Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Jillijan

SiSi też jest moją boginią ♥ haha załóżmy klub 8)

 

Kuba

'Unleashed' dla mnie wiele znaczy, reszta też świetna. A na jakim profilu jesteś? ;>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Kuba. ;) Nie będę wypytywać o nic bo moi poprzednicy już Cię wymęczyli. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do Xandrii - nie przepadam za Kerstin, chyba najbardziej lubię Lisę. Neverworld's End mi odpowiada, ale wydaje mi się że Manuela próbuje się upodobnić do Tarji.

Sirenia - Lubiłem Monikę. Ale Ailyn też fajnie śpiewa.

 

A lat mam 16, może nie jakoś dużo.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

No zobaczcie, jaki kochany, na moje pytania odpowiedział xD

 

A więc "mój młody padawanie" (cytując Millę) jesteś rok młodszy ode mnie :happy: So, not so gentle man, be heartlessly welcome :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć wszystkim :D

 

Jestem Sebastian i mieszkam w woj. zachodniopomorskim (za co pluję sobie w twarz, bo wszędzie daleko :(), 30 km od morza.

 

Nightwisha słucham ok. 4 lat. Zaczęło się od "End of All Hope", które było podłożone do filmiku z anime "Duel Masters". Spodobał mi się ten utwór i zacząłem tak się wdrażać w tego banda.

Wcześniej nie słuchałem metalu. Tak naprawdę zaczęło się od starej, dobrej polskiej gry "Painkiller". Podczas jednego z poziomów, gdy wyłaziły potwory, w tle grał bardzo fajny

(ogólnie całe OST "Painkillera" jest genialne). Wcześniej to tylko komercyjny shit z radia ;)

 

Mój gust muzyczny jest zróżnicowany. Słucham w 80-85% rock&metal, reszta to... cała reszta ;) Wielbię również muzykę filmową jak i klasyczną.

 

Ulubione kapele to m.in.:

- Nightwish

- Burzum

- Rammstein

- Slayer

- Metallica

- Hunter

 

W mojej garderobie panuje czerń, pokój jest oblepiony plakatami, a na torbie mam naszywki ulubionych bandów.

 

Jestem psychofanem Batmana :D

 

Moje hobby to muzyka...

 

...a moja osoba wygląda tak ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam i dzięki ;) W czerwcu wybiło równe 17 ;)

Co do R+ to ciężki wybór :D Ogólnie wielbię Stripped, Alter Mann, Seemann, Rein raus, Nebel, Feuerrade, Mutter, Reise-Reise, Ohne dich, Klavier... To są utwory do których jestem najbardziej przywiązany, ale pewno znalazłoby się jeszcze kilka. Ogólnie dla mnie Rammstein jest jak drugi NW i ciężko jest wybierać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Cześć, Sebastian.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Sebastian:) Wątków o Najtłiszu jest moc, więc pisz. A o Batmanie sam załóż -czekamy:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Sebastian :) Masz bardzo fajne imię :happy:

 

A masz jakieś ulubione piosenki NW? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Czeeeść Seeebaaastiaaaan :happy:

 

Miłego postowania :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szymek nie lubię Cię ;< ukradłeś mi przywitanie kiedyś tam dawno temu w jakimś spamie i teraz podle wykorzystujesz ;_;

 

Hej Sebastian! Miłego postowania i narzekania na chat :P i przystojnyś, nie zaprzeczę ;>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja uwielbiam Tilla ♥ Taki przystojny jest. Szkoda, że nie trochę młodszy : (

Miłego pisania na forum Sebuś : )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć :). Miłej egzystencji na forum.

 

Czytałeś komiksy Batmana? Masz jakieś? :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Sebastian. ;) Miłej zabawy wśród Nightwishowców. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No witaj Sebastian :) !

Widzę, że nie tylko ja taka 'stara' tutaj, też mi w czerwcu wybiło 17 lat :(

:D

Baw się dobrze ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No witaj Sebastian :) !

Widzę, że nie tylko ja taka 'stara' tutaj, też mi w czerwcu wybiło 17 lat :(

:D

Baw się dobrze ! :)

 

Stara? 0.o Pogadamy za 10 lat. ;)

 

Have fun, Sebastian. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No witaj Sebastian :) !

Widzę, że nie tylko ja taka 'stara' tutaj, też mi w czerwcu wybiło 17 lat :(

:D

Baw się dobrze ! :)

 

Stara? 0.o Pogadamy za 10 lat. ;)

 

Have fun, Sebastian. :)

 

spokojnie, napisałam stara w cudzysłowie, jeszcze nie tak źle ze mną, całkiem dobrze się trzymam :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Sebastianie, mam nadzieję, że zabawisz z nami bardzo długo :)

Psychofan Batmana, powiadasz? Hmm, ja jestem psychofanką Marvela, a Batman mnie jakoś nie rusza :D Opowiedz trochę o swoim zamiłowaniu do Batmana, może założysz nowy temat? Wydaje mi się, że nie widziałam jeszcze takiego :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do wszystkich: Hej i dzięki za ciepłe przywitanie ;)

 

A o Batmanie sam załóż -czekamy

 

Nie ma problemu, za jakiś czas coś się powinno pojawić ;)

 

Hej Sebastian :) Masz bardzo fajne imię :happy:

A masz jakieś ulubione piosenki NW?

 

Witam ;) Ja do swojego imienia się przekonuję :P Nie specjalnie mi się podoba, bardziej Oskar. Ulubione powiadasz? Hmm... Na pewno jest to Ever Dream, Astral Romance z 2001, Feel for You, Ocean Soul, Dead to the World, Sleepwalker, Deep Silent Complete, White Night Fantasy... To z za czasów Tarji, natomiast z albumów z Anette to byłyby: 7 Days to the Wolves, TP&TP, Amaranth, Whoever Brings the Night, Storytime, Scaretale, IWMTB, Rest Calm I Last Ride of the Day ;)

 

Ja uwielbiam Tilla ♥ Taki przystojny jest. Szkoda, że nie trochę młodszy : (

Miłego pisania na forum Sebuś

 

Ja uwielbiam całą kapelę oprócz Olliego... Jest wręcz martwy na scenie :P Dzięki ^^

 

Cześć :).

Czytałeś komiksy Batmana? Masz jakieś?

 

Witam ^^ Oczywiście! Mam ich chyba ponad 10 (tak to nie jest wiele, ale dostałem je od mamy i są dla mnie wartością bardziej sentymentalną, więcej jakoś nie potrzebuję :)), mam również inne gadżety, np 3 piórniki, 2 teczki z jego wizerunkiem, notatnik, "tajne akta" wrogów Batmana... Wszystko ma już prawie 10 lat ;)

 

Witaj Sebastianie, mam nadzieję, że zabawisz z nami bardzo długo :)

Psychofan Batmana, powiadasz? Hmm, ja jestem psychofanką Marvela, a Batman mnie jakoś nie rusza Opowiedz trochę o swoim zamiłowaniu do Batmana, może założysz nowy temat? Wydaje mi się, że nie widziałam jeszcze takiego :)

 

Witaj :D Jako wierny fan Nietoperza, powinienem obstawać za DC... Tak by wypadało, ale nie zaprzeczę - Marvel ma o 100% lepszych herosów w porównaniu do DC. Z DC ktoś kto ma minimalne pojęcie o komiksach może znać tylko Wonder Woman, Batmana i Supermena. To jest "Wielka Trójka DC", a reszta? W Marvelu za to jest Thor, Iron Man, Spider-Man, Fantastic 4... Można wymieniać i wymieniać. Taka prawda, niestety ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Sebastian. Twoje imię mi się skojarzyło z pewną postacią z książki... Może czytałeś Miecz Prawdy Terry'ego Goodkinda?

 

No i baw się dobrze. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć ;) Niee, nie lubię czytać książek. Wiem jak to brzmi i że to źle świadczy o mojej osobie, ale wynikło to z czytania lektur "na chama"... Odwrotność tego, co miało być - zamiast samemu zacząć sięgać po książki, to zacząłem je mijać szerokim łukiem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam serdecznie wszystkich ! :)

 

Jestem Edyta i mieszkam w Karlinie nieopodal naszego kochanego polskiego Bałtyku.

Nightwish'em zaraził mnie przyjaciel, który pokazał mi koncert NW "End of an Era" piosenkę "The Phantom", w której się zakochałam i oczywiście musiałam przesłuchać kolejnych. Tak zaczęła się cała przygoda, a że stało się to całkiem niedawno, to jestem "świeżą" fanką zespołu. Kocham cały album Imaginaerum, szczególnie "Scaretale", a w nim taniec Anette, który sama naśladuje siedząc na krześle. Jeśli chodzi o gust muzyczny, to nawet nie potrafię go określić, bo tak naprawdę jeśli chodzi o zespoły to tylko NW, a tak to słucham wszystkiego co mi się spodoba :D

 

 

Uwielbiam muzykę, pogrywam trochę na keyboardzie (uczę się sama więc średnio wychodzi :P). Tak naprawdę mogłabym grać na wszystkim! Lubię śpiewać i rysować chociaż jestem w tym słaba :D

Planuje zmienić wystrój pokoju ! Mam nadzieję, że dacie mi jakieś propozycje :)

 

Kocham oczywiście Tuomasa ♥

Dziękuję :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.