Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Hej, Klaudia! Baw się dobrze :) przyjemnego odkrywania forum życzę ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siemka witajcie wszyscy nowi i rozsiewajcie swoją wyobraźnie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć wam ;) nazywam się Asia, mam 18 lat. Nightwish poznałam przez fb, kiedy jakiś fanpage udostępnił Amaranth. Nie wciągnęłam się od razu, ale po poznaniu The Siren, Phantom of the Opera, Ghost Love Score, Escapist i paru innych zaczęłam słuchać zespołu z większym zaciekawieniem :D. Oprócz NW najczęściej słuchane przeze mnie zespoły to: Epica, Apocalyptica, Muse, Kamelot, Evanescence, Within Temptation, Florence & the Machine i Lacuna Coil. Ostatnio coraz częściej słucham Eluveitie, The Agonist i Wintersun. Nigdy przedtem nie miałam konta na forum ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję, że spodoba ci się u nas i zostaniesz na dłużej ;) zwiedzaj forum, sporo tu już tematów, i pisz do woli! Baw się dobrze ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję :D. Już mi się podoba, po przeczytaniu tematu o wpadkach na scenie prawie posikałam się ze śmiechu przed kompem xD.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Asiu, baw się dobrze! :) *wręcza nowo przybyłej forumowy kaftan bezpieczeństwa*

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawi mnie skąd wziął się twój nick ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

*bierze kaftan bezpieczeństwa* Dziękuję ;) Evi no w życiu nie zgadniesz :D dziękuję za miłe przyjęcie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na forum Asia i baw się dobrze! :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Asiu, mam nadzieję, że zostaniesz tu na dłużej. :D Właśnie jestem tak samo ciekawa twojego Nicku jak Evi. Widzę, że słuchasz Apocalyptiki :) *fangirling on*

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Owszem słucham :D i nawet kojarzę cię z twittera. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Eclipse: czym się zajmujesz?czy masz zwierzaczka?co lubisz czytać? Miłego czasu na forum (kaftanik nie za ciasny?;))

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beatko, nasze forumowe kaftaniki to nie są takie zwyczajne, normalne, pospolite kaftany ze szpitala. One są jak te dżinsy ze "Stowarzyszenia Wędrujących Dżinsów", które to czytałam, mając jakieś jedenaście-dwanaście lat. Nasze kaftany magicznie dopasowują się do figury noszącego. I mają takie specjalne małe kieszonki, w których ukryte jest powitalne ciasteczko w kształcie NT Tłosia. I w ogóle są wspaniałe. ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktualnie "uczę się" do matury. Nie mam zwierzaczka ze względu na rodziców, ale bardzo chciałabym mieć kota albo psa. Lubię czytać fantasy i sf (choć przyznam, że mam duże zaległości czytelnicze), ostatnio spodobały mi się dwie popularne serie "Igrzyska śmierci" i "Niezgodna". A kaftanik jest wygodny i leży niczym druga skóra :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skoro lubisz "Igrzyska" i "Niezgodną", to pewnie również polubisz trylogię "Delirium", baw się dobrze na forum :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, Eclipse (fajny nick, kojarzy mi się z Mitsubishi (: ), baw się dobrze!

Widzę, że podobnie jak mi, podobały ci się IŚ. A jak oceniasz filmy?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hei, Eclipse :D

Baw się u nas dobrze ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć. Zarejestrowałam się na forum parę dni temu i nareszcie mogę czytać o czym piszecie. :D Nightwish znam niezbyt długo, tak naprawdę słucham go od dopiero paru miesięcy, ale czuję się jakbym znała go od wieków i żyć bez niego nie mogę. :) Codziennie muszę wysłuchać choć jednej piosenki, bo inaczej wariuję.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć. Zarejestrowałam się na forum parę dni temu i nareszcie mogę czytać o czym piszecie. :D Nightwish znam niezbyt długo, tak naprawdę słucham go od dopiero paru miesięcy, ale czuję się jakbym znała go od wieków i żyć bez niego nie mogę. :) Codziennie muszę wysłuchać choć jednej piosenki, bo inaczej wariuję.

 

To naturalna reakcja na Nightwisha :) Witaj w naszym świecie :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widzę, że podobnie jak mi, podobały ci się IŚ. A jak oceniasz filmy?

 

Powiem szczerze, że filmami aż tak się nie jaram (nawet nie oglądałam jeszcze III części). Podobała mi się bardzo pierwsza i uważam, że Lawrence świetnie zagrała Katniss.

 

Skoro lubisz "Igrzyska" i "Niezgodną", to pewnie również polubisz trylogię "Delirium", baw się dobrze na forum :)

Dzięki za rekomendację, na pewno przeczytam. ^^

Również witam nowo przybyłą :D. Też jestem forumowym świeżakiem ;). Masz już jakieś ulubione piosenki/płyty/live'y? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie Marjo i Eclipse! Bawcie się dobrze tutaj. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hell-o Marja! Miłego odkrywania NW (chyba, że znasz już całą dyskografię) i pisania na forum. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.