Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Jestem Z Białegostoku. W tym roku kończe 20 lat. Studiuje na Białostockim Wydziale Prawa. Właśnie zaczynam sesję i się odstresowuje słuchjąc namiętnie Nightwishu :) Dzięki za miłe przyjęcie :) Chyba mało tu osób z Podlasia.

Nareszcie ktoś z Dzikiego Wschodu Polski, fajnie :D Fani skandynawskiego zespołu, a na południu się prawie wszyscy poosiedlali, no kurka blaszka.

 

Monciak: może pogrzeb sobie w naszym dziale muzycznym i poszukaj nowych zespołów, hm? Bo tak przy jednym trwać, kiedy tyle innych perełek muzycznych na tym świecie... ;)

Z tym rapem: też zwykłam twierdzić, że go nie lubię, ale ostatnio tata usłyszał w Trójce to:

[video=youtube]

Jest całkiem inne od tego czegoś, co to czasami włącza mój brat. Bo to, co włącza mój brat, to z reguły coś w rodzaju "życie na osiedlu jest brudne i ciężkie, pijemy z chłopakami browary w parku, jesteśmy prawdziwymi miastowymi, blokersami i dziećmi ulicy, a tak w ogóle to życie jest, k***a, ciężkie, trudne i brudne, joł", plus jakaś tam monotonna muzyczka. A w piosence powyżej tekst jest po prostu kapitalny, mądry, zgrabny, bez częstochowskich rymów... Muzycznie też jest dobrze. Normalnie będę musiała twórczość tych panów poznać bliżej, chociaż to rapsy :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kontynuując offtopa - Łona jest świetny, bardzo lubię jego twórczość, a gdyby ktoś był zainteresowany innymi godnymi polecenia wykonawcami tego gatunku muzycznego to zapraszam na pw ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobrzyniewo Duże. Takie niewielkie cuś blisko Białegostoku.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem Z Białegostoku.

 

Znam kilka osób z Białegostoku, studiują ze mną psychologię. Fajni ludzie :D

 

Baw się dobrze na forum!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich nowych których nie miałem okazji powitać ,przywitam was po góralsku Witojcie

Share this post


Link to post
Share on other sites

W ogóle, tak patrzę w Twój profil i widzę, że Twoje ostatnie posty są z lipca ubiegłego roku. Czemu nas na tak długo opuściłaś? :)

Nie chciałam robić offtopu to napiszę tutaj ;). Nie miałam jakoś czasu: szkoła, seriale, granie itd. Ale postanowiłam zajrzeć, nowy album NW, trzeba się dowiedzieć co i jak.

 

 

Także witam wszystkich nowych i starych! Chyba wróciłam.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich Nightwishowców :)

Co tu wam napisać hym... Mama mi ppwiada ze nazywam się Paweł wiec niech jej tak też bedzie, mam 25lat do mojej setki i o zezpole usłyszałem dopiero dzisiaj ale sa cool wiec musze przed znajomymi sie popisać i ich zacząć słuchać ni bede przecież gorszy od nich.

Wiec jestem również na forum by mieć wiecej punktów do respektu i mieć znajomych xD

Nikt mnie tutaj nie zna moze oprócz Beaty i Adiego o matko co ja mowie przecież ja tutaj jestem świerzak jak watróbka w miesnym :) Jestem również pancernikiem w PPB wiec należę do AA xD Nie wiem czy zasiedzę tutaj miejsca na długo to już sie okaże od was wszystkich i czy ze mną wytrzymacie. Moje zainteresowania muzyczne to disco polo wiec Sabton Nightwish od niepamietnych czasów jak rowniez Nirvana chyba jestem już fajny ze tego słucham ;) Witajcie :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, fajnie że się odnalazłeś- nie gub się tak skutecznie, bo nie wiemy czy zbierać na okup czy jeszcze nie?

A serio witaj ponownie po b dłuuuuuuugiej przerwie i już zostań?

A dzieje się sporo i miło w tym uczestniczyć:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sporo to widać nieprzeczytane 50109 troche jest. Wezme urlop i przeczytam xD postaram sie gdyz zdziwienie Adiego jest bezcenne. Chłopak jeszcze szok emocjonalny przeżyje i zawału dostanie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj ponownie Pawle! Gdzieżeś był jak Cię nie było!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dużo za dużo sie działo u mnie Adrian, jak moze zauwazyles i w PPB mnie nie bylo.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

E no, ja tam Cię pamiętam :> Zarejestrowałam się na początku maja 2013. I wtedy jeszcze byłeś. Dawne dzieje :-D Witaj z powrotem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja bylem od samego poczatku. Pfff przeciez ja tu nowy jestem.

Miło że mnie pamietasz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Pawle ma pokładzie ,ja też cię pamiętam ,mam nadzieję że tym razem wróciłeś na stałe do naszego domu wariatów

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Pawle ma pokładzie ,ja też cię pamiętam ,mam nadzieję że tym razem wróciłeś na stałe do naszego domu wariatów

 

 

Wariatów? Dlaczego wariatów? Kto powiedział że jestem wariatem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie wiem, czy jesteś, bo nie znam Cię za dobrze, ale wiedz, że masz konto w wariatkowie. Tylko wariaci są coś warci, jak powszechnie wiadomo. :)

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałem ,odnieść się do tego co napisał Naevey ale Milla napisała to samo co ja więc nie powtarzając się ,napiszę tak nie ma już ludzi którzy są w 100 % normalni ,jeżeli się uważa że się jest normalnym to to już jest podejrzane

Share this post


Link to post
Share on other sites

O siet. Myślałem że uda mi się wyjść tutaj na człowieka, a wygląda że wariat od wariatów nie ucieknie. Zobaczymy jak długo zostanę na pokładzie, mam nadzieję jak wy że na stałe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A w ogóle to ja Ci naszego uroczego kaftaniku bezpieczeństwa nie dałam, taka ze mnie ogarnięta forumowa szatniarka... Łap kaftanik, Pawle :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć :)

Napiszę kilka słów o sobie. Mam na imię Marta. Metalu słucham od czasów liceum. Zaczęło się się od takich zespołów jak Hammerfall, Theatre of Tragedy, Pantera itp. Kilka lat temu zetknęłam się z twórczością NW, a dokładnie był to Phantom of the Opera w wykonaniu Tarji. Byłam zachwycona i od tego zaczęła się moja wielka sympatia to tego zespołu i do samej Tarji.

Generalnie jestem fanką power metal, gothic metal, folk (viking) metal, ale nie lubię się ograniczać, więc słucham też rocka i muzyki klasycznej. Nie pogardzę też operą ;). Najbardziej lubię słuchać Hammerfalla i Nightwisha. Jeśli chodzi o zainteresowania poza muzyczne, to jestem fanką wycieczek rowerowych i spinningu, literatury (ostatnio głównie fantasy), teatru itd.

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.