Jump to content
Piotrek

Plebiscyt na ulubioną piosenkę (organizacja i dyskusja)

Recommended Posts

a ja nie lubię DBP :P a Carpenter to jedna z pierwszych piosenek jakie usłyszałam NW i podoba mi się, naprawdę mi się podoba. tak samo jak Walking in the air - jedna z moich najulubieńszych...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko nie DBP, nie róbcie mi tego nooo ;( (Myślałam, że będzie w finale :( )

Najgorsze jest to, że nie ma jak tego uratować za bardzo, bo inne głosy się rozłożyły bardzo :(

 

W ogóle co to za pomysł, żeby odrzucać jedne z lepszych utworów teraz, hmm?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nie! Najpierw Romanticide a teraz Dead Boy's Poem ?! Ja protestuje! :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tylko nie DBP, nie róbcie mi tego nooo ;( (Myślałam, że będzie w finale :( )

Najgorsze jest to, że nie ma jak tego uratować za bardzo, bo inne głosy się rozłożyły bardzo :(

 

W ogóle co to za pomysł, żeby odrzucać jedne z lepszych utworów teraz, hmm?

 

każdy ma inne pojęcie tego co "lepsze" ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak odpadnie "Bare Grace Misery" obiecuję Wam, że zagłosuję na "Dead Boy's Poem" :devil: nie znoszę tego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

(Mój) świat się wali! Niemal wszyscy głosują na Nimfomankę, a CARPENTER się uchowa?

Niedoczekanie wasze! :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tam ubolewam nad The Phantom of the Opera, no po prostu postawię słitaśny znicz [*] . Chyba pierwsza piosenka, której mi naprawdę szkoda. Jedna z pierwszych doznań z NW odchodzi... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Maggie, nawet nie wiesz jak mnie bolało odpadnięcie Pharaoh :( Chociaż dobrze, że Devil się jeszcze jakoś trzyma...

 

Sama głosowałam na Phantoma :P Bo to w końcu cover, a wolę ocalić co innego. I u mnie jeszcze dochodzi coś takiego, że na prawdę rzadko słucham Upiora. Kiedyś miałam fazę i chyba mi obrzydło już? Nie wiem... A jak się nie mogę zdecydować, to często wybieram utwór, którego rzadziej słucham ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Dziewczyny, to tylko głosowanie. Nie rozpaczajcie tak.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Morderczyni, cicho, ja też rozpaczam. Zalewam swoje smutki ... pepsi :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dziewczyny' date=' to tylko głosowanie. Nie rozpaczajcie tak.[/quote']

Ja nie rozpaczam, takie tam gadanie. Po prostu mi trochę szkoda i tyle. Wygra GLS i wszyscy będą happy, a o kolejności pozostałych utworów nikt nie bedzie (chyba) pamiętał ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

od Carpentera mi wara :P a za Phantomem będę płakać ;( niby cover, ale lepsze wykonanie chyba nie powstało :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

A żebyście się nie zdziwiły, gdy wygra inny utwór...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może Scaretale... Może SoM... Kto wie. Szkoda, że Phantom wyleciał.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Cholera, rozpaczam za piosenkami z Once i Imaginaerum, na które zagłosowałem ;_; Nie mam już pomysłu, co z tych albumów wyrzucać ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cholera, rozpaczam za piosenkami z Once i Imaginaerum, na które zagłosowałem ;_; Nie mam już pomysłu, co z tych albumów wyrzucać ;_;

 

Dokładnie. Trudno jest wybrać najmniej najlepsze z samych najlepszych... ;_;

Ale w sumie, cokolwiek by nie wygrało, i tak będę słuchać tego, co mi się podoba i na co w danym momencie mam ochotę :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cholera, rozpaczam za piosenkami z Once i Imaginaerum, na które zagłosowałem ;_; Nie mam już pomysłu, co z tych albumów wyrzucać ;_;

 

Dokładnie. Trudno jest wybrać najmniej najlepsze z samych najlepszych... ;_;

Ale w sumie, cokolwiek by nie wygrało, i tak będę słuchać tego, co mi się podoba i na co w danym momencie mam ochotę :-D

 

ja mam tak z Once głównie :P na IM mam jeszcze 3 typy :>

Share this post


Link to post
Share on other sites
a co ja mam powiedzieć... Carpenter to jeden z moich ulubionych utworów

A co ja mam powiedzieć? Pharaoh to mój absolutny, deklasujący resztę faworyt z Oceanborn i osobiście stawiam go niewiele niżej niż Ghost Love Score. Ale za to wyniki ostatniej rundy bardzo mi odpowiadają (Nimfomanki mi trochę szkoda, ale nie jakoś bardzo-bardzo - muzycznie ten utwór jest moim zdaniem bardzo dobry, a i jest to jeden z niewielu przypadków, gdzie podoba mi się "nieoperowy" głos Tarji, ale tekst jest jednak żenujący, nawet dla takiego zboczucha jak ja). Jeszcze niech tylko odpadną WIHAA z Once'a i LOTW z DPP i będę (mniej więcej) happy. Z Century Child i Imaginaerum już nie wiem, na co głosować, bo lubię wszystko, co zostało.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co ja mam powiedzieć? Pharaoh to mój absolutny' date=' deklasujący resztę faworyt z Oceanborn i osobiście stawiam go niewiele niżej niż Ghost Love Score.[/quote']

Mogłabym to samo napisać :dodgy: Nie dość że odpadł, to jeszcze tak wcześnie!

 

Mam problem z głosowaniem na Cantury Child, bo to co zotało lubię mniej więcej po równo. Na Oceanborn to samo, z tym że tu mam przynajmniej klasyfikację podium dość klarowną, co nie zmienia faktu, że boli mnie głosowanie na praktycznie każdy utwór z tej płyty...

 

Co do Once - złapałam się na tym, że zaczęłam na liście pozostałych do odpadnięcia szukać The Siren i Romanticide i niestety musiałam sobie przypomnieć, że oba odpadły... a WI(oc)HAA nadal egzystuje :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Na na WIHAA zagłosowałem teraz już. Ale rozpaczam tak czy tak. Wiele wspaniałych utworów już odpadło :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przydałoby się jeszcze parę głosów w tej turze- na razie jest tylko 13. Przypominam, że głosować można do jutra ok. 11.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już miałam nie jęczeć, w końcu o gustach się nie dyskutuje (zresztą sama głosowałam przeciwko dobremu Bless The Child), ale... FANTASMIC? Ale... ale jak to? :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

O gustach jak najbardziej się dyskutuje- codziennie to robimy ;) Inna sprawa, że raczej nikogo nie przekonasz do swojego ulubieńca, jeśli inna osoba ma upodobania różne od Twoich :)

 

Z biegiem czasu trzeba glosować nawet na co się lubi- tak to już jest z takimi konkursami.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.