Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Witaj Szaman i dlaczego taki nick? Jak piszesz forum obczytane to teraz pisz dużo i aktywnie bawiąc się przy tym wyśmienicie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Piotrek :)! Cieszę się, że dołączyłeś do naszej społeczności! Miłego czytania, pisania i odkrywania forum! Baw się dobrze w nightwishowej krainie ;)!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Piotrek ,miłego buszowania w forum i zapraszam do mojej krainy umarłych w Hyde Park

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Piotrek! Chyba już mieliśmy okazję się poznać na Delain, prawda? ;) Miło mi gościć na forum duszę z Wrocławia! Baw się tu dobrze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzięki wielkie za ciepłe przyjęcie :D

 

Ada28: a i owszem poznaliśmy się na Delain :D

 

98wercia: głównie RPG (ulubione to Wiedźmin 3 i trylogia Mass Effect), ale też nie pogardzę dobrą platformówką, przygodówką, bądź strategią. Z konsol starszej generacji mam PS2, PS3, PSP i Nintendo DS, a najnowszym nabytkiem jest przenośna Nintendo 3DS :)

 

Zaś w kwestii nicka to o szczegółach napiszę w innym temacie. A ogólnie to jest skrócona wersja mojego oryginalnego nicka, który wziął się z pewnej gry.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witajcie! Minęło trochę czasu, ale w końcu zdecydowałem się przywitać. W końcu wypada, nie?

 

Nazywam się Bartłomiej, ale tak wyszło, że ludzie mówią do mnie albo Bart, albo Bartek (wolę to pierwsze. ^^). Trzecia liceum, biol-chem. Nightwish'a słucha niedawna (gdzieś od sierpnia) i się wręcz zakochałem. Aż wstyd mi się przyznać, czego przedtem słuchałem...

 

Jeszcze raz witam! :3

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Bartek! Nie ma się co wstydzić tego, co wcześniej się lubiło ;) trzeba tylko nabrać do wszystkiego dystansu. Ale najważniejsze, że teraz lubisz NW i jesteś tu z nami. Baw się dobrze ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć : ) Czuj się tu jak u siebie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Bart! Oby NW trzymało Cię jak najdłużej w swoich łapkach :P :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Bart! Wszyscy przechodzimy muzyczną przemianę póki nie trafimy na Nightwish, baw się dobrze)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Bartek gorąco witam na forum. Gusta muzyczne się zmieniają, fajnie że trafiłeś na NW bo mają w sobie to coś co przyciąga i albo się ich pokocha albo przejdzie obojętnie. Jeszcze raz witam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Bartek :)! Bardzo się cieszę, że dołączyłeś do naszej społeczności! Miłego zwiedzania forum. Czytaj, pisz i odkrywaj zakamarki naszej nightwishowej krainy!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hell-o Bart! Cieszę się, że do nas dołączyłeś. :)

Przesłuchałeś już całą dyskografię NW czy nadal jesteś na etapie odkrywania? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hell-o Bart! Cieszę się, że do nas dołączyłeś. :)

Przesłuchałeś już całą dyskografię NW czy nadal jesteś na etapie odkrywania? :)

 

Przesłuchałem. Nawet miałem już swój pierwszy koncert! ^^ W Czechach! ^^

 

Dziękuję wam za taaaakie przywitanie! :3

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam :D

Mam na imię Magda. Jestem 25-letnią dziewczyną, która odnajduję siebie w muzyce, szuka w niej drugiego dna, czegoś więcej niż, tylko zwykłej elektronicznej siekanki oczywiście do moich ulubieńców należy "Nightwish", ale uwielbiam też: The Pretty Reckless, Marilyn Manson'a, Christinę Aguilerę, Amy Winehouse... Za długo, aby wymieniać z moich hobby to jest to: Muzyka, Śpiew, Aktorstwo, Malarstwo i wiele innych...

Bez przynudzania po prostu zanurz się w moim oceanie...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.