Jump to content
beatag60

Co sądzisz o tym utworze?

Recommended Posts

Takie piękne, śnieżne widoki...Spodziewałam się czegoś bardziej wzniosłego. Wokal wprawdzie przyjemny, pojawia się folkowa nuta, ale tak naprawdę porwało mnie dopiero piano od połowy utworu. Nie do końca moje klimaty..

Ode mnie tym razem coś lekkiego. Nowy singiel Coldplay. Co o tym myślicie?

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Numer dość przyjemny,znacznie lepszy pierwszy singiel niż promujący Ghost Stories,jest wesoło i optymistycznie ; )

 

Co sądzicie o tym zespole,numerze? Wczoraj odkryłem ten zespół ;)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

To fajnie, że odkryłeś. Mnie zaciekawił i to bardzo. Kojarzy mi się z moimi ulubieńcami. A przed wszystkim z Nw i For My Pain... . A głos wokalistki podobny do Floor lub/i Tarji.

 

A ode mnie, niedawno poznana moja ulubienica :)

Co prawda, to tylko nagranie i nie jest w sprzedaży, ale utwór mnie urzekł.

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwielbiam "zabawę "głosem co niewielu potrafi a tu w Traditional Irish Song jest ona intrygująca i zachęca do dalszych odsłuchów:)

A teraz o mim poście: utwór niektórym z pewnością znany, ale wykonanie- o nie zapytam?

Jestem zachwycona:)

[video=youtube]

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie utwór, raczej koncert. Nie mam pojęcia skąd to mam- znalazłam w czeluściach mojego laptusia! Podobają mi się takie połączenia:)[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

To nie utwór, raczej koncert. Nie mam pojęcia skąd to mam- znalazłam w czeluściach mojego laptusia! Podobają mi się takie połączenia:)[video=youtube]

 

Fajny koncert z orkiestrą choć nie często oglądam koncertówki,ale ten jest niezły Ode mnie ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pani brzmi trochę jak Doro albo Noora Louhimo. Podobna barwa, taka głęboka :)  Podoba mi się .

 

A ja mam dla Was zespół znikąd, którego nikt nie zna, który nagrał dotąd dwie piosenki. Grają coś dziwnego, zresztą zobaczcie sami :)

 

[video=youtube]http://https://www.youtube.com/watch?v=ekMtwRwq0bQ

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cóż Sami to dla miłośników takich muzycznych  klimatów. Ja mówię nie:(

 

I ode mnie:

[video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myzycznie,bardzo magiczny numer,taki melancholijny zarazem ;) Nie do końca wokal mi przypadł do gustu,ale nie jest aż tak źle ;)

 

Ode mnie taki dopiero co odkryty zespół u numer Broken mirror ;)

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piękne. Wokal skojarzył mi się trochę z Sharon den Adel. W komentarzach wyczytałem że wokalistka zmarła.

 

Ode mnie coś zza północno-wschodniej granicy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Piękne. Wokal skojarzył mi się trochę z Sharon den Adel. W komentarzach wyczytałem że wokalistka zmarła.

 

Ode mnie coś zza północno-wschodniej granicy:

 

Jak dla mnie bomba ;) Lubie takie klimaty,kojarzą mi sie ze średniowieczem,epoką którą jestem zafascynowany ::)

Ode mnie taki kawałek,hołd dla tych dwoje znanych komiksowych postaci: Chłopca i pluszowego  tygrysa ;)

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1293978333980503&id=459813657396979&fs=5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już nadrabiam. po przesłuchaniu przypomniał mi się serial Wiedźmin, klimat jak najbardziej średniowieczny. Bardzo ubogi w instrumentarium lutnia by się przydała.Lol

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odtworzyłem nie ten link lol. Utwór hipnotyzujący, głęboki wokal momentalnie wpada w ucho. Prosta linia melodyczna do ponucenia sobie pod nosem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przypominam zasady obowiązujące w tym wątku: komentujemy link powyżej i wklejamy swój- nie róbmy bałaganu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie super, wielbię łączenie klimatów metalowych z orientalnymi- magia!:)

A to jest mocno zaskakujące i całkiem niezłe?:)

[video=facebook]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Połączenie orientalnych klimatów z metalem jest dosyć ciekawe, ale niestety nie trafiło w moje gusta. Co sądzicie o utworze Adagio Sarah Brightman?

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym utworze Sarah Brightman brzmi bardzo klasycznie, operowo i całkiem przyjemnie się tego słucha. Jednak osobiście wolę gdy śpiewa w troszkę inny sposób, np. tak jak w piosenkach "Captain Nemo" czy "This Love". Wtedy jej głos brzmi zupełnie inaczej.

Jestem bardzo ciekawa co sądzicie o tytułowym singlu z najnowszej płyty Anette Olzon?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakoś omijałam ale dziś nie, i poczytałam o kapeli i posłuchałam kilka kawałków i powiem tak: fantastyczna muzyczna zabawa. Wokal megauniwersalny: nie dość że świetnie naśladuje min. Klausa Meine i Ozzego to jeszcze śpiewa jakim sobie zażyczysz stylem. No po prostu luz muzyczny z rytmicznymi i melodyjnymi kawałkami-sami oceńcie:)?

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.