Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Witaj Krzysiek w naszym forumowym wariatkowie ,zapraszam do mojej galerii na Fan Arcie i na Chat na pogadankę

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, Krzysiek :)

 

We właściwym momencie wpadłeś, forum aktualnie się rozgrzało :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeżu, nie było mnie trochę (ach, ta wspaniała szkoła...! xD), a tu tyle świeżynków. Tervetuloa! ♥

 

Tak, Sami ma doświadczenie w demoralizowaniu młodzieży. Popatrzcie na mnie. ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć! Chciałem zarejestrować się na jakimś forum Nightwisha, wybrałem to, bo wygląda przyjaźnie. Nazywam się Krzysiek, nie sugerujcie się nickiem, mam 24 lata, a Nightwisha słucham od 2005 roku. Jestem informatykiem, więc proszę wszystkie laski o ustawianie się w kolejce ;) Nie wiem, co jeszcze napisać, także to tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Krzysiek! Miłe słowa na początek -już masz pierwszego plusa;)

Jakie kapele oprócz NW, co lubisz czytać, może masz zwierzaczka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Krzysiek! :D Rejestrowałam się ponad tydzień temu i faktycznie to forum też mi się wydaje najbardziej przyjazne. Baw się tu dobrze i pisz dużo. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nazywam się Krzysiek, nie sugerujcie się nickiem

No wiesz co, a już myślałam, że nazywasz się Thomas Jefferson :>

Witaj, witaj, rozgość się :) Proszę, oto Twój nowy, uroczy kaftanik bezpieczeństwa. *wręcza świeżemu mięsku kaftan*

Proszę, ja marudzę, że facetów brakuje, a tu Krzysiek za Krzyśkiem... c;

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakie kapele oprócz NW, co lubisz czytać, może masz zwierzaczka?

 

Muzyki słucham przeróżnej, głównie klasycznej - Bach, Handel, Czajkowski, Mozart, Beethoven. Kiedyś wierzyłem tylko w metal czyli: NW, Blind Guardian, Avantasia, Rhapsody, Dragonforce, Sonata Arctica, Hammerfall i inne. Nadal słucham pierwszych 3 z wymienionych zespołów, a reszta odeszła w zapomnienie :P Do tego pop w stylu Eda Sheerana, Toma Odella, Sama Smitha itd. oraz odrobina amerykańskiego rapu (głównie Eminem).

 

Czytam fantastykę, książki detektywistyczne, psychologiczne i ogólnie interesuję się sportem (piłka, siatka), filozofią i teologią. Przeczytaną mam Biblię trzykrotnie, Koran raz, dzięki czemu stałem się przeciwnikiem zorganizowanej religijności, a zwolennikiem liberalizmu :devil:

 

A, no i sam komponuję w wolnych chwilach muzykę na smyczki i chór, jak już ją nagram, to wrzucę, żebyście mogli powiedzieć, jak bardzo ssie :D

 

Nazywam się Krzysiek, nie sugerujcie się nickiem

No wiesz co, a już myślałam, że nazywasz się Thomas Jefferson :>

 

Kiedyś zarejestrowałem się na jakimś forum i nie uprzedziłem, jak mam naprawdę na imię. Zaczęli zwracać się do mnie per "Tomaszu", zupełnie serio :cool:

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
A' date=' no i sam komponuję w wolnych chwilach muzykę na smyczki i chór, jak już ją nagram, to wrzucę, żebyście mogli powiedzieć, jak bardzo ssie :D[/quote']

Czekamy, jak będzie ssać to powiemy, jak nie to pochwalimy. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Krzyśku! Baw się dobrze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na forum Krzysztofie! Baw się dobrze i zostań z nami na dłużej. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervetuloa, Ksysiu!

Dlaczego Jefferson? Jakieś zamiłowania w kontekście historycznym, filmowym czy co? ;>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej.Jestem Agnieszka :) Moja historia z Nightwish'em rozpoczęła się, gdy przypadkowo w radiu usłyszałam utwór "Eva" mogłam go słuchać całymi dniami. Potem postanowiłam bliżej poznać ten zespół i tak się zakochalam. Uwielbiam film Imaginaerum. Po przesłuchaniu najnowszego albumu najbardziej spodobał mi się utwór The eyes of Sharbat Gula, My Walden i TGSOE. W grudniu wybieram się na koncert w Londynie, i mam wielką nadzieję, że uda mi się zrobić zdjęcie i zdobyć autograf. Najbardziej cenię sobie Marco i Tuomasa, a co do Floor, to jeszcze nie mogę się do niej przekonać. Trzymajcie się :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Agnieszko! ( przywędrowałaś do nas z naszego fanpage -cieszę się:)) Napisz coś więcej o sobie i dobrze baw w Najtłiszowym gronie:)

A? skąd pomysł na taki dlugaśny nick?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Agnieszka! Ooo "Eva" - fajny początek! :D Baw się dobrze na forum! :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj. Łap kaftanik. *Emi wręcza kaftan*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervetuloa! Skąd jesteś, że aż na koncert do Londynu się wybierasz? :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hell-o, Agnieszka! Miłego obcowania w naszej Białej Krainie Empatii i (resztek) Niewinności. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.