Jump to content
Piotrek

Co teraz czytamy?

Recommended Posts

oooo, kocham takie książki! Daj znać, czy fajna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze nie czytam, ale to książka, na którą mam teraz ochotę: Inferno Dana Browna :) jego najnowsza książka. Mam nadzieję, że tak wciągająca jak poprzednie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się wczoraj już zabrałem za "Kobietę na krańcu świata" Martyny Wojciechowskiej, którą kupiłem również wczoraj nad morzem na wyprzedaży. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przez Was chcę przeczytać tyle książek, że nie wiem od której zacząć, dlatego po raz 87448209 czytam moje ukochane od dzieciństwa opowieści z Narnii ♥, a potem zobaczymy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma to jak wracać do dobrych staroci, bo "nie wiem za co się zabrać" xDDD ja tak często mam... przez to w kółko czytam to samo ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jillian pytasz mnie? nie jestem zwolenniczką takich książek, a wciągnęła mnie. Więc polecam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chcę kupić książkę, ale nie mam konta na allegro, a licytacja będzie trwała jeszcze tylko 3 dni ._.

Chyba się potnę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nymf - nikt znajomy nie ma konta, żeby ci kupić?

A to jakaś wyjątkowa książka, że gdzieś indziej nie kupisz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurt Cobain - dzienniki. Po super cenie, tylko kurde jest już ktoś chętny na nią, więc nie wiem czy nie trzeba będzie licytować ; /

Pytam właśnie znajomych i lipa na razie. A Ci, którzy mi kupowali, to gdzieś za granicą są.

Okej, dzięki Invi, jak naprawde nikogo nie znajdę to się zgłoszę do Ciebie : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak jeszcze 3 dni do końca to może ktoś jeszcze podbić... No ale trzymam kciuki ;) zawsze to fajnie kupić coś w atrakcyjnej cenie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Przeczytałam "Kłopoty w Handirholm" Wojciecha Świdziniewskiego. Bardzo zabawna książka. Wampir mający alergię na krew.

 

Teraz powinnam czytać "Przedwiośnie", aczkolwiek znów zachciało mi się Irvinga i czytam "Świat wg Garpa". Lektura może poczekać jeszcze kilka dni. Dodatkowo będąc dziś w bibliotece, pomyślałam o swojej siostrze i wypożyczyłam "Opowiem ci o wolności" Wacława Holewińskiego i sama mam ochotę przeczytać, choć zazwyczaj unikam literatury wojennej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U mnie czas na Ucztę dla Wron, czekam na kolejne trupy w Westeros :D. I w międzyczasie pewnie przeczytam Antygonę, bo to moja lektura.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj robie kolejne podejście po Grę o tron... jak znowu nie będzie to naprawdę się rzucę i stracę te miliony (ponad dwie stówy) na cały komplet, bo już wytrzymać nie mogę!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wreszcie Ono, Terakowska.

Opis. Z dedykacją dla Sami, pytającej mnie dziś na boisku, o czym to. :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

PaulaEija - świetna książka (jak chyba wszystkie Terakowskiej...). Warto :)

 

Ja właśnie biorę się za Szpital Królestwo S. Kinga ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paula, nie lubię książek tego typu. Przeczytałam opis i jakoś mi nie podeszła, zobaczymy, może kiedyś się za nią wezmę w ramach eksperymentu :) Zależy jak jest napisana, jeśli ciekawie - to dobrze, bo temat nie bardzo mi pasuje.

 

Zastanawiam się teraz nad "Lolitą" Nabokova, a jestem w trakcie czytania 'Oddział chorych na raka" na tabie (bo wersji papierowej niestety nie posiadam...:<) i dlatego jestem 'w trakcie' od połowy wakacji... Nie lubię czytać na ekranie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystkie książki Terakowskiej są świetne i bardzo dobrze napisane. Przeczytaj, a się przekonasz. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro tak zachęcacie wszyscy i mówicie, że dobre, to dodam do mojej kolejki książek :)

Ale najpierw chyba trzeba by było przeczytać lektury do prezentacji maturalnej :>

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Sami, a jaki masz temat tej prezentacji?

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tak jesteś na mat-przyrze, po co Ci polski? ;>

Ej, w ogóle, znowu offtopujemy. To, żeby nie było, to dodam, że już (albo raczej: dopiero, ale czuję się usprawiedliwona nawałem zadań z historii, społ-praw zobowiązuje) przeczytałam dwa rozdziały i jest to chyba najlepsza książka Terakowskiej. Chyba, bo nie pamiętam już za bardzo Samotności Bogów, a ta mogłaby z nią konkurować, tak myślę...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Paula - dla mnie Samotność Bogów wygrywa ;) Ale może też dlatego, że to była pierwsza książka Terakowskiej jaką przeczytałam. Polecić mogę też (ty pewnie znasz, więc raczej osobom dopiero poznającym autorkę) W Krainie Kota, Tam, Gdzie Spadają Anioły oraz Córka Czarownic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami, a jaki masz temat tej prezentacji?

 

"Szaleńcy, buntownicy, idealiści i marzyciele w literaturze. Przedstaw ich kreacje na podstawie wybranych dzieł oraz dokonaj oceny ich postawy."

Bardzo mi się podoba,szczególnie że będę mogła tu wcisnąć masę fajnych książek :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.