Jump to content
Piotrek

Co teraz czytamy?

Recommended Posts

Guest Simo

A ja się biorę za czytanie sagi o Wiedźminie xD pdf + telefon = alternatywne wyjście, gdy zabrakło książek xd

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Wpierw "Imię róży", Umberto Eco, potem "Biesy" Dostojewskiego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wpierw "Imię róży", Umberto Eco, potem "Biesy" Dostojewskiego.

 

Wow to za poważne książki się bierzesz ;). Imię Róży nie wiem czy to nie jest nawet moja ulubiona książka ever, no w każdym razie na pewno w top10 najlepszych jakie w życiu czytałem, język na kosmicznym poziomie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mogę dostać "W pierścieniu ognia" S. Collins i płaczę, bo muszę czytać pdf, a nienawidzę tego... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komiksową adaptację filmu "Batman Forever". Co prawda w nocy ją skończyłem, ale to moja najświeższa lekturka ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

"W pierścieniu ognia" jest genialne! W empiku nie ma?

 

Wiem wiem, uwielbiam całe Igrzyska ♥ Już czytałam oczywiście, ale chciałam sobie przed pójściem na film odświeżyć :)

W empiku oczywiście jest, ale własnie w tym rzecz, że nie chciałam kupić, a wypożyczyć :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ach, no to pewnie z wypożyczaniem u ciebie jest tak jak u mnie... Akurat HG serię co chwila ktoś wypożycza... xd

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Nie ma u was możliwości wpisania się na listę oczzekujących?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie, że jest! Ja mam zamówione już, jestem trzecia w kolejce... do tego czasu Catching Fire obejrzę milion razy, a najpierw chciałam przeczytać :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie jest, ale akurat tych książek nie mam zamiaru na razie ponownie wypożyczać, chociaż uwielbiam je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też mam całe Igrzyska, ale w normalnych 3 książkach ;). Jakbym miała czekać na te z biblioteki to bym się chyba zabiła...

 

A teraz czytam "Nawałnica Mieczy: Stal i Śnieg" z serii "Pieśni lodu i ognia".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tadeusz Cieślak, Historia Finlandii. No, ten... jestem ambitna i ufam, że przetrwam.

 

Co do Igrzysk Śmierci - kiedyś się w końcu za to zabiorę, może - jeśli w bibliotece będzie pierwsza część - całkiem niedługo... (2. i 3. część moja siostra dostała od swojego chłopaka).

Share this post


Link to post
Share on other sites

echh, wszyscy tak polecają te Igrzyska, że najchętniej pobiegłabym do biblioteki..no i pobiegłam, ale oczywiście wypożyczone :(

 

a teraz póki czekam na swoją kolej w bibliotece to czytam Złodziejkę Książek Markusa Zusaka i powiem szczerze, że jest świetna, podobnie jak Posłaniec tego samego autora :) umie pisać tak, że wciąga niesamowicie :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marek Rupental "Podręcznik Kursanta Kategoria B" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Yay! Jill jesteś Dany :D. Chociaż nie, nie zachwycam się, bo chociaż na początku lubiłam Danerys, to teraz mnie wkurza... Ale chociaż jest Games of Thrones ;)

 

Ja ją wielbię, ale możliwe, że mi się z czasem też odmieni :D

 

Sytuacja z Dany bardzo ciekawie się rozkręca :D Ja nie mogę się doczekać, aż wyjdzie kolejna część "Pieśni Lodu i Ognia", strasznie mnie seria wciągnęła :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałam zacząć czytać, ale zawsze coś nie szło po mojej myśli, a potem nie mogłam już wytrzymać i zaczęłam oglądać xD Jak tylko skończę WPO to zabieram się za Pieśn Lodu i Ognia :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja teraz czytam "Mój tydzień z Marilyn" Colina Clarka. Tak w oczekiwaniu na biografię Florence. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja nadal męczę kryminały. Jestem teraz w środku "Orient Expressu" Agathy Christie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

J.M. Barrie Przygody Piotrusia Pana - uznałam, że wstyd słuchać NW, nie znając tego. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sama siebie zadziwiam, bo czytam tzw. paranormal romance: "Nevermore: Kruk". Fabuła nie jest wyjątkowo porywająca, ale jak dla mnie fenomenalny jest sposób narracji - można sobie bardzo łatwo wizualizować zdarzenia i poczuć się jak podczas oglądania filmu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.