Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Witaj, witaj :) Niezły ten Twój najtłiszowy staż, nie powiem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Tuulihaukka w Najtłiszowej krainie! :D Ja też słucham Nw od 2006 roku witaj w klubie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nymphetamine, prawie jak na przesłuchaniu :) Więc tak: mam na imię Marta, jeszcze się uczę, a stronę i forum śledzę od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz się zarejestrowałam.

 

2006r. był przełomowy jeśli chodzi o muzykę. Sleeping Sun mnie oczarowało, głos Tarji rozwalił serce i mózg. Miałam wtedy dziesięć lat i to było moje pierwsze bliższe spotkanie z tego rodzaju muzyką.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello Marta! Baw się dobrze na forum. :) Mam nadzieję, że pochwalisz się swoimi tworami!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Tuulihaukka :D Piąteczka za Wikingów! Niedawno trafiłam gdzieś na temat sokolnictwa i jak dla mnie - super sprawa, oby Ci się udało zrealizować plany co do tego :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witamy ^^

Baw się dobrze ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć wszystkim :D

Jestem Julia, Nightwisha słucham od jakiś 4 lat i śmiało mogę stwierdzić, że jest to mój ulubiony zespół, który rozbudził we mnie miłość do symfonicznego metalu. Piosenki ulubionej wam nie podam za to szczególną sympatią darzę albumy Oceanborn i Imaginearum. W sumie to uwielbiam wszystkie albumy Nightwisha ale jakoś te dwa w szczególności :p Oprócz tego słucham takich zespołów jak Epica, Children of Bodom, Agalloch, Wintersun, Opeth, Theatre of Tragedy. Prywatnie sama troche muzykuje, gram na perkusji i gitarze. Trenuje też pływanie i uwielbiam czytać, w szczególności fantastykę :D

I to w sumie chyba tyle na mój temat ; )

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A skąd jesteś? Bo jeśli wybierasz się na Tarję w Katowicach, to musisz mieszkać gdzieś blisko mnie ^^

*Sherlock mode on* ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli mam do Ciebie ok. 37km pociągiem ^^

Ja ze Strzelec Opolskich, ale teraz chwilowo Wrocław..

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, widzę - rówieśniczka. :) Jakie rozszerzenia wybrałaś?

 

*Rada pani T. (najlepszej nauczycielki matematyki na świecie ♥): Nie zdawajcie matury z historii. I tak jej nie zdacie na 100%. A z matmy możecie dać radę, jeśli się postaracie.

 

A tak w ogóle, to baw się dobrze, tervetuloa. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Julia, baw się dobrze ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Historia i Wos XD A Ty ?

Ja na szczęście maturki z WoSu nie zdaję, ale mam na rozszerzeniu (za mała szkoła, żeby dać całkowitą dowolność w doborze rozszerzeń. Ale za to najlepsza. ♥ Prawda, Sami? Btw. o ile dobrze pamiętam, to podobno pani R. coś o was wspominała grupie rozszerzonej z polskiego). Historię próbuję ominąć olimpiadą, bo matma (moje trzecie rozszerzenia). xD No i angielski, ale to tak docelowo. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Julia. Już cię lubię ponieważ jestem prawie w moim wieku i grasz na perkusji :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.