Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Możesz być moim dzieckiem

 

Jej dziękuję, zacnie jest mieć tak młodą mamę :)

 

Lubię tą rodzinną atmosferę na forum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tez jestem tu nikim :(

 

Witam wszystkich, jestem Dave. 18 lat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spytałabym, czy za mnie wyjdziesz, Dave, ale wiedząc, jak to głupio brzmi i że jesteś teraz ze swoją dziewczyną... xD Chcesz być ojcem Nightfall?

 

No ludzie, musicie zakładać konta na DE, bo wyjdzie, że robimy Pogadalnię z Przywitaj się. ;P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spokój ma być i to już. Pogadalnia to temat zamknięty, musicie się z tym pogodzić. Mamy czat.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogadalnia to temat zamknięty, musicie się z tym pogodzić.

 

NIE! Prptest i tke

 

Nie wiem o co chodzi, wybaczcie :x

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dobrze... ze względu na prośby przywitam się ;P

Nazywam się Sławek, lat 16 (no...rocznikowo 17), zamieszkały w Łodzi. Znajomy Maggie i Milli, i w sumie ze względu na nie się tu zarejestrowałem. Co tam jeszcze... fan anime,mang, rpg, wszystkiego co do jedzenia. Nie przepadam za NW, ale gust muzyczny mam dość rozbudowany. Z charakteru ... no cóż. To też jest rozbudowane. Witam was wszystkich!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Sławku! Baw się dobrze z nami na forum i na czacie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

P.S. Dziękuję wam, za nazywanie mnie po imieniu. Wolę tę formę niż ten nick ;)

(A jak potrzebujecie nicku normalnego, (zdatnego do zwykłej wymowy i nie wzbudzający śmiechu) a nie tego czegoś co mam ustawione, to może być Mike :) )

 

EDIT: Oh.. Dzięki Ci Evi. Jesteś boska :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Patrzcie go, szpieguje mnie :P

Nieważne. Witaj w naszych skromnych progach, Braciszku :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Sławek, w naszym towarzystwie nie da się nie słuchać NW, sam się przekonasz- dobrej zabawy na DE życzę:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dobrze... ze względu na prośby przywitam się ;P

Nazywam się Sławek, lat 16 (no...rocznikowo 17), zamieszkały w Łodzi. Znajomy Maggie i Milli, i w sumie ze względu na nie się tu zarejestrowałem. Co tam jeszcze... fan anime,mang, rpg, wszystkiego co do jedzenia. Nie przepadam za NW, ale gust muzyczny mam dość rozbudowany. Z charakteru ... no cóż. To też jest rozbudowane. Witam was wszystkich!

 

Przyznam, że moja mina wyraziła głęboki sceptycyzm, gdy przeczytałam, że jesteś tu tylko ze względu na usilne prośby koleżanek, a owy sceptycyzm drastycznie pogłębił się po przeczytaniu tego, że nawet nie słuchasz NW (czy trafiłeś we właściwe miejsce, kolego?). Niemniej, miło mi Cie powitać na forum, mamy sympatyczną strefę pozbawioną Nightwisha (m. in. Hyde Park) i zawsze pozostaje mi mieć nadzieję, że z czasem przekonasz się do ich muzyki. ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaczy nie, że nie słucham. Po prostu rzadko. Nie wiem czy trafiłem w dobre miejsce, no ale słuchanie NW wymaganie nie jest. I nie prosiły mnie o zarejestrowanie :) Chodziło o coś innego. Jednak całkowicie Cię rozumiem, bo mi też sceptycyzm towarzyszy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No dobrze... ze względu na prośby przywitam się ;P

Nazywam się Sławek, lat 16 (no...rocznikowo 17), zamieszkały w Łodzi. Znajomy Maggie i Milli, i w sumie ze względu na nie się tu zarejestrowałem. Co tam jeszcze... fan anime,mang, rpg, wszystkiego co do jedzenia. Nie przepadam za NW, ale gust muzyczny mam dość rozbudowany. Z charakteru ... no cóż. To też jest rozbudowane. Witam was wszystkich!

 

Przyznam, że moja mina wyraziła głęboki sceptycyzm, gdy przeczytałam, że jesteś tu tylko ze względu na usilne prośby koleżanek, a owy sceptycyzm drastycznie pogłębił się po przeczytaniu tego, że nawet nie słuchasz NW (czy trafiłeś we właściwe miejsce, kolego?). Niemniej, miło mi Cie powitać na forum, mamy sympatyczną strefę pozbawioną Nightwisha (m. in. Hyde Park) i zawsze pozostaje mi mieć nadzieję, że z czasem przekonasz się do ich muzyki. ;)

Taaa. Usilne prośby. On tu bez mojej wiedzy i zgody... XD Szławcio :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Sławomirze. Podobnie jak Taiteilija (wiesz Tajka, że mimo iż jestem z wami pół roku musiałem skopiować twój nick, bo w dalszym ciągu nie mogę go ani przeczytać a tym bardziej napisać czy zapamiętać xD) jestem sceptycznie nastawiony co do ciebie tutaj... Niemniej jednak witaj, może się rozkręcisz ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Co tam jeszcze... fan anime,mang, rpg, wszystkiego co do jedzenia

 

Hahaha, zniszczona ♥

Miło poznać, baw się dobrze :D Mam nadzieję, że zdołamy Cię nieco uzależnić od muzyki Najtłysza :D Polecam naszą fantastyczną zabawę "zapodaj nutę". Skoro masz bardzo rozbudowany gust muzyczny, to z pewnością w tym miejscu będziesz miał szansę się popisać, a my może podsuniemy Ci coś ciekawego :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak Ania witam, których nie witałem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.