Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Witaj Lawendo! :) O ja, jak macie fajnie! Też bym chciała móc z siostrą o NW pogadać. :D Dobrej zabawy na forum!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkie przybyłe kobiety :) Podejrzewam, że wszystkie panie są ode mnie starsze :P Nie było mnie przez jakiś czas, ponieważ zajmowałam się nauką :'(

Share this post


Link to post
Share on other sites

98wercia, ja i moja siostra (Lawenda) jesteśmy od Ciebie młodsze. :) Ja o dwa, a ona o trzy lata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

98wercia, ja i moja siostra (Lawenda) jesteśmy od Ciebie młodsze. :) Ja o dwa, a ona o trzy lata.

 

 

Ups, dużo niepełnoletnich nam tu przybyło ;) Czas zacząć kontrolować strong language, Sami. I uważać gdzie, na co i jak intensywnie się rzuca hejty :)

 

A tak na poważnie, to witojcie, Marja i Lawenda ;) Have fun ^^

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Lawendo ,nono fajnie to chyba pierwszy raz że mamy rodzeństwo na forum ,tyle nowych dziewczyn suuuuuuuuuper zapraszam na chat do pogadanek o muzyce i nie tylko,oraz do mojej galerii w dziale fan art

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz dla odmiany przydałby się jakiś nowy pan na tym sfeminizowanym forum :>

 

Jesteśmy zagrożonym gatunkiem. :D

Właśnie, a ja się o Was martwię ;-; Jak wymrzecie, to kto mi będzie otwierał słoiki i zabijał pająki?

 

I odśnieżał...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Lawendo! Masz fajny nick. Baw się dobrze w Najtłiszowej krainie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

98wercia, ja i moja siostra (Lawenda) jesteśmy od Ciebie młodsze. :) Ja o dwa, a ona o trzy lata.

 

 

Ups, dużo niepełnoletnich nam tu przybyło ;) Czas zacząć kontrolować strong language, Sami. I uważać gdzie, na co i jak intensywnie się rzuca hejty :)

Sami demoralizuje młodzież ♥ Tak tak, pilnuj się, albowiem moderacja patrzy :devil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki Ares. Sama wcześniej wahałam się - też chciałam wziąć jakąś grecką czy rzymską nazwę bożka, ale w końcu zdecydowałam się na >>Lawendę<<.

Cześć pawel27g :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami - nie sądzę, aby Nightwish.pl był od 18 lat :P

 

hue hue, spróbuj wejść na The Poet and the Pendulum na tekstowo :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

Mam na imię Krzysiek, kończę gimnazjum. Z Nightwishem po raz pierwszy spotakałem się przez End of All Hope, wtedy jeszcze nie wiedziałem jaki to gatunek, ale bardzo mi się spodobał. Teraz, im dłużej słucham NW, tym bardziej doceniam ich twórczość. To jest podobne do muzyki filmowej, uwielbiam (głównie z Władcy Pierścieni i Harry'ego Pottera). Nie wiem, jaki jest mój ulubiony utwór NW, zastanawiam się między Ghost Love Score a The Greatest Show on Earth, trudno powiedzieć :) Interesuję się głównie muzyką, uczę się grać na pianinie od 9 lat, więc postaram się wstawić jakiś cover, mam nadzieję, że niedługo. Pracuję nad TGSOE, bardzo trudno jest to zagrać ze słuchu, ale już prawie znam to na pamięć :D

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Krzysiek :) Też zaczynałam słuchać metalu, nie mając pojęcia, że to metal :D Czekam z niecierpliwością na Twoje covery!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Krzysiek! :) Też jestem bardzo ciekawa coverów. Przyjemnego siedzenia na forum. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello Krzysiek! Czekamy na Twoje twory w "Fanarcie"! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Krzyśku! Baw sie dobrze i mam nadzieję, że wsiąkniesz tu na dobre ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siemanko Krzysiek, dziś jestem już na szerokich wodach metaliczny :D Wszystko między innymi od Nightwish się zaczęło :D

Władca spoko bardzo też, ale w końcu ktoś mówi o Harrym i jestem przy tym :D

Może jak się podszkolę, to zagraliby coś na klawiszach :) ja to gram tak od roku. No to może i Tuo z nami zagra :)

Czyli witaj i cziluj się na melodii, y zaraz może tak na fantazyjnym fortepianie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, facet *.* Nie wyginiecie, Adi!

Witaj, Krzyśku z cudownego rocznika '99, przyjemnego forumowania i łap kaftanik :) *Emi wręcza kaftan*

 

Sami - jak to dobrze, że tekstowo nie działa tak jak YT i wystarczy kliknąć "tak, mam 18 lat", żeby się do takiego "tekstu dla dorosłych" dostać. Bo inaczej połowę tekstów miałabym zablokowaną. Serio, takie ostrzeżenie o treściach nieprzeznaczonych dla osób niepełnoletnich wyskakuje mi przy tekście, w którym jedynym sthhasznym wulgarnym słowem jest "damn".

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Krzysiek:) Czekam na więcej o Tobie w kolejnych działach DE- udanej zabawy na forum:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki za miłe słowa powitania i kaftan :) Evi, wsiąknę tu na pewno, o to nie musisz się martwić :) A przy okazji, znalazłem świetny cover muzyki z Harrego

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich nowych, mam nadzieję, że pozostaniecie z nami na dłużej. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.