Jump to content
beatag60

Co sądzisz o tym utworze?

Recommended Posts

Ale moje klimaty. Już myślałem, że tylko rockiem i metalem "zawalicie" forum :P

Troszkę odpuściłem E Nomine, na rzecz innych wykonawców. Ale uwielbiam bardzo. Uwielbiam ten utwór, a damski wokal to mój ulubiony fragment :)

 

Z racji mojego lenistwa zapodam to co teraz słucham, czyli: Dance Metal

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale moje klimaty. Już myślałem, że tylko rockiem i metalem "zawalicie" forum :P

Troszkę odpuściłem E Nomine, na rzecz innych wykonawców. Ale uwielbiam bardzo. Uwielbiam ten utwór, a damski wokal to mój ulubiony fragment :)

 

Z racji mojego lenistwa zapodam to co teraz słucham, czyli: Dance Metal

[video=youtube]

Nie lubię tego typu muzyki.

Ode mnie taki utwór,jak dla mnie klasyk gatunku co myślicie o nim?

[video=youtube]https://m.youtube.com/watch?v=RvK7PCO6T0M

Share this post


Link to post
Share on other sites

We’re Motorhead and we play rock’n’roll. Po czym jadą z brudnym, surowym, heavy metalem, w którym czuć opary Whisky, a całość spowija przepity/przepalony głos Lemmy’ego, który na swoim Rickenbackerze dudni akordami (to rzadko spotykane, basista grający także akordami). Dobra klasyka, choć i tak najbardziej lubię ich ballady. :)

 

 

Ode mnie Mostly Autumn. Tak gdzieś dekadę temu jeden z moich ulubionych zespołów, obecnie (znacznie) mniej, chociaż niektóre numery dalej "ciarogenne”:D

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Usłyszałam gitarę na początku i poczułam się jak na ognisku, lata temu. Później ten flet (czy co to tam jest), który przeniósł mnie do jakiegoś chłodnego lasu liściastego, słońce przebija się przez liście. Celtyckie klimaty (nie mylę się?). Utwór pięknie się rozkręca, powoli i delikatnie. I ta zmiana w połowie mniej więcej. Zupełnie inne granie, inny klimat. Tak mnie trochę wyrwało z zadumy :D

Powiem tak - pod koniec kompletnie nie pamiętałam już początku. Wciągnął mnie ten kawałek i porwał ze sobą :) bardzo fajny :)

 

Ode mnie coś starego dość ;)

 

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Usłyszałam gitarę na początku i poczułam się jak na ognisku, lata temu. Później ten flet (czy co to tam jest), który przeniósł mnie do jakiegoś chłodnego lasu liściastego, słońce przebija się przez liście. Celtyckie klimaty (nie mylę się?). Utwór pięknie się rozkręca, powoli i delikatnie. I ta zmiana w połowie mniej więcej. Zupełnie inne granie, inny klimat. Tak mnie trochę wyrwało z zadumy :D

Powiem tak - pod koniec kompletnie nie pamiętałam już początku. Wciągnął mnie ten kawałek i porwał ze sobą :) bardzo fajny :)

 

Ode mnie coś starego dość ;)

 

[video=youtube]

 

Nie lubię hip hopu a tym bardziej amerykańskiego rapu także numer mi nie podchodzi zupełnie.

Ode mnie taka propozycja ;)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lucid, nie cytuj bo robi się harmider(koniec offtopa). -,-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja wcześniejsza propozycja to raczej rapcore niż rap, ale mniejsza o większość ;)

Co do kolejnej propozycji - fajna perkusja, lubię ją właśnie w takim wydaniu. Wokal już średnio mi się podoba, kojarzy mi się trochę z Nickleback... Nie ocenię kawałka, bo jest to kilka fragmentów piosenek, które tak naprawdę niewiele mi mówią - no może tyle, że perkusja jest fajna :D

 

Ode mnie takie coś:

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawet niezły prog – metal, początek mógł zapowiadać klimaty w stylu Bonamassy, ale oczywiście po chwili "czar pryska" i mamy porcję technicznego grania. Czuć w tych nowoczesnych, ciętych riffach wpływy poprzedniej gruoy Loomisa, czyli Nevermore. Dobrze, że jest kobiecy wokal. Przyjemnie spędzone kilka minut, ale też nie kręci mnie specjalnie takie granie ostatnio.

 

 

A ja zapraszam wszystkich chętnych na wycieczkę z niezmordowanym Ianem Andersonem w roli przewodnika. Co będziemy zwiedzać? Zakamarki Budapesztu. :D

[video=youtube]www.youtube.com/watch?v=8iKuHv0imaI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muzycznie numer bardzo ciekawy,zwłaszcza momenty folkowe mi sie podobają,a co do wokalu to jako§ nie przypadł mi do gustu ;)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wokalistka ma przyjemny dla ucha głos, ale jak dla mnie to ten utwór jest zbyt radiowy i nie za bardzo przypadł mi do gustu. Nie mówię, że to zły utwór, bo słychać, że muzycy znają się na swojej robocie, ale po prostu nie jest to granie w moim guście.

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepsze w tym utworze są tekst i szczerość, która z niego bije. Muzycznie średnio mi leży. Czasem mogę posłuchać bluesa, ale generalnie to cytując klasyka "z czarnej muzyki to najbardziej lubię black metal" :D

 

 

Ma ktoś ochotę podoomać sobie...refren jest mięsisty i nomen omen krwisty.

[video=youtube]https://www.youtube.com/watch?v=4hhG2iPfBjU

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podoba mi sie w praca instrumentów w tym utworze,wokal znośny,cały utwór dość mroczny,klimatyczny a to lubię ;)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie całkiem sympatyczne dźwięki, może zbyt "chóralny" wokal ale ok:)

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Utwór zdecydowanie na plus. Ma bardzo fajny, mroczny klimat i jeszcze na pewno do niego wrócę.

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Początek to taki bardzo average symphonic metal z niby prog-metalowymi elementami. Od czwartej minuty jest lepiej. Nie wyróżnia się ten zespół zbytnio czymkolwiek, ale numer całkiem przyzwoity, nawet końcówka powyżej średniej.

 

Kawaleria Szatana z 1986 roku, to album przez wielu uważany za najlepszy polski metalowy krążek. Czy faktycznie? Na pewno jeden z najlepszych. Jest ogień i siarka :D

 

[video=youtube]www.youtube.com/watch?v=MHArftvXtA0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie lubię szatańskich numerów,a ten numer nie jest jakoś w moim stylu

 

Numer z nowej,tytułowej płyty artysty ;)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przynudzał mnie ten kawałek... Serio jest to melodyjne, ale dla mnie nudne...

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo was proszę, rozbudowujcie swoje wypowiedzi chociaż do kilku zdań.

"Nie w moim stylu" - to niewiele mówi, prawda? Dlaczego ne w twoim stylu? Co ci się podoba, a co nie?

Lucid, głównie do ciebie to kieruję.

Jak nie macie nic do powiedzenia na temat utworu zaproponowanego przez poprzednika, to lepiej nic nie pisać.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rammstein nawet lubię. Zastanawiałem się, jak może brzmieć poboczny projekt muzycznego lidera Niemców. Brzmi bardziej tradycyjnie, gitarowo, takie skrzyżowanie modern hard rocka z alternative metalem. Skojarzyło mi się z jednym numerem Godsmack, dość przyjemny kawałek.

 

Synthpop i (gothic) metal to raczej dwa przeciwieństwa. Ich współbrzmienie zakrawa na muzyczny oksymoron, bo gdzie ejtisy, a gdzie female metal, a jednak da się, czego przykładem jest The Birthday Massacre. ;)

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faktycznie wyraźnie zaznaczone klawisze, całkiem przyjemne brzmienie gitar, fajny początek..Tylko ten wokal jakoś mi nie pasuje. Jest taki słodki, dość przeciętny..Mimo to utwór ma swój klimat i "flow"..

Ode mnie najnowsza Lana..

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Typowa Lana - bardzo eterycznie, delikatnie. Lubię ten klimat. Chociaż jeszcze nie porywa mnie tak, jak kawałki z pierwszej płyty, ale ma w sobie to coś. Do Lany po prostu chce się wracać :)

 

Ode mnie takie coś :)

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciężko określić, jaki to gatunek. Elektronika/house – coś takiego. Nie słucham w zasadzie takiej muzyki na co dzień, ale nawet ujdzie. Podoba mi się klimat i barwa głosu wokalistki.

 

 

Ode mnie coś Polski, ale już od wielu lat grupa nie istnieje. A kiedyś to była czołówka

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

A szkoda, że nie działają. Bo nawet fajnie brzmi :) Spodobało mi się. Mistyczne i fantazyjne, bardzo fajna kompozycja.

 

A ja przedstawię takie coś:

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.