Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Witam kolejną kobietkę :D Baw się z nami jak najlepiej ijak najdłużej :D

 

@Izzy: zjedź żelka, bo kiedy widzisz serduszka to zaczynasz strasznie marudzić :D Serduszka są fajne! No i dzięki nim oraz lekkim zdrobnieniom nicków jest weselej :D

 

 

...o widzisz?! Emotki też pomagają! Powinieneś ich użyć od czasu do czasu ♥ :P

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

witaj Douth :) od jak dawna słuchasz Nightwish?

Zaraził mnie mój wujek, jakieś 7 lat temu ;) nie dany mi był żaden koncert, niestety ;(

 

Witaj na forum imienniczko! :D Dostrzegam wzrost liczby osób z moich okolic; studiujesz godzinę od mojego miejsca zamieszkania.

Więc będzie można kiedyś się spotkać na jakieś piwo :D

 

Cześć, cześć i czołem! :D Jakie są twoje ulubione książki?

Ostatnio banalne "Gra o tron", wiecznie najlepszy Tolkien, polski mistrz Sapkowski, mniej znany aczkolwiek genialny Goodkind, z innych polskich Piekara, Komuda czasem, Ćwiek i wielu innych :) czasem nawet nie wiem czyje książki czytam, jak coś dobrego mi wpadnie to pod koniec książki patrzę na tytuł :D

 

Witaj Justyno! Mam nadzieję, że spędzisz tutaj z nami miło czas. ;) Masz jakieś ulubione Nightwishowe utwory?

Ulubione chyba Dark Chest of Wonders i Sleeping Sun ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam. Nazywam się Łukasz i pomieszkuję sobie w Warszawie. Ostatnio odkrywam na nowo miłość do muzyki Finów, w związku z czym pragnąłem się podzielić tą wiadomością ze światem, a widzę, że cała społeczność fanów przeniosła się teraz tutaj, tak więc... jestem ;) .

 

Liczę na wiele mile spędzonych chwil i ciekawych dyskusji - mam nadzieję, że trafiłem pod właściwy adres :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Łukasz. :) Baw się dobrze i bądź z nami jak najdłużej. A jaki album i ją piosenkę Nightwish lubisz najbardziej? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Arcasto, dyskusje o NW to z pewnością jedne z najciekawszych muzycznych "dylematów";) Witaj i podziel się z nami swoim doświadczeniem z kapelą?:)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Łukasz! Zdaje się, że się nawet znamy. ;)

Baw się dobrze na forum! Mam nadzieję, że wszechobecny róż Cię nie zniechęci. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapraszamy, mości Łukaszu, na naszą uroczą różową stronę (jak ja znajdę tą Evi i te jej pomysły!). Miłej życzę Ci zabawy i dużo komentowania! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć! Życzę owocnego spędzania czasu na forum i ogólnego zadowolenia z obcowania z nami :D.

 

Mam nadzieję, że wszechobecny róż Cię nie zniechęci. ;)

Dobrze, że to tylko na dzisiaj ;). Ciekawe, co sobie myślą jacyś ludzie z zewnątrz, jak pierwszy raz zajrzą na forum, a tu róż i ser.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A jaki album i ją piosenkę Nightwish lubisz najbardziej? :D

Once i Ghost Love Score - ciągle mnie z kapci wypie*dalają (chociaż nie tak jak kiedyś, kiedy to w kapciach jeszcze i skarpetki zostawały :P ).

 

Baw się dobrze na forum! Mam nadzieję, że wszechobecny róż Cię nie zniechęci. ;)

Nie ma problemu - dobry żart primaaprilisowy zawsze w cenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam i ja :)

I życzę miłego dyskutowania z nami o wszystkim i o niczym :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj w naszych różowych progach! Mam nadzieję, że przeżyję do jutra (bo spodziewam się wizyty Tai w morderczym amoku i kary za ten kolor) i będę miała okazję dyskutować tu z tobą jak najczęściej! :)

Baw się dobrze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oficjalna grafika powitalna:

 

1958010_706437236066625_92940073_n.jpg

 

siema ziomku, baw się dobrze :D

PS: obiecujemy, że interfejs na ogół jest o wiele przyjemniejszy xD

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ser jest dobry! No i wszyscy się czepiają tego różu, no ja nie rozumiem!

Witaj Łukasz : ) Ładne imię, czym się interesujesz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nie. Moje "Requiem for a dream" do Zapodaja mi kradną, mój najmojszy autorski tekst z wariatkowem tudzież domem wariatów kradną... Foch .___.

Witaj zatem, Łukaszu, w naszym ślicznym, różowo-serowo-sensualnotuomasowym emporionie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć :)

Jakoś nie miałam tu konta, więc czas to nadrobić ;) Pisywałam dawniej na forum Page of Wishes i to były fajne czasy... mam nadzieję, że znów czeka mnie codzienne wchodzenie na forum w oczekiwaniu na ciekawe dyskusje ;)

 

Pozdrawiam wszystkich, a w szczególności tych, których loginy pamiętam z PoW i z forum Tarji, bo zdaje się parę osób także widzę :)

 

Kate

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Kate, jasne że znajomi to takie poczucie bezpieczeństwa- zrozumiałe:) Tu jednak są zajefajne ludki z którymi się niezle "kłóci"- baw się dobrze:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

o! Dobry wieczór :)

No to mam nadzieję, że DE cię wciągnie i nie puści ;)

Czuj się jak w domu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Kate! Jak długo słuchasz NW? Twoje ulubione albumy/utwory? :)

 

Baw się dobrze!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.