Jump to content
beatag60

Co sądzisz o tym utworze?

Recommended Posts

Mamy ulubioną piosenkę, mamy muzykę , której słuchamy. Pora na pojedyncze ekscytujące utwory:)

Wklejamy i czekamy na komentarz i ocenę i następny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sionqua - brzdąk, brzdąk, brzdąk...oczekiwanie na rozwinięcie - zaraz zasnę...dochodzi 23 :sleepy: ...o głos! Przyjemny głos - nic szczególnego, ale do posłuchania. Hmmm, powiem tak: piosenka miła dla ucha, ale mało chwytliwa, za prosta i raczej przeciętna jak na możliwości tego gatunku muzyki.

A to moja propozycja, w sumie nic szczególnego, ale dobre do zrelaksowania się:

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

No, fajnie grają, ale nie mam zdanie, bo nie interesuje się takim stylem.

Kocham to łączy wiele stylów muzyki które słucham, dla mnie dobry utwór na każdą chwilę. A najlepiej przy tym zatańczyć z ukochaną.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ancient - uwielbiam WT, chociaż rozczarował mnie album Unforgiven jako ogół. Jednak jest na nim kilka lepszych kawałków - ten jest nawet znośny. Nie powalił mnie na kolana jak ich niegdysiejsze utwory, ale wolę go niż Faster.

 

Co sądzicie o tym? Osobiście kocham muzykę filmową i w kręgu moich ulubionych kompozytorów znajduje się (nie mogłoby go tam zabraknąć) John Williams. Wspaniała kompozycja:

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piękne :rolleyes: Skojarzyło mi się z niektórymi utworami Apocalyptiki (np. Deathzone, czy Beautiful), chociaż i tak wiem, że nie ma co tego porównywać. To wszystko przez smyczki ;)

 

Idąc powyższym tropem przypomniałam sobie o pewnej kompozycji wykorzystywanej w wielu filmach, czy programach telewizyjnych:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Freja, piękne patetyczne dzieło.

Niezmiernie rzadko sięgam po takie klimaty, ten link polecił mi kumpel, który gra na fletni pana i ....stwierdzam, że warto posłuchać- polecam:)

[video=youtube]

[]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fantastyczny utwór, uwielbiam taką muzykę, miło było tego posłuchać.

kojarzy mi się z serialami daty McGiver -a, raczej tymi obyczajowymi.

Teraz trochę w nieco innym kierunku

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie klasyka z tamtych lat, uwielbiam :D

[video=youtube]

Akurat mi brzmi w słuchawkach...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinqua - ooo język Polski, to coś nowego! Jednakże nie w moim stylu. Może komuś się jednak podoba taka soft nutka? :)

 

A co wy na to? Bardzo lubię tego kompozytora, choć nie jest bardzo znany w Polsce. Kitaro, bodajże z Japonii, multiinstrumentalista, kompozytor m.in. muzyki filmowej.

 

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=oTQ7czKzPeI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam bardzo wiele jego kompozycji, bo moja mama słuchała Kitaro odkąd sięgam pamięcią.

Cudowne bębny! Facet jest nie do zdarcia! Ta energia, rytm! Czary!

 

Od razu przypomniało mi się, że mama też uwielbia Enyę.

Cudna muzyka przestrzeni: Kitaro i Enya - różni, ale w jakimś sensie mają wspólne ogniwo. Wychowałam się na takich właśnie wykonawcach.

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

May it be... aż się rozmarzyłam :rolleyes: Miałam kiedyś zamiar wziąć się na poważnie za dyskografię Enyi ale, szczerze mówiąc, nie wiem od czego zacząć.. Co polecacie?

 

Falsety, soprany, kobiety... a co powiecie na kontratenor? ;)

 

coś najbardziej rozpoznawalnego

Share this post


Link to post
Share on other sites

Utwór znam, doceniam, ale to zupełnie nie moje klimaty. Chyba nie to pokolenie ;)

 

Teraz coś po polsku i do tego folkowo - Żywiołak:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetny kawałek.Zgrabnie połączone fragmenty melodyjne i te "z wydarciem".Alissa White-Gluz wokalistka tego zespołu zaspiewała kiedyś z nw na tym koncercie co Anette była chora ;)

 

To ode mnie coś z drugiego bieguna, Todesbonden które nazywają "metalowym dead can dance" i chyba słusznie.

 

www.youtube.com/watch?v=Uh2qTVgHhEQ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale ma klimacik ten utworek, mroczny, jakby mówił uwaga nadchodzi...

Dodał bym do reszty tego co słucham :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=ajf9iciSNac

Jak ten utwór we mnie wzbudza te same odczucia, gdy miałem do czynienia z zauroczeniem. Ciekawe co poczuje jak się zakocham. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Agonist to ogólnie bardzo fajna kapela, świetne połączenie wokali i charakterystyczne brzmienie, mają sporo fajnych kawałków- warto otworzyć watek:) ktoś chętny?

Todesbonden, nie spotkałam się z tym zespołem. Pierwsze dzwięki utworu proponowanego przez Maćka skojarzyły mi się z charakterem "Aealo" Rotting Christ. Myślę Macku, że o tej kapeli też warto podyskutować, bo wstępny utwór zachęca?:)

Katie Menua, lajcikowa muzyczka, która dociera do mnie na króciutko;)

Moja propozycja do skomentowania:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moja propozycja do skomentowania:

Kocham Twoje propozycje! Praktycznie zawsze idealnie mi pasują :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.