Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Guest Morderczyni

 

O, to już nieco bliżej mnie, nieco bliżej pomorza - już myślałam, że fani NW skupiają się głównie (albo raczej prawie TYLKO) w centrum i na południu kraju.

:D

 

A wiesz, że mam podobne odczucia? Chociaż... Aż 3 moich znajomych dowiedziało się o tym zespole nie ode mnie.

 

 

Cześć, szczurnięta. Lubisz jakieś zwierzątka prócz szczurków?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milla - oj tak nadal widać że to Johny , nie da się go pomylić z nikim innym jak jest kapelusznikiem :) Wariatkowo , miłe miejsce , tam bym chciała wylądować w marzeniach :) Ja czuje wewnętrzną potrzebę mrugnięcia :)

 

Morderczyni - lubię wszystkie zwierzaczki oprócz mrówek *_* mam trzy szczurki , dwa psy , rybki i niezwykłego chomika angorskiego z długą sierścią , on jest spokojny ,nigdy nie ugryzł nikogo , jak go weźmiesz na ręce to liże ci palce i zasypia :)

szczurki są rozbrykane , to jeszcze dzieciaki mają ok. miesiąc . Psiaki rasy owczarek niemiecki , Sonia - 7 lat rozbrykana kochana zawsze staje w obronę swojej pani ( mnie ) kocha pieszczotki , Goran - 5 duży silny michu broni swojej działki jak oka w głowie , ale też czasem lubi pieszczotki :) a ty masz jakieś stworzonka ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój Ś.P. pies też nazywał się Sonia. .____. Miała ze trzy lata. Kleszcze ._.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, szczurnięta :) czuj się tu jak w domu (wariatów) :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj! Lubie chomiki xd

Milego przesiadywania!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej :) Nazywam się Justyna, mam 21 (prawie 22 ;/ ) lat i mieszkam w Gdańsku, chociaż pochodzę z Białegostoku. Studiuję nietypowo i wiecznie, matematykę na PG i bezpieczeństwo wewnętrzne na AMW. Sporo czytam, głównie fantastykę, chociaż czasem zdarzy się inny gatunek. Z muzyki preferuję klimaty właśnie Nightwish, ale także różne przeróżne inne, nie jestem zamknięta na nic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

witaj Douth :) od jak dawna słuchasz Nightwish? Studiujesz 2 kierunki ( i to jeszcze takie trudne) - jestem pod wrażeniem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej :) Nazywam się Justyna, mam 21 (prawie 22 ;/ ) lat i mieszkam w Gdańsku, chociaż pochodzę z Białegostoku. Studiuję nietypowo i wiecznie, matematykę na PG i bezpieczeństwo wewnętrzne na AMW. Sporo czytam, głównie fantastykę, chociaż czasem zdarzy się inny gatunek. Z muzyki preferuję klimaty właśnie Nightwish, ale także różne przeróżne inne, nie jestem zamknięta na nic.

 

Witaj na forum imienniczko! :D Dostrzegam wzrost liczby osób z moich okolic; studiujesz godzinę od mojego miejsca zamieszkania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, cześć i czołem! :D Jakie są twoje ulubione książki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witamy w domu wariatów :) Patrzę, że żeńska dominacja na DE trwa i nie zamierza przestać :D Panowie, mało was :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Cześć, Justyno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Justyno! Mam nadzieję, że spędzisz tutaj z nami miło czas. ;) Masz jakieś ulubione Nightwishowe utwory?

 

Patrzę' date=' że żeńska dominacja na DE trwa i nie zamierza przestać :D Panowie, mało was :D[/quote']

Taki stan rzeczy specjalnie mi nie przeszkadza. :D Dla każdego z nas starczy "żeńskiej dominacji" - nie będziemy musieli się kłócić. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taki stan rzeczy specjalnie mi nie przeszkadza. :D Dla każdego z nas starczy "żeńskiej dominacji" - nie będziemy musieli się kłócić. :D

Fakt :D Ale wiesz, z twojej perspektywy ta dominacja wygląda zgoła inaczej :> Wam starczy, a nam to co? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Justyno :) Czuj się jak w domu i pisz jak najwięcej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Justyno :) Niech Dream Emporium będzie osłodą w twoje trudne chwile. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emi, czemu się martwisz - my już mamy menżów! xD

 

Tervetuloa, II Justynko! :) (Wyczuwam przyszłe problemy z adresacją i zrozumieniem siebie nawzajem ♥).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Douth, baw się u nas dobrze.

 

PS

Emi, czemu się martwisz - my już mamy menżów! xD

 

Tervetuloa, II Justynko! :) (Wyczuwam przyszłe problemy z adresacją i zrozumieniem siebie nawzajem ♥).

 

Pewnie wyjdzie, że się czepiam i w ogóle, ale zastanawia mnie, czy na prawdę w każdym poście trzeba wstawiać serduszko? Notoryczne zdrabnianie imion już pominę.

Przez to nieustające słodzenie czuje się jakbym był na forum One Direction czy innego Biebera.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oj tam, nie w każdym. Aż tak dużo to tych serduszek nie stawiamy. Chociaż fakt, ja na przykład trochę ich nadużywam (to uzależnia :D).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale ja nigdy nie wstawiam jednego serduszka. Ten symbol (♥) to dwa serduszka połączone ze sobą. ;)

 

Poza tym, po prostu staram się być miła. Że to mi rzadko wychodzi, to ten... Nadrabiam zdrobnieniami. (Które nb. lubię, raczej dlatego, że wychodzą z nich śmieszne rzeczy... M.in. tak zostałam "Kosiarką" xDD). ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.