Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Hej Mariusz, no to już nie jesteś nowy tylko "nasz" ;) Mam nadzieję, że rozmowy na forum będą dla Ciebie miłym relaksem między codziennymi obowiązkami? 2003 to Twój start w twórczość NW- niezły staż:) A co do labradora- napisz coś więcej o nim a może fotka w wiadomym temacie? Pieski są fajne, wszystkie zwierzaczki są super!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervetuloa, Mariusz! ^^ Baw się dobrze i nie porzucaj przecinków, bo będzie im smutno! ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oficjalnie witam @Cassiopea na forum, albowiem podgląda nas już od jakiegoś czasu, a dopiero dzisiaj zdecydowała się zarejestrować. 

Była z nami na Czadzie, była ze mną w Havirovie, siedzi z nami w grupie DE na fejsie. Chciałaby kochać Nightwish całą sobą, ale nie może, bo zlatują z niej wszystkie Nightwishowe koszulki :D

 

Polecam, żeby sama coś napisała, zanim powyciągam wszystkie dotyczące jej durnoty, które mam w kieszeni :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Jak się odgrażałam od czasów Czadu, że się tu pojawię, tak w końcu mogę się z Wami przywitać - właściwie, to po raz drugi, tym razem na forum. Grupowicze DE z twarzoksiążki być może pamiętają moją małą, muzykalną anegdotkę na powitanie ze świerszczem o imieniu Jukka w roli głównej :)

Zaraz zaraz... Czyli właściwie po raz trzeci, bo część z Was widziałam na festiwalu, z tym, że nikt nie wiedział i nie zdążył się dowiedzieć, kto ja jestem :D Odsyłam do fotek, widziałam, że na paru mnie uchwyciliście - ja to ten mały przydupas Sami w okularkach.

To ten, cześć wszystkim! :)

 

Edit: uwierzcie, to synchro nie było aranżowane, napisałyśmy posty jednocześnie. To się zdarza, jakieś tajemne połączenie umysłów, hemoglobina, tubulina, rozumiecie... :D

 

A z koszulkami to smutna prawda - czy jestem pierwszą osobą, która kupuje koszulki NW ze świadomością konieczności przeszycia ich pod swój rozmiar? Czasem myślę, że bliższe mi rozmiarowo od męskich S-ek, w których tonę są niemowlęce body z logiem NW :D

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Cassiopea! Fajny nick, mam miłe skojarzenia ;)

Cieszę się, że do nas dołączyłaś. DE stoi otworem! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervetuloa! Baw się u nas dobrze, "mały przydupasie Sami w okularkach"! :D (Zdechłam, rly xD).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Cassiopea!

Jak po przeszyciu zostaną ci jakieś skrawki materiału z tych koszulek, to chętnie przygarnę do przedłużenia swoich xD może w końcu mogłabym nosić damskie rozmiary, które zazwyczaj kończą mi się gdzieś na brzuchu xD

Baw się dobrze na forum ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cassiopea witam Cię oficjalnie jako pełnoprawną;) użytkowniczkę forum! Faktycznie zapamiętałam Cię jako "mały przydupas Sami w okularkach";), stałaś obok cichutko, skromniutko ale za to piszesz pięknie kolorowo, z wyobraźnią- zapraszam do wspólnej zabawy w rytmie Najtłiszka:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hell-o Cassiopea! Witaj na forum i baw się dobrze! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Cassiopea na forum oficjalnie ,jeżeli masz okulary to wygląda na to że mam cię na moim selfie z Sami i Paulą ,cieszę się że oficjalnie się ujawniłaś miłego podróżowania po forumowej krainie i zapraszam Cię do moich działów na forum a szczególnie do mojej galerii w Fan Art

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czeeeeść, Cassiopea :)! Witaj w naszym nightwishowym świecie! Cieszę się, że dołączyłaś do DE! Miłego zwiedzania forum ! Czytaj, pisz i zostań z nami na długo..Nie martw się, bo masz Sami, a ona uszyje Ci wszystko wg rozmiaru i na pewno wyprodukuje fajną, nightwishową koszulkę własnego projektu ( because Sami very creative person is ;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Cassiopea! Baw się dobrze na forum i nie przejmuj za dużymi koszulkami ;) Rozumiem Twój problem, bo sama regularnie tonę w zbyt dużych butach :P Małe stópki, choć piękne, są bardzo niepraktyczne. Za małe, żeby się dopasować do najmniejszego rozmiaru damskiego, i za duże, żeby się wcisnąć w największy rozmiar dziecięcy. Choć i tak prędzej znajdę dla siebie młodzieżowe trampki z logo Hanny Montany/Krainy Lodu itp. niż kobiece sandałki. Małe damskie rozmiary są, ale z obcasem. A ja z obcasów najbardziej kocham glany, do których jestem zmuszona zakładać po dwie skarpetki, bo buciory mi kłapią :P

Byłam na Czadzie, ale Cię nie pamiętam :/ Muszę to nadrobić ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ojejejejej, takiej oszałamiającej fali ciepłych powitań się nie spodziewałam ♥

Lawenda, PaulaEija, Evi, Wishmaster, Adrian, Pablito, anulka79 i Ada28 - dziękuję, jesteście kochani :)

To, że zostanę na dłużej, jest pewne - już czuję, że pozytywność bijąca od Waszych postów, bogactwo forumowych treści i możliwość współuczestnictwa w tworzeniu Polskiego fandomu NW to coś, czego będę w stanie sobie tak łatwo odmówić :)

 

@Lawenda - nick nieprzypadkowy, bo związany z moim mini-hobby astronomicznym - ciemne, w szczególności letnie niebo znam na pamięć :) Jeśli z czegoś jeszcze możecie mnie pamiętać, to ze sterczenia z zadartą pod kątem prostym względem kręgosłupa głową i uporczywego emanowania chęcią wskazania Sami, gdzie jest "trójkąt letni" xD

 

@Pablito - Taaak! To właśnie ja, nawet Cię pamiętam :D Powiem więcej - jedną z garstki osób, które udało mi się zapamiętać z imienia. A z zaproszenia do Twego wątku chętnie skorzystam!

 

@anulka79 - Sama jestem fanką twórczości Sami - nadajemy na podobnych artystycznych falach, ale Sami nieco bardziej odważnie ;)

I w sumie gdyby nie to, że wmawiam sobie, iż zakup licencjonowanej koszulki jest swego rodzaju hołdem dla maestro Tuo (i chciałabym wierzyć, że to moje finansowe 3 grosze do globalnej Tuomasowej zbiórki hajsu na kolejny album xD) to pewnie bym się wściekła i zamiast bawić w przeróbki, namalowałabym sobie koszulkę sama, na jakiejś XSce z sieciówki :D

 

@Ada28 - O popatrz, a ja Cię pamiętam, parę uchwyciłaś może nawet moje przerażone spojrzenie (zza okularków, oczywiście!), jak zostałyśmy obie zmiażdżone w tłumie. Jeśli z kimś Cię mylę, to przepraszam, ale prawdobodobnie przed koncertem stałam za Tobą i starałam się nie podsłuchiwać twojej rozmowy z Sami :P

A co do małych stópek, podtrzymuję - są piękne i urocze, nawet w pakiecie z trudem i znojem przy poszukiwaniu pasujących butów :) Ja niestety szczycę się stopą godną Hobbita - nóżki mi urosły, reszta jakby zapomniała ;) A co do glanów... Widząc mnie w nich po raz pierwszy, mama skomentowała, że wyglądam jak ludzik z kasztanów :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy jest sens ale i ja przywitam się oficjalnie. Aby forumowa ekipa wiedziała, że człowiekowi zależy na kontakcie ;) Na Czadzie byłem w koszulce "Tree of Life" niektórzy może widzieli jak krążę w tą i z powrotem jak Bilbo Baggins ;) Był to mój pierwszy koncert w ogóle. Planowałem podzielić się wrażeniami aczkolwiek LucidDreamer i Taiteilija tak pięknie i genialnie napisały relację że dałem sobie spokój. Nightwisha słucham od 2011 roku i była to miłość od pierwszego usłyszenia ;) W zimowe wieczory przy herbatce czytałem sobie "Czarną Kompanię" Glena Cooka i szukałem ciekawych metalowych zespołów aż natrafiłem na Naszych ulubieńców. Z początku traktowałem ich muzyka jako zwykły czaso-umilacz. Gdy obejrzałem film "Imaginaerum" w 2012 a w 2013 obejrzałem koncert z Wacken. zespół stał się integralną częścią mnie, duszy kto jak woli. Po prostu uzależniłem się od nich, kupowałem płyty, koszulki, śledziłem newsy. Doszło nawet do tego, że się wzruszałem, magiczne łzy ( a może nutki ) wypełniały moje oczy.

Ogólnie od najmłodszych lat interesują się przyrodą i historią. Z wiekiem dojrzewania odkryłem cudowność literatury fantastycznej z czasem i bogactwo literatury pięknej. Przyroda i wyobraźnia zawsze były dla mnie najważniejsze a Nightwish doskonale się z tym synchronizuję ( na samych początku nie wiedziałem o czym śpiewają a podobało mi samo brzmienie ). Obecnie uwielbiam słuchać " Endless Forms Most Beautiful" i "Imaginaerum", pozytywnie się nastroić i iść studiować biologię, zoologię czy inną entomologię ;) Jeszcze raz witam wszystkich na forum. Przygoda trwa ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

W zimowe wieczory przy herbatce czytałem sobie "Czarną Kompanię" Glena Cooka i szukałem ciekawych metalowych zespołów aż natrafiłem na Naszych ulubieńców.

Kolejny fan Czarnej Kompanii :D Swego czasu odświeżałem sobie ten cykl co roku.

Rozgość się na forum i pisz :)

Żołnierze żyją!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo miło wspominam "Czarną Kompanię". Końcówka bardzo dramatyczna, wielu mogła nie spodobać. Teraz planuję przeczytać "Imperium Grozy" a jak wyjdzie ostatni tom "Delegatury Nocy". Czytał ktoś?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zacząłem czytać "Imperium Nocy", a także "Detektywa Garreta", ale jakoś żadna z tych książek mnie nie wciągnęła.

Co ciekawe, Cook ujawnił kiedyś że napisał 2 dodatkowe tomy "Kompanii", których nigdy nie wydał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj oficjalnie na forum :)

Jeśli chodzi o relację z koncertu, to pisz jeśli tylko masz ochotę! Chętnie ją przeczytam (i pewnie nie tylko ja), bo każdy czuje inaczej i każdy inaczej koncerty odbiera, a dobrze jest dzielić się takimi odczuciami :)

No i baw się dobrze na forum!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj LuciferMorningStar! Ciekawy nick, który próbowałam tłumaczyć/interpretować? To prawda Nightwish jak kupi dusze to mało której odpuszcza;) Jaka muzyka, zespoły jeszcze wpadły do Twojej duszyczki , jak masz na imię, czym się zajmujesz? Miłego relaksu na forum:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witamy oficjalnie :D "Czarną kompanię" mam w planach, chętnie przeczytam krótką recenzję, jeśli masz ochotę napisać ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.