Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Witaj Łukasz :), po latach znowu na jednym forum ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nawet Ty tutaj sie znalazłeś, jaki ten świat mały, aż człowiekowi się przypominają stare dobre czasy :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja tu tylko sprzątam, więc witam :)

Mam nadzieje że będzie ciekawie z tobą :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rebelium - OSKAR?! Jak nie to... LOLLOLOLOLOLOLOLOLOL - HREY. Nekci i Rhenna zostały zbanowane ;_; Kajzer! Witaj! Widać, że starzy fani nadchodzą :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rebelium - OSKAR?! Jak nie to... LOLLOLOLOLOLOLOLOLOL - HREY.

 

Nein. Ja nie jestem Oskar żaden, ale lubię lody Oskar. Mogę być dla Ciebie i Oskar, jeśli lubisz lody albo szejki z McDonalda.

Trololo, fajny klimat. Najtłyszka uwielbiam. Pozdrawiam współlokatora, który katuje mnie Nightwishem i Epicą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pozdrawiam współlokatora' date=' który katuje mnie Nightwishem i Epicą. [/quote']

To dlatego dałeś mi słuchawki... :) Bestia.

 

LOL - będzie z kim spamować ;_;

:dodgy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

LOL - będzie z kim spamować ;_;

Ja, spamować? Halina, przestań, co to za pająki są? ;_;

 

Pozdrawiam współlokatora' date=' który katuje mnie Nightwishem i Epicą. [/quote']

To dlatego dałeś mi słuchawki... :) Bestia.

Ale słuchawki dobre, przyznaj :3. Ty lepiej wracaj, bo już tęsknie za moim DJ'em xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć i czołem wszystkim niewitanym ;)

 

 

Rebelium - OSKAR?! Jak nie to... LOLLOLOLOLOLOLOLOLOL - HREY.

 

Nein. Ja nie jestem Oskar żaden, ale lubię lody Oskar. Mogę być dla Ciebie i Oskar, jeśli lubisz lody albo szejki z McDonalda.

 

Ja jestem Oskar i też lubię lody Oskar ♥

LOL - będzie z kim spamować ;_;

xD

 

LOL - będzie z kim spamować ;_;

:dodgy:

Nie smutaj Ardjanku, będziemy grzeczni ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam :) Niektóre nicki kojarzę z innych for, a i parę osób tutaj może kojarzy człowieka pod pseudonimem Peter ;)

Nightwisha słucham od roku 2004 z różnym natężeniem.

 

O forum dowiedziałem się od Maćka, z którym kiedyś pisaliśmy na nieistniejącym już Page Of Wishes. Na OceanSouls też się nieco udzielałem.

 

Z zaciekawieniem zauważyłem, że są tu osoby związane z Poznaniem :) W ciągu mojej trwającej kilka lat włóczęgi po forach niewielu ludzi z moich stron spotkałem. Gdyby ktoś pytał, na wspomnianym wcześniej w tym wątku Suomi Night byłem, ale tylko raz ;)

 

EDIT: To ten wilk na tle księżyca jest jakimś domyślnym avatarem? Przeglądając wątek już się zaczynałem gubić ile właściwie osób go używa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Piotrze! Miło nam Cię gościć w naszych skromnych, nightwishowych progach. :) Widzę, że jesteś starym wyjadaczem jeśli o fanowanie chodzi. :D

Na której edycji Suomi byłeś? Jeśli na ostatniej to prawdopodobnie się widzieliśmy. :) Do niedawna również myślałem, że Poznaniaków fanujących NW jest niewielu, ale coraz więcej z nich wychodzi z cienia.

 

EDIT: To ten wilk na tle księżyca jest jakimś domyślnym avatarem? Przeglądając wątek już się zaczynałem gubić ile właściwie osób go używa ;)

Tak, to domyślny avatar. Ożywia forum i przy okazji jest neutralny jeśli chodzi o kolorystykę. Zachęcam do personalizacji profilu, avatar często jest wizytówką użytkownika. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Piotrze, zbiera się tutaj stara prawdziwie Najtłiszowa gwardia, mam nadzieję że DE okaże się miłą przystanią;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Piotrze! Miło nam Cię gościć w naszych skromnych, nightwishowych progach. :) Widzę, że jesteś starym wyjadaczem jeśli o fanowanie chodzi. :D

Na której edycji Suomi byłeś? Jeśli na ostatniej to prawdopodobnie się widzieliśmy. :) Do niedawna również myślałem, że Poznaniaków fanujących NW jest niewielu, ale coraz więcej z nich wychodzi z cienia

 

Czy starym to kwestia względna- zacząłem od ostatniego albumu z Tarją, a do swojego pierwszego forum dołączyłem już po jej wyrzuceniu.

 

Nie pamiętam, która edycja to była, ale było to już ze 2 czy 3 lata temu. Nadal odbywa się to "U Bazyla"?

 

Co do poznaniaków na forach to nie mówię tylko o Nw. Byłem (albo i wciąż jestem) też aktywny m.in na forach Tarji, Epiki, After Forever i Tristanii. Tam jest tak samo- od czasu do czasu zarejestruje się ktoś, kto przyjechał tu na studia i to najczęściej tyle.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie pamiętam' date=' która edycja to była, ale było to już ze 2 czy 3 lata temu. Nadal odbywa się to "U Bazyla"?[/quote']

Tym razem odbywało się to w UNDERGROUND Rock Barze przy Strzeleckiej. To był mój pierwszy raz na takiej imprezie, ale słyszałem od ludzi wiele o słynnym "Bazylu". :)

 

Wychodzi na to' date=' że tylko ja nikogo nie znam... [/quote']

Kiedyś nadejdzie moment, w którym poznasz! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam! :)

 

Nightwisha słucham od roku 2004 z różnym natężeniem.

 

No to w porównaniu do mnie długo, bo ja dopiero od 3 lat ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.