Jump to content
beatag60

Co sądzisz o tym utworze?

Recommended Posts

Beato trawiłaś w sam mój gust uwielbiam takie brzmienia bardzo mi się podobna ;)

 

A co powiecie o tym:)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Barwa głosu Johana Edlunda lidera Tiamat jest nie do pomylenia ;). Trochę w tym czuć Sisters of Mercy, przez moment może nawet ciutkę Danzig, całkiem fajny numer wyszedł.

 

Ode mnie coś z drugiej półkuli

Share this post


Link to post
Share on other sites

Magiczny utwór i w tle słychać piekne pianino bardzo mi się podoba :)

 

a co powiecie o tym? :)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nooo Beatko fajne brzmienie gitar,wpada w ucho fajnie się tego słucha

Ja też dodam coś od siebie [video=youtube]

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beato wspaniała piosenka taki spokojny będę sobie ta piosenkę na uspokojenie puszczał :)

 

Paweł po pierwszych nutach wiedziałem, że mi się spodoba uwielbiam folk i trochę mi przypomina Arkonę :)

 

Co powiecie o tym? ;)

 

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

The Clash to klasyka, a London Calling to fajny i wpadający w ucho utwór.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izzy bardzo dobra piosenka podoba mi się w takim starym dobrym stylu heavy metalu i wpada w ucho co najważniejsze ;)

 

A co powiecie o tym? :D

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie powaliło mnie ale całkiem niezłe, wokalistka brak warunków nadrabia ekspresją. Refren chwytliwy, swoją drogą koncert na siedząco prawie jak Robert Fripp ;).

 

Ode mnie:

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak Rhapsody, to wiadomo, że będzie epickość, smoki, ogień i dziewice. Spodobał mi się refren (to można tak nazwać? To ta taka powtarzająca się sekwencja co jakiś czas ;)). Wpada w ucho nawet po pierwszym przesłuchaniu. Na pewno do tego wrócę jak już minie mi jesienna faza na muzyczny minimalizm.

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami świetna piosenka od razu wpadła mi w ucho :)

 

A Co powiecie o ten niemieckiej Grupie Oomph! ;)

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

hmmm... początek fajny, ale kiedy wszedł wokal to mi się już tak bardzo nie podobało xd Chociaż w miarę trwania utworu idzie się przyzwyczaić. Takie tam do posłuchania, ale mnie nie porwało, że tak powiem. :P

 

[video=youtube]

 

Arcydzieło pochodzące z jednej z najlepszych płyt w historii muzyki *.*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak na pop to całkiem niezły kawałek, delikatna elektronika ale jeszcze strawna, zresztą to chyba faktycznie jest najlepsza płyta Madonny.

 

Ode mnie Turisas

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedna z dwóch moich ulubionych piosenek Turisas. Ma 'to coś", czego nie umiem dokładnie określić, ale sprawia, że jak słucham, to mam wrażenie, że to jest to, czego potrzebowałam :) Nikt nie rozumie o co mi chodzi... ;<

To "coś' to przejście w 2:20... Niesamowite połączenie chóru, orkiestry i ostrego wokalu.

 

A ja meczę coś, co jest genialne na wieczorno nocne powroty ze szkoły autobusem, 40 minut codziennie. Polecam, Magdalena N.

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

@up taka sobie pioseneczka, nie ujęła mnie za specjalnie niestety.

 

Finlandia inaczej:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie dźwięki kojarzą mi się bardziej z Nowym Jorkiem niż z Finlandią. Trochę jazzujące czyli w sumie jazz., ale nowocześnie brzmiący i ma też w sobie ociupinkę krautrockowej psychodelii. Sam z siebie raczej po takie obszary muzyczne bym nie sięgał, ale w nocy całkiem przyjemnie się tego słuchało.

 

 

Ode mnie coś od wschodnich sąsiadów, warto zwrócić uwagę na wokalistkę. Gdyby śpiewała w jakimś znanym zespole, to byśmy ją jednym tchem wymieniali razem z tymi kilkoma paniami o których się mówi.

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Okay, zmieniłem na inny link choć zespół pozostał ten sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lecim.. skojarzyło mi się z Visions of Atlansis, niestety ^^ muzycznie, bo wokalnie faktycznie lepiej.

O niee, teraz mi się jakieś durne fińskie Tacere skojarzyło jeszcze (skąd mi wyskakują takie zespoły to ja nie wiem ^^).

Myślę, że jeszcze sporo muzycy muszą się nauczyć, w zasadzie jedynym plusem tego utworu jest wokalistka, nic więcej.

 

 

Zastanawiałam się, gdzie wam to sprzedać, bo cicho w wątku o tym zespole, tu się też już kiedyś pojawił, ale w swej gotycko-symfonicznej formie, teraz to będzie oprawa gotycko-industrialna i dodatkowo, takie małe combo (2w1 - ulubiony band polski i zagraniczny ♥), cover - prezent na Mikołajki i Święto Niepodległości Suomi :-D

 

 

.

.

.

.

 

Enjoy :happy:

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj żebyś wiedziała, że 'enjoy' ;) Chociaż wolę oryginał (wiadomo :P no i Martin w tle ♥), to lubię covery DM, w których śpiewa kobieta. Ta wersja niewiele się różni, ale to dobrze, bo czegoś co jest tak dobre po prostu nie ma po co drastycznie zmieniać.

 

Dobra, to ja też dam polski zespół, a co! Akurat ostatnio słucham krążka "Case of Noise" Materii i uważam, ze wart jest polecenia. :cool:

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

No co mogę powiedzieć, bardzo dobry kawałek, tak jak i cała płyta. Do tego chłopaki z kapeli są bardzo sympatyczni :)

Zdecydowanie na polskiej scenie panowie z Materii jeszcze namieszają ;)

 

A idąc tym tropem :) dam ich kolegów z którymi często razem grywają :D

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ivan zbyt chaotyczne ja z nu metalu lubię tylko KoRna i Slipknota :)

 

[video=youtube]

 

Co powiecie o tym? ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak zobaczyłem nazwę, to myślałem że będzie gorzej, ale było to całkiem sympatyczne. Choć nie ukrywam, iż na co dzień nie jest to "my cup of tea" jak to mawiają w krainie Szekspira i Dickensa ;).

 

Ode mnie:

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.