Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Cześć Kuba! Baw się dobrze wśród szaleńców. :)

 

*podaje nowo przybyłemu niezwykle szykowny kaftanik*

Poczekajmy jeszcze trochę aż zbzikuje do reszty. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervetuloa! ♥ I w dodatku całkiem ładnie piszesz po polsku! ♥ ♥ (Nie, to wcale nie jest aluzja granicząca z morderczym spojrzeniem w stronę osób bojących się panicznie przecinków i polskich liter)...

 

Z tym pianinem to znam. Ja tak walczyłam o gitarę albo pianino od 4. klasy podstawówki do połowy 2. gimnazjum z rodzicami, którzy twierdzili, że mi się znudzi i po co to... A w końcu się udało, ale niestety bez lekcji, więc moje zdolności są prawie zerowe, ale co tam. Mam gitarę i cośtam zagram... Najważniejsze to się nie poddawać. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Kuba.

Mam nadzieję, że zostaniesz z nami jak najdłużej. Baw się dobrze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej, Kuba ^^

 

Mamy nadzieje, że się będziesz u nas dobrze bawił.

Widzę, że lubisz Anneke. Annie na tym forum też ma solidny fandom. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Kuba:) (jak ja zazdroszczę południowej Polsce wysypu Najtłiszowych fanów). Nie mam najmniejszych wątpliwości, że szybko się tu za klimatyzujesz (u Tai już masz plusika):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo Wam dziekuję za tak miłe powitanie :) I tak, praca górnika jest ciężka, ale po studiach w tej branży nie będę raczej pracował przy obsłudze maszyn (z tego, co nam mówią, to się zaczyna od stopnia nadgórnika), co nie zmienia faktu, że jest to bardzo odpowiedzialna praca. Czas pokaże, jak to będzie :)

A co do tego, że na południu duużo fanów, to przyznam się, że ja wcale z południa nie jestem :P Pochodzę z okolic Wrocławia, a do Krakowa tylko studiować pryjechałem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich nazywam sie Hubert , i pierwsze co jestem bardzo happy ze udalo mi sie znaleść forum dotyczące kochanej Kapeli metalowej , a wracając do tematu od NW jestem uzalezniony juz od bardzo bardzo długo pierwsza płyte jaka otrzymalem to byl własnie Wishmaster i w utworze o takiej samej nazwie sie zakochalem :) choc z zcasem to przeszlo na pozostale utwory :) dzis to juz jest Dark Chest of Wonders oraz Planet Hell , poza NW lubie tez Epica, Lacuna Coil, Within Temptation, Iron Maiden , oraz inne (Black Sabbath, Ozzy Osbourne )bardzo mi sie tez podoba twórczość solowa Tarji reszte potem lub pytajta a odpowiem, a tak swoja droga to podoba mi sie koncepcja jezli chodzo o zroznicowanie bo pomimo ze jestem milośnikiem Tarji to jako jedyny ze znajomych zachwalam Dark passion play :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

witajcie Kubo i Hubercie na naszym szalonym pokładzie ,miłego baraszkowania po zakamarkach forum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello Hubert!

Czym się zajmujesz? Studiujesz, uczysz się, pracujesz?

 

Witaj na forum i baw się dobrze. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jaaaa 28 prawie 29 lat :) studia skonczyłem wrocilem z wolontariatu szukam pracy :) najlepiej w zawodzie pracownika socjalnego

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tervetuloa, Hubert! :>

*Daje mundurek Hubiemu*

Emi zapomniała Ci przekazać nasz wspaniały uniform, przez niewtajemniczonych nazywany kaftanem bezpieczeństwa. Więc masz, o! :>

 

 

 

Emi, co z Tobą? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowa Krew. :P

Świeże mięsko, huehuehue :devil:

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie straszę, ja stwierdzam fakt :> Kochana świeża krwi, czujecie się przestraszeni? :3

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich nowych. Fajnie, że Nas przybywa : )

A ja wracam po dość długiej nieobecności i staram się jakoś ogarnąć forum.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.