Jump to content
Piotrek

Plebiscyt na ulubioną piosenkę (organizacja i dyskusja)

Recommended Posts

Nooo, a solówka w MPG to dopiero jest bossska. Jak i ogólnie całokształt partii gitarowych w tym kawałku (które w utworach tego typu są najważniejszym elementem!). Już z dwojga złego wolę Evę, która do czasu pojawienia się tej piękniusiej solóweczki jest moim zdaniem średnią, ale całkiem przyjemną balladką - nic ciekawego się nie dzieje, ale jakoś szczególnie uszy nie bolą. MPG to z kolei jakieś apogeum badziewności od pierwszego, do ostatniego dźwięku - myślałam, że zakwikam sie na śmierć podczas pierwszego odsłuchu i nie była to bynajmniej oznaka aprobaty. Ten kawalek jest wręcz komiczny. W pierwszej turze, w której brałam udział, nie głosowałam na niego, chyba tylko dlatego że wyparłam fakt jego istnienia (BBB jest IMO o tyle lepsze, że w założeniu miało być prostackie - i spełnia swoją funkcję). Piszę to jako wielka fanka thrash metalu.

 

I chociaż rozumiem, że fan ciężkich brzmień może lubić ten kawałek bardziej niż nudne ballady, tak nie mam pojęcia, dlaczego ludzie, którzy wywalili porządnie zrobione mocne utwory (bo wolą te bardziej melodyjne - ok, nie ma w tym nic złego), nie głosują przeciwko bezmyślnemu nawalaniu po garach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nooo' date=' a solówka w MPG to dopiero jest bossska. [/quote']

Może zbyt dawno tego nie słyszałam O.o A 3 lata temu, to ja nawet nie wiedziałam co to thrash :P i może dlatego mi się taka łupanka podobała? Zresztą ja tam się za mało znam, żeby to jakoś bardziej obiektywnie oceniać.

 

Już z dwojga złego wolę Evę' date=' która do czasu pojawienia się tej piękniusiej solóweczki jest moim zdaniem średnią, ale całkiem przyjemną balladką[/quote']

Racja, ale u mnie dochodzi jeszcze głos Anette, który na DPP średnio (żeby nie powiedzieć prawie w ogóle) trawię.

 

Zresztą, nie ważne czy pierwsze odpadłoby BBB, czy MPG - i tak z miejsca co najmniej pół DPP jest do wywalenia :huh:

 

I chociaż rozumiem' date=' że fan ciężkich brzmień może lubić ten kawałek bardziej niż nudne ballady, tak nie mam pojęcia, dlaczego ludzie, którzy wywalili porządnie zrobione mocne utwory (bo wolą te bardziej melodyjne - ok, nie ma w tym nic złego), nie głosują przeciwko bezmyślnemu nawalaniu po garach.[/quote']

No ja też tego nie rozumiem. Co złego jest np. w Romanticide, czego nie ma w MPG?

Share this post


Link to post
Share on other sites

DPP jest moją drugą ulubioną płytą NW. I z niej uwielbiam Whoever Brings The Night i Master Passion Greed. Będę zła jak tak szybko odpadną :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

I chociaż rozumiem, że fan ciężkich brzmień może lubić ten kawałek bardziej niż nudne ballady, tak nie mam pojęcia, dlaczego ludzie, którzy wywalili porządnie zrobione mocne utwory (bo wolą te bardziej melodyjne - ok, nie ma w tym nic złego), nie głosują przeciwko bezmyślnemu nawalaniu po garach.

 

z mojej perspektywy wygląda to tak, że całe DPP jest słabe i do kitu. jeden utwór mi się tam podoba. JEDEN. a na każdy kolejny głosuję bez większego zamysłu bo jest mi totalnie obojętne w jakiej kolejności wylecą. dla mnie są na równi. tak samo mi się nie podobają :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż, w sumie dla mnie też zastanawianie się, co na DPP jest gorsze, to jak rozważanie, która kupa bardziej śmierdzi, ale jednak nie mam dużego problemu z uszeregowaniem tych pioseneczek (bo przecież nie utworów :p) w kolejności od dna absolutnego do najmniejszego zła :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapraszam do nowej rundy głosowania. Jako, że i tak większość głosów oddawana jest krótko po rozpoczęciu tury, czas głosowania został skrócony do 3 dni. Myślę, że i tak wszyscy się wyrobią ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Sionqa: przyłączam się.

Dlaczego "Slow, love, slow" jeszcze nie odpadło?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoda Kuolemy? A nie bardziej szkoda będzie jak teraz The Siren odpadnie, a zostanie Nemo i WIHAA?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

W tej rundzie jak na razie większość albumów jest jednoznaczna. A nawet chyba wszystkie xD Zobaczymy, jak się to skończy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda Kuolemy? A nie bardziej szkoda będzie jak teraz The Siren odpadnie' date=' a zostanie Nemo i WIHAA?[/quote']

Szkoda Kuolemy, uwielbiam ten utwór, piosenka po fińsku w wykonaniu Tarji jest bajkowa - bardzo wysoko mam ten utwór w rankingach.

Za The Siren nie będę tak płakać, co nie zmienia faktu, że lubię ten utwór na tyle, że odwlekę oddanie głosu i będę głosować za tym z Once, który też będzie miał dużą liczbę głosów, żeby "ratować" xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to widzę, że już niektórzy zaczynają się zastanawiać na co by tu głosować, by nie odapło co innego ;) Chyba mi też się udzieliło, stąd głos na Nemo.

Nie szkoda mi jedynie DPP, niech odpada co tam chce :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Jeżeli Dead Boy's Poem odpadnie tak wcześniej, to się obrażę ... -,-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli Dead Boy's Poem odpadnie tak wcześniej, to się obrażę ... -,-

 

Teraz będę się bał głosować :undecided:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżeli Dead Boy's Poem odpadnie tak wcześniej, to się obrażę ... -,-

 

a co ja mam powiedzieć... Carpenter to jeden z moich ulubionych utworów :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
a co ja mam powiedzieć... Carpenter to jeden z moich ulubionych utworów

O.o Szok, rozumiem lubić tekst i fragment, w którym Tarja zaczyna od "I hear you...", ale lubić, ba tolerować (!) tam głos Tuo?! Wow. No cóż, niektórzy "katują się" Kingiem Diamonem, czy tam innymi screamami, growlami itp., a inni lubią głos Tuo XD

 

Nemo i WNF mają tyle samo głosów' date=' nie wiem na co głosować :x[/quote']

Nemo, koniecznie!

 

APEL: kto nie chce, aby odpadło The Siren - głosować na Nemo! Niezdecydowani również!

APEL 2: Niezdecydowani chcący oddać głos na Dead Boy's Poem niech wybiorą co innego, skoro już i tak nie wiedzą co wybrać... :P doradzam głos na Sleepwalkera ;) to i tak bonus, więc jakby go nie było

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Freyja toż to jakieś ustawki ! :P Niedługo będzie przekupywanie czekoladą i herbatką malinową :happy:.

Share this post


Link to post
Share on other sites
@Freyja toż to jakieś ustawki ! :P Niedługo będzie przekupywanie czekoladą i herbatką malinową :happy:.

Meh, wcele nie :P Toż to ratowanie cenniejszych utworów! Już pal 6 to The Siren, ale Dead Boy's Poem ?! Why, why? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Każdy kto zagłosuje na cokolwiek poza DBP ma u mnie herbatkę malinową !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Freyja toż to jakieś ustawki ! :P Niedługo będzie przekupywanie czekoladą i herbatką malinową :happy:.

Meh, wcele nie :P Toż to ratowanie cenniejszych utworów! Już pal 6 to The Siren, ale Dead Boy's Poem ?! Why, why? :(

 

Nie no, rozumiem, że chodzi ci o to iż niektórzy gdy nie wiedzą na co głosować wybierają lepsze utwory i trzeba im uświadomić, że dokonali złego wyboru.

Btw. Jak mi teraz Dead boy's poem odpadnie to pozabijam, wskrzeszę, potorturuję i znowu pozabijam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Każdy kto zagłosuje na cokolwiek poza DBP ma u mnie herbatkę malinową !!

już się zaczęło :devil:

Jakby co, to głosowałam na Sleepwalkera ;)

 

Btw. Jak mi teraz Dead boy's poem odpadnie to pozabijam' date=' wskrzeszę, potorturuję i znowu pozabijam.[/quote']

Hi, hi :devil: :devil: :devil: Mogę Ci pomóc dokonać dzieUa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

To tak jak ja zagłosowałaś. Dostaniesz jeszcze kawałek mięsa z megawiewiórki ! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
To tak jak ja zagłosowałaś. Dostaniesz jeszcze kawałek mięsa z megawiewiórki ! :D

Dzięki ;) Ale już będziemy z Maggie miały trochę mięsa :devil: ofiar, khym... no spójrz post wyżej XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypominam, że nastąpiło skrócenie czasu tury i oddajemy głosy do jutra do g. 11

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.