Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Witaj Agnieszko :-) Życze miłych godzin spędzonych na forum i wśród zwariowanych fanklubowiczów. Kaftaniki od Milla są śliczne i eleganckie. Miejmy nadzieje że za rok na koncert nie będziesz musiała jechać do Londynu a w Polsce. Nicka chyba nigdy nie wymówie prawidłowo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Agnieszko, baw się dobrze na forum!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dziękuję za ciepłe powitanie.

Pomysł na nick wziął się z tytułu piosenki NW, do której także mam wielki sentyment.Na koncert jadę do Londynu, bo mieszkam w Walii i mam tam najbliżej :)Coś więcej o sobie ?bardzo lubię czytać książki,czasami jak mam wene pisze wiersze i opowiadania.Lubie fotografować zachody słońca, plaże i lasy.Choć zabrzmi to nieco dziwnie, to Kocham chodzić na cmentarze, zwłaszcza w nocy. Odnajduje tam taki spokój, zwłaszcza w nocy, gdy mogę usiąść na ławeczke i obserwować księżyc.Niektórzy uważają to za dziwne i mówią ,że jestem mroczna :P Macie jeszcze jakieś pytania? Piszcie śmiało :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich nowych ;)

Agnieszko, nie boisz się chodzić po tych cmentarzach w nocy? :O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie, Agnieszko. Jakie płyty z Tarją lubisz?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Choć zabrzmi to nieco dziwnie, to Kocham chodzić na cmentarze, zwłaszcza w nocy. Odnajduje tam taki spokój, zwłaszcza w nocy, gdy mogę usiąść na ławeczke i obserwować księżyc.Niektórzy uważają to za dziwne i mówią ,że jestem mroczna :P

No proszę. Już Cię lubię. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

mieszkam w Walii

 

Łaa, super! A znasz walijski? :D Jeśli tak, może potrafiłabyś przetłumaczyć początkowy fragment "My Walden"?

 

Edit: Dzięki Evi, w takim razie nie było pytania :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie,nie boje sie chodzic w nocy,bo wlasnie wtedy czuje sie najbezpieczniej.

Płyty z Tarją ? Century child ,My Winter Storm i Once :)

Tak,mieszkam w Walii,ale tutaj się mówi po angielsku,a walijskim językiem posługują się tylko bardzo stare już osoby ,więc nie znam.Nie podoba mi się ten język, bo strasznie szybko te osoby mówią i brzmi to jak połączenie języka niemieckiego z j . Turków? Islam..sama nwm jak to nazwać

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Agnieszko! Baw się dobrze i zostań z nami jak najdłużej. :D Widać po zdjęciu profilowym, że piękna z ciebie dziewczyna. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj podróżniczko nocy, Agnieszko :)

 

Noc uwielbiam, pełnia, gwiazdy i te sprawy (a i dpp w tle :) ):D Jakbym miał jak, to bym poszedł do lasu Ashenvale :)

Ale na cmentarze, nie chadzam, ale lubię widok zamglonej kamienicy :) kamienne budynki i drogę kostką brukowane, no i czarne metalowe ogrodzenia z szarymi murkami i słupami. Ciekawe czy to jest mroczne :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam Wszystkich!

Moja przygoda z NW zaczęła się od albumu Oceanborn(pamiętam,że słuchałam z kasety!).Jest to już ładnych parę lat...Wcześniej w liceum(połowa lat 90-tych)to była fala grunge czyli Pearl Jam,Alice in Chains,Nirvana,Soundgarden itp...słucham do dziś.Lubię też Faith no more,Linkin Park,Korn,Imagine dragons,Coldplay,Pain,Whitin Temptation,Evanesence.Nie pogardzę weteranami:Guns'n'Roses,Aerosmith,Bon Jovi.No i odkrycia ostatnich lat:Epica,AfterForever,Sabaton,Kamelot,Amaranthe.Interesują mnie też solowe poczynania Tarji(uwielbiam!)i Anette.Lubię przyrodę,długie spacery po lesie,spotkania z przyjaciółmi na łonie natury.Kocham morze.W wolnych chwilach eksperymentuję w kuchni.Jak tylko mam chwilę udaję się na basen+sauna oczywiście!

Miło mi dołączyć do społeczności DE!:)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Aniu! Baw się dobrze na forum ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervetuloa! :>

 

Tak na wstępie (może nieuprzejmie, ale ta nieuprzejmość jest niecelowa, takie skrzywienie...wybacz) dodam tylko, że proooszę, pamiętaj o spacjach po znakach interpunkcyjnych. To znacznie ułatwi czytanie Twoich wypowiedzi. Z góry dziękuję. ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hell-o, Ania! Mam nadzieję, że miło spędzisz z nami czas. :)

 

Jakie są Twoje ulubione utwory NW?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie wszyscy!!!

Ze starego NW to Gethsemane,Passion and the opera,Bless the child,Ever dream,Slaying the dreamer,Ocean soul,She is my sin...wracam do wielu utworów.Bardzo lubię cały Once i podoba mi się większość numerów z Imaginaerum.Słucham dość dużo.Muzyka NW to jakby tło mojego życia.Postanowiłam do Was dołączyć.Mam nadzieję,że powoli rozgryzę wszystkie opcje forum.Bardzo Was proszę kochani Admini,jak będę robiła coś nie tak,pisała nie w danym wątku lub temacie-poprawcie mnie!Ja taka mało "techniczna"jestem...;-)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miło mi powitać cię w naszej społeczności. Odkrywaj na spokojnie, a w razie pytań po prostu pytaj ;) mam nadzieję, że wsiąkniesz na długo ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki, Evi!

Pewnie mi się trochę zejdzie z tym odkrywaniem..jak widzę forum bardzo obszerne jest..Ale, cóż mam narazie małą przerwę w pracy, to i czas się znajdzie!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, łap kaftanik i baw się dobrze :) *wręcza kaftan bezpieczeństwa*

 

Polać Pauli Pilkunnussiji herbatki malinowej. ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, Aniu :D

Miłej zabawy na forum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Aga (mamy wspólną pasje też uwielbiam chodzić po cmentarzach ,a nocami to bardzo ,i mam mroczne pasje,jakby co napisz do mnie na priv mamy temat do konwersacji ),Witaj Aniu ,a Nightwishowym wariatkowie ,kaftaniki od Emi macie a więc czujcie się jak u siebie

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję bardzo, Milla za przyodzienie.Ale wytłumacz mi, proszę do czego ów kaftanik służy.Nowa ja i nie wszystko jeszcze kumam...:-)Sorry, pomożesz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Służy do noszenia z dumą (proste plecy, wypięta pierś, uniesiona głowa, zdecydowany krok i jeeeedziesz!), pokazywania swojej przynależności do naszego wspaniałego grona... Do tego ma magiczne moce. I jest niezwykle ładny, dopasowany i kochany. Kochaj swój kaftanik! ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.