Jump to content
beatag60

Co sądzisz o tym utworze?

Recommended Posts

Bardzo mi się podoba czasem sięgam po taką muzykę. :)

Co powiecie o nowej piosence Umarłych Gwiazd". :)

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami! To jest przepiękne! Zakochałam się! Śliczne ♥ Takie spokojne... I gdzieś to słyszałam, z czymś mi się kojarzy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co powiecie o nowej piosence Umarłych Gwiazd". :)

 

Powiem, że jest to piosenka, która z pięć minut wyleci mi z głowy, lub zmiesza się z innymi. Nie jest zła, ale bardzo singlowa, a wokalista nie śpiewa za bardzo w moim guście. Mimo wszystko ta piosenka na pewno przebija klasą to, co ostatnio wyczyniają muzycy Within Temptation... Na samą myśl skóra mi cierpnie. :dodgy:

 

No, a co wy ludziska na to:

[video=youtube]

 

Solowy projekt drugiego perkusisty Guns N' Roses. Płytka wyszła mu balladowa, bardzo porządna i klimatyczna... szkoda, że jest trudno dostępna i niewiele się mówi o niej poza ściśle gunsowymi kręgami.

Zostawiam wam jeden utworek do oceny. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Całkiem przyjemny cover, ale tak ogólnie to nic specjalnego. Tarja i Marco zaśpiewali to o wiele lepiej.

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Całkiem przyjemna, chociaż wydaje mi się, że niezbyt zapada w pamięć. Po przesłuchaniu niewiele zostaje w głowie. Twój jaki wiele.

 

https://www.youtube.com/watch?v=GBdO0rK1qAk

 

 

 

Ale trzeba przyznać, że wokalistka Holyhell ma się czym pochwalić, jeśli o głos chodzi. Lubię jej słuchać... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest krzys47

Dzięki Izzy, właśnie mi przypomniałeś jeden z powodów braku przekonania do Mylesa Kennedy'ego. Z tej samej piosenki zrobił "kupę" w porównaniu z Twoją wersją. Jedyne co w mojej lepsze to fakt, że Slash rzucił palenie :-(

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypomina te lżejsze kawałki Gunsów, w sumie nie dziwota biorąc pod uwagę, że Izzy Stradlin był jednym filarów kompozycyjnych. Fajna porcja klasycznego, old-schoolowego rocka, nawet w tle słyszę hammonda.

 

Ode mnie coś nietypowego – Flametal, zespół grający flamenco metal. Gatunek, który jest bardzo rzadki i niszowy. Zaledwie kilka zespołów na świecie go prezentuje i wydaje profesjonalnie płyty (pomijam pojedyńczy utwór z flamenco w innych gatunkach metalu, mówimy o grupach stricte flamenco-metalowych). To styl, który łączy gitary klasyczne i akustyczne, kastaniety, kachon, a z drugiej strony typowo metalowe instrumentarium.

 

www.youtube.com/watch?v=v67r0_tbjBg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo ciekawe i dobre. Zostaje w pamięci... na pewno zajrzę do tego zespołu w najbliższym czasie :)

 

Ja zarzucę metalem symfonicznym w wyjątkowo... nastrojowym wykonaniu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już po pierwszych dźwiękach stwierdziłem, że to zdecydowanie nie dla mnie :) Za to utwór, który wrzuciłaś wcześniej jest całkiem spoko, mimo, że wokal tak średnio mi podszedł. Chyba wychodzę tu na strasznego zrzędę, któremu nic się nie podoba :P

 

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwielbiam Soundtracki :), a ten utwór wydaje się być spoko, dorzucę go do reszty.

Tyle tego do słuchania :D

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niezłe, choć dziś nie mój dzień na "niemiecką elektronikę ". Taka niezła filmowa elektronika.

Niech będzie np:

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Utwór bardzo ciekawy, nowoczesny i ma ciekawe brzmienie, które wybija się z ogólników popu :) Jak to myślę wychyla, wykrzywia melodie, uderza w inne tony, bardzo spoko.

 

 

Skoro o Holandii mowa to pojedziemy na wschód :D

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna z lepszych rzeczy na The Diary, utrzymana w orientalnym klimacie. Lecz preferuje wersję Storm, w niej czuć inspirację słynnym Gates of Babylon Rainbow. Sama wersja gentle jest miła, brzmi bardzo hindusko, gdzieś się sitar przewija, zresztą całość jest bogato zaaranżowana. Wokal Anneke przecudowny.

 

Ode mnie coś z hard rockowej klasyki, ale w nowszej odsłonie i pomyśleć, że panowie grają od poand 45 lat. Zawsze mnie pozytywnie nastraja ten numer.

 

[video=youtube]www.youtube.com/watch?v=gZ3maAcE0h4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trafiłeś bardzo spoko utwór, już jadę w drogę :)

(tak jak radio k-dst z gta sa), uwielbiam tą rytmikę :)

 

Ja pojadę moim kolejnym ulubieńcem własnie niedawno poznanym :)

 

 

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Factory of Dreams :D jeszcze jakiś czas temu, cały czas to pakowałem w uszy :D

choć trochę odsunąłem się, a jednak dalej mnie porywa :)

 

A utwór rytmiczny jednocześnie, taki głęboki jak medytacja, jak ambient :)

 

Ja rzucam Delain, który mnie ujął, na samym początku słuchania metalu.

Po za Dark Passion Play, innym albumem, który mnie porwał (kilka lat temu), był April Rain. :)

Jeśli chodzi o śpiew to najłatwiej mi było w muzyce wychwycić Marco.

[video=youtube]

 

p.s.

postali byście się z tymi opiniami, nawet na zwykłe "nie cierpię tego" :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm.. Delain, też miałem na ten zespół fazę jakieś 2 lata temu. Co do samego utworu, to chyba jeden z lepszych na April Rain. Oczywiście obecność Marco to kolejny plus. Ogólnie bardzo przyjemna, miła dla ucha piosenka.

 

Ja z kolei zarzucę tym:

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie bardzo fajna ścieżka gitarowa, nawet dobry wokal, ale gitarki tu są naj:). Ogólnie przyjemny utwór.

 

A co wy na to?:)

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Heavy/power metal z rycerskimi refrenami to nie jest moja ulubiona stylistyka :P. Niemniej kawałek ma kopa, a taką estetykę kupuje się z całym dobrodziejstwem inwentarza albo w ogóle. Nieraz lubię posłuchać. Mięsiste gitary na pewno na plus. :)

 

Ode mnie coś z zamierzchłej przeszłości, a dokładniej z 1974 roku, to jeden z ich najlepszych kawałków.

[video=youtube]www.youtube.com/watch?v=dGDefpjTqFY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.