Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Aaaa, no to wszystko jasne! Już mi się kaftanik podoba, leży jak ulał.Taki kochany, że chyba będę w nim spać! Dzięki wielkie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na pokładzie anulka79! :) Baw się dobrze i zostań z nami jak najdłużej. Widzę, że mamy podobny gust mówię tu o KoRnie, Epice, After Forever, Aerosmith, Bon Jovi, Linkin Park (ale w moim przypadku uznaję trzy pierwsze albumy), Whitin Temptation i Evanesence. Myślę, że się dogadamy. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Aniu:) Jak widzę opcje powitalne odfajkowane tylko dodam , że DE już Cię lubi- baw się dobrze:)

A! Liczę na Twoje inspiracje kulinarne:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

WELCOME TO HELL, Ania!

A tak serio - miłego forumowania w naszym przyjacielskim gronie i w dźwiękach utworów Nightwish'a!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za takie miłe powitania! Jeśli tylko czas mi na to pozwoli, postaram się dodać więcej infio sobie. Nie mam aż takich wielkich zdolności kulinarnych Beatko,ale jak tylko coś mi się uda to wrzucę fotkę. Ostatnio mnie naszło i rozmyślam nad stworzeniem jakichś Nightwish-cookies...Coś prostego, szybkiego i żeby smakowało. Na przykład ciasteczko z dużą literką N,taką z logo zespołu...Będę myślała!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Aniu :)

Powodzenia w zwiedzaniu forum, dobrego dalszego delektowania się muzą Nightwish :)

Szperaj po muzycznym świecie, bo ma wiele ciekawostek jeszcze :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Aga, cześć Ania :)

 

Tervetuloa, Ksysiu!

Dlaczego Jefferson? Jakieś zamiłowania w kontekście historycznym, filmowym czy co? ;>

 

Jefferson był jednym z najprzyjemniejszych i najciekawszych ludzi w historii - jego poglądy, inteligencja i podejście do drugiego człowieka były fenomenalne. Zresztą większość ojców założycieli USA to naprawdę fajne chłopaki :cool:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Aniu! :D Życzę miłego buszowania na forum i mile spędzonego z nami czasu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Aga, cześć Ania :)

 

Tervetuloa, Ksysiu!

Dlaczego Jefferson? Jakieś zamiłowania w kontekście historycznym, filmowym czy co? ;>

 

Jefferson był jednym z najprzyjemniejszych i najciekawszych ludzi w historii - jego poglądy, inteligencja i podejście do drugiego człowieka były fenomenalne. Zresztą większość ojców założycieli USA to naprawdę fajne chłopaki :cool:

Fajnie. ^^ Ciekawy i uzasadniony nick, to lubię. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich bardzo serdecznie:D . Mam na imię Michał i uczęszczam do technikum.

Nightwish poznałem jeszcze jak chodziłem do podstawówki (4-5 klasa). Pierwszy utwór jaki usłyszałem to End Of All Hope i mogłem go słuchać całymi godzinami na okrągło. Szybko stałem się wielkim fanem NW oraz wokalu Marco;).

 

W moim przypadku wymienienie wszystkich moich ulubionych piosenek NW to chyba nie najlepszy pomysł bo troszeczkę by tego było, więc pozwolę sobie na wypisanie tylko kilku które na pewno by się tam znalazły: Romanticide, Rest Calm, The Pharaoh Sails to Orion, Wishmaster, Dead To The World, The Islander i tak jeszcze długo mógł bym wymieniać :).

Jeśli chodzi o najnowszy album NW to według mnie jest on po prostu świetny a zwłaszcza utwór Greatest Show On Earth.

 

Moje upodobania muzyczne skupiają się głównie na ostrzejszych brzmieniach.

Słucham oprócz Nightwish takich zespołów jak: Korpiklaani , Eluveitie, Tarot, Xandria, Sabaton, Metallica, Hammerfall, Hunter, Acid Drinkers i jeszcze mógł bym troszeczkę tak powymieniać ;D.

 

Gram nawet troszeczkę na gitarce oraz lekko interesuję się grafiką komputerową.

Uwielbiam filmy fantasy i science fiction ale dobrym kryminałem, horrorem czy filmem akcji też nie pogardzę;).

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję za przywitanie:)

Jestem fanem uniwersum Star Trek oraz Gwiezdnych wrót. Star Trek Nemesis moim skromnym zdaniem to jeden z najlepszych filmów :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Kirk :) miłej zabawy na forum :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Michał :D Oooo słuchasz Eluveitie, to super. Będę się musiała podpytać o twoje ulubione piosenki, bo ja nadal ich poznaję i już mi się super podobają. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Kirk

Zabierz Nightwish w gwiazdy :)

Stargate uwielbiam :), pierwszy film jest spoko, ale wole to co potem :P. Atlantis jest moim ulubione :)

Za Star Trek się mam zabierać, ale oglądałem serie Enterprise.

 

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtp1/v/t1.0-9/11071820_952500614790568_3627183559730839566_n.jpg?oh=045b1b50da156ac9fe632264f458927b&oe=55983705&__gda__=1437040947_8d45b7a6e461de5581bce0edfa60731a

 

Filmy, a seriale też?

 

Grafika, to ja ostatnio zanedbałem. Ale gitarę ogarniam, bo taką mam pasje do tworzenia i nie tylko na gitarze :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, miłej zabawy :) Oto Twój kaftan. *wręcza forumowe wdzianko Michałowi*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Michał!

Nick iście Startrekowy, a i widzę, że masz podobne zainteresowania do mnie. Grasz w gry komputerowe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziękuję wszystkim za przywitanie :D.

Jeśli chodzi o moje ulubione utworki Eluveitie to mógł bym wymienić: Inis Mona, Celtos, Helvetios, Uis Elveti, Luxtos, Havoc, King, A Rose for Epona, Brictom i jeszcze kilka by się znalazło do wypisania ;)

 

Stargate Atlantis według mnie jeden z najlepszych seriali s-f, Enterprise też rewelka.

Na gitarce ciągle ćwiczę i szlifuję to co już potrafię, lubię wziąć sb instrumencik i coś z głowy na spontanie pograć

 

W grafice to dopiero początkujący jestem ale lubię czasem coś potworzyć. W html fajnie się nawet stronki internetowe tworzyło tylko troszeczkę to zaniedbałem i pozapominało się troszeczkę, do programowania w c++ miałem się przyłożyć i faktycznie muszę troszeczkę czasu znaleźć na to.

 

Star Trek był inspiracją na nick :). Czasem s jakąś gierkę pogram, ostatnio zacząłem grać w Star Trek Online, czasem też popykam w Darkorbit, Star Conflict czy WOT-a.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.