki?

 

Oglądał ktoś 'Bezcenny dar'? Wczoraj go obejrzałam. Podobał mi się : )

 

Ma ktoś polecić jakieś dramaty czy nawet romansidła? : D Albo coś takiego smutnego, poruszającego. Powoli kończą mi się pomysły :<

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Nimfa, kawałek, w zeszłym roku na hiszpańskim. Jak dla mnie - bez różnicy, nie warto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aaale to trzeba cały obejrzeć! Wiem, że Ty jesteś wybredna, ale musisz oglądnąć od początku do końca, aby oceniać : D

 

 

W ogóle to przez większość filmu czekałam na to, że on ją w uja zrobi, że mu nie zależy i to tylko gra XD

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nimfa, dramaty mówisz...

1. Grobowiec Świetlików - to anime, ale spłakałam się na nim strasznie. Nie tylko dla wielbicieli tego gatunku. Jest to również dramat :P

2. K-Pax - jeden z moich ulubionych filmów ever ;)

3. Kraina Wiecznego Szczęścia - na podstawie książki S. Kinga

4. Mechaniczna Pomarańcza - klasyk ;)

5. Las Vegas Parano - też jeden z moich ulubionych :P

6. Gran Torino - Clint Eastwood ♥

7. Wyspa Tajemnic - pewnie każdy już widział...

8. Sybil - światny! Wersja z 1976r. - opowiada historię dziewczyny posiadającej wiele osobowości.

9. Zło (2003) - bardzo dobry film

10. Eksperyment - wersja niemiecka

11. Więzień Nienawiści

 

Mogę tak wypisywać dalej, mam tego pełno na filmwebie, jak będziesz chciała więcej tytułów to dawaj znać. Jeszcze pytanie, czy trafię w twój gust :P

 

Romansidła:

1. Prawdziwy Romans

2. Sala Samobójców - mnie się podobał, ale opinie podzielone :P

3. Urodzeni Mordercy - dramat/thriller/romans

4. Don Juan DeMarco

5. Czekolada

6. Dzikość Serca

7. Zakochany Szekspir

8. Intruz

9. Słodki Listopad

10. Uprowadzenie Agaty

 

I z polecanych przeze mnie romansów to by było w zasadzie tyle :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow, Evi, dziękuweczka ; *

Niektóre znam, ale reszte przepatrzę i na pewno wybiorę pare tytułów ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

daj znać co ci się podoba, a co nie - łatwiej będzie później coś dla ciebie wybrać :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Aaale to trzeba cały obejrzeć! Wiem, że Ty jesteś wybredna, ale musisz oglądnąć od początku do końca, aby oceniać : D

 

Książka mi się nie podobała, a film ma mi się spodobać. Obejrzę, gdy:

a) będę miała jakieś zaćmienie mózgu (to ekranizacja, w dodatku książki, która mi się nie podobała),

b) obejrzę propozycje, które mi daliście wcześniej, na co się nie zapowiada, bo nie mam chęci na filmy.

 

Wiesz, że książka ma nawet swoją kontynuację? Nie czytałam, ale znam treść przez kolażankę, której się podobał film.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okej, Evi dam znać : )

Mordka, no w sumie racja, skoro książka Ci się nie podobała. Ale czasami jest spora różnica między filmem a książką.

A tego to nie wiedziałam, chętnie się zapozmam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oglądam sobie właśnie Wilka z Wall Street. Po ok. 7 minutach filmu nauczyłam się całego pięknego wachlarza angielskich przekleństw, których dotąd nie znałam, po 20 minutach udało im się mnie zainteresować fabuła, a teraz, po prawie 40 minutach zaczynam być lekko zdegustowana. I mam przeczucie, że tak już będzie niestety do końca filmu...

 

Edit: Skończyłam. Film fajny, nie myślałam, że tak spokojnie się skończy, dopiero później doczytałam, że jest oparty na prawdziwej historii. Ale nigdy nie pozwolę obejrzeć tego moim rodzicom. Nigdy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecam film Rasa z 2006 roku. :)

 

rk1tz9

 

Opis filmu:

 

Pięcioro przyjaciół postanawia spędzić upojne wakacje na małej opuszczonej wysepce. Wkrótce jednak okaże się, że nie są tam sami. Wyspę zamieszkuje populacja zmutowanych genetycznie dzikich psów. Zwierzęta początkowo nie budzą lęku, ale wkrótce okaże się, że bardzo różnią się od normalnych psów. To prawdziwe bestie, których mordercze skłonności i inteligencja znacznie przekraczają normę. Piątka osaczonych przyjaciół musi podjąć walkę o przetrwanie. :)

 

Dodam od siebie, ze film trzyma w napięciu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Horror?

 

Ja aktualnie mam na ekranie Zakochanego Szekspira, po raz niewiadomoktóry. Ale to takie fajne, te poety, te miłości.. : 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
Horror?

 

Piszą, że horror ale dla mnie to thriller ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Więc tak. Przepatrzyłam propozycje filmów od Evi. Zapomniałam wspomnieć, że nie lubie starych filmów, no, ale dobra. Oglądnęłam 'Urodzeni Mordercy'. Bardzo mi się podobał, trochę ryje banie, ale na prawdę dobry film i świetna gra aktorów. Lubię takie 'dziwne' filmy ^^

Następnie 'K-pax'. Hmm ... w porządku, ale jakoś mnie nie porwał, chyba obejrze go jeszcze raz bo być może nie wszystko zrozumiałam xD

Dosyć późno w nocy go oglądałam i byłam padnięta.

Nie wiem jak z resztą filmów, nie obiecuje, że je oglądne ze względu na rok produkcji xD Ale na pewno jeszcze pare z tych propozycji zobaczę i dam znać ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mama przyniosła z pracy film Marzyciel z Johnnym Deppem i szybko się wczoraj do niego dobrałam ;P . Film jest cudowny , cieplutki , zabawny a jednocześnie bardzo życiowy i przepiękne cytaty Johnny mówił. Johnny po prostu jest geniuszem a film opowiada o autorze Piotrusia Pana więc :

I am the voice of Never-Never-Land

The innocence, the dreams of every man

I am the empty crib of Peter Pan

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Marzyciel"... Kocham ten film ♥ A słuchałaś, Aniu, ścieżki dźwiękowej Jana A.P. Kaczmarka? Jest śliczna. Nawet Oscara zdobyła, jeśli dobrze pamiętam ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

WUT ?? Następne 300? Znowu będzie THIS IS SPARTA hahaha

Cały film oglądałam w sumie tylko po to, żeby zobaczyć tę jedną scenę. I tylko ta jedna mi się podobała :P

 

[video=youtube]

 

MADNESS !!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety w tej części nie będzie Leonidasa tylko żądna zemsty zona Leonidasa . :)


Leonidas umrze może nie będzie to pokazane ale umrze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja polecam serie Horrorów Roba Zombie :)

 

Dom 1000 trupów:

 

ea9d0d917e293e885c2845bf32601fc0.jpg

 

Opis Filmu:

Kiedy grupka przyjaciół, podróżujących samochodem spotyka na swej drodze piękną autostopowiczkę, nie przeczuwa, że to wydażenie zaważy na ich dalszym życiu, a właściwie zdecydowanie je skróci. Kiedy podczas ulewnej burzy psuje się samochód, dziewczyna proponuje im schronienie w jej domu, który zamieszkuje ze swoją rodziną. Domownicy mają jednak swoje, odmienne od normalnych ludzi, zwyczaje - uwielbiają znęcać się nad ludźmi. Cmentarzyk znajdujący się niedaleko posiadłości dowodzi, że rozsmakowali się w tej "dziedzinie". Większe niebezpieczeństwo kryje się jednak po ziemią, gdzie panem i władcą jest legendarny dr. Satan. Czy w starciu z tak niewyobrażalnym złem, komuś z grupki młodych ludzi uda się ujść z życiem?

 

Bękarty Diabła:

 

7535082.3.jpg

 

Opis filmu:

Gdy Szeryf Wydell (William Forsythe) przypuści atak na dom Firefly'ów, jedynie Otis (Bill Mosley) i jego siostra Cipcia (Sheri Moon Zombie) zdołają uciec bez uszczerbku na zdrowiu. Schronienie znajdują w obskurnym motelu, gdzie kolejnymi mordami umilają sobie oczekiwanie na przyjazd głowy rodziny ? Kapitana Spauldinga (Sig Haig). Trup ściele się gęsto, więc Szeryf Wydell postanawia zaprowadzić porządek, nie do końca bacząc na literę prawa.

 

Halloween:

 

halloween2007.jpg

 

Opis Filmu:

 

Remake klasycznego horroru Johna Carpentera z 1978 roku.

10-letni Michael Myers morduje swoją siostrę, jej chłopaka i ojczyma. Trafia on do szpitala dla obłąkanych, gdzie po 17 latach ucieka mordując tych, których napotka. Doktor Samuel Loomis, który przez cały ten czas, starał się odkryć dlaczego Myers mordował, wyrusza w pościg za nim. Tymczasem Myers będąc już w Haddonfield, zaczyna śledzić nastoletnią Laurie i jej przyjaciółki - Annie i Lyndę. W święto Halloween niczego niespodziewające się dziewczyny, będą musiały stoczyć krwawą walkę z psychopatą. Lecz nasuwa się pewne pytanie: Czy Michael aby na pewno chce zamordować jedną z dziewczyn - Laurie? Doktor Loomis musi dotrzeć do dziewczyny, zanim zrobi to zabójca.

 

Halloween II:

 

h2-halloween2-poster.jpg

 

Opis Filmu:

 

Kontynuacja filmu z 2007 roku. Laurie Strode (Scout Taylor-Compton) dręczą koszmary senne i wciąż nie może dojść do siebie po traumatycznym spotkaniu z Michaelem Myersem (Tyler Mane) rok temu. Obecnie mieszka ze swoją przyjaciółką, Annie (Danielle Harris), która również przeżyła ataki uzbrojonego w nóż psychopaty, i jej ojcem, szeryfem Brackettem (Brad Dourif). Laurie uczęszcza na spotkania z psychiatrą, jednak nie przynoszą one rezultatów, a depresja dziewczyny pogłębia się coraz bardziej. Z kolei dr Loomis (Malcolm McDowell) wydał książkę dotyczącą osoby Myersa i zarabia na tym fortunę. Gdy zbliża się kolejne halloween, Michael powraca, aby dokończyć kilka rodzinnych spraw...

 

The Lords of Salem:

 

lords-of-salem-poster.jpg

 

Opis Filmu:

 

Heidi (Sheri Moon Zombie) jest DJ-ką w rockowej stacji radiowej w Salem. Pewnego dnia, dostaje płytę tajemniczego zespołu Lords, którą puszcza w rozgłośni. Uwalnia tym samym klątwę ciążącą nad miasteczkiem. Mówi ona, że trzysta lat temu, niewinni ludzie zostali skazani na śmierć za praktykowanie czarnej magii w Salem. Były wśród nich jednak cztery prawdziwe czarownice, które poddawane torturom, a następnie brutalnie zabite, poprzysięgły zemstę. Teraz powracają, aby ją spełnić...

 

Mam nadzieje, że zachęciłem do obejrzenia :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio po raz kolejny obejrzałam sobie film "Czerwony Kapturek: Prawdziwa Historia". Mówiąc w skrócie, jest to jedna historia przedstawiana z perspektywy czwórki świadków - Kapturka, jej babci, wilka i wielkiego przygłupa sprzedającego sznycle. Świetna bajka, warto :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.