Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Witaj! Jako jedna z tutejszych świeżynek, jak się wyraziłaś (choć z NW żyję już ze 4 lata) witam Cię serdecznie. :) I, jak reszta, życzę Ci długiego NW-fanienia (z fińską wersją przez długie "a" - tzn. "aa" - byłoby ładniej, tak myślę). ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj dorrotaa1223, zostań z nami a my już zadbamy o to aby rozwijać Twoje fanowanie- baw się dobrze:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Czeeeeeeść Doroootaaaa (po raz kolejny piszę, ale wielbię taki sposób przywitania :happy: ).

 

Mam nadzieję, że Twoja romansihuhuja z NW będzie trwała bardzo długo! :sleepy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czeeeeeeść Doroootaaaa (po raz kolejny piszę, ale wielbię taki sposób przywitania :happy: ).

 

To mi się kojarzy z jakimś Towarzystwem Samotnych Rodziców czy czymś w tym rodzaju xD Siedzi sobie taki krąg ludzi na podłodze i chóralnie wita świeżaka :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Czeeeeeeść Doroootaaaa (po raz kolejny piszę, ale wielbię taki sposób przywitania :happy: ).

 

To mi się kojarzy z jakimś Towarzystwem Samotnych Rodziców czy czymś w tym rodzaju xD Siedzi sobie taki krąg ludzi na podłodze i chóralnie wita świeżaka :D

 

Właśnie dlatego to lubię :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale wiecie, że wielbione przez nas słowo "romanssihuhuja" oznacza "plotki o romansie", a nie sam "romans"? ;P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Myślisz, że taki ktoś jak ja nie wstawiłby tego do tłumacza? Pewnie, że wiemy :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam :D

Na imię mam Beata,mam 17 lat.Metalem/rockiem zarażana byłam przez brata i tatę już jak miałam kilka miesięcy,a miłość do Nightwisha rozbudził we mnie brat,kiedy w 2008 roku przyniósł mi płytę Dark Passion Play. Od tamtej pory przekopałam internet poznając coraz to nowe piosenki i szukając najróżniejszych informacji o zespole,aż trafiłam tutaj i oto jestem :D Moją ulubioną piosenką na tę chwilę jest 'I want my tears back' , 'Dark chest of wonders' i ' Romanticide' :)

Tak ogólnie to poza tym gram kilka lat na gitarze i to jest mój priorytet,śpiewam,od niedawna zaczęłam naukę gry na klawiszach i czasem lubię coś poczytać.

I generalnie miło mi was poznać :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj druga Beato :D na najwspanialszym forum na świecie.

Fajny kruk.

Kogo z NW lubisz najbardziej?Jakie zespoły jeszcze słuchasz?


Nie mów że mieszkasz w Bochni !!!!!!!! Jesteś z mojego miasta ♥ ♥ Dlaczego wcześniej się ze sobą nie spotkałyśmy ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć :). Powiadasz, że masz umuzycznioną rodzinę? Zazdroszczę, ja musiałam się sama zarazić.

No i baw się dobrze ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Beata :) mam nadzieję, że spodoba ci się u nas i zostaniesz na dłuuugo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj na forum Beato, baw się dobrze! :)

 

Mam nadzieję, że pochwalisz się z nami kiedyś swoimi muzycznymi dokonaniami? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Cześć Dorotko, cześć Beato.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj druga Beato :D na najwspanialszym forum na świecie.

Fajny kruk.

Kogo z NW lubisz najbardziej?Jakie zespoły jeszcze słuchasz?


Nie mów że mieszkasz w Bochni !!!!!!!! Jesteś z mojego miasta ♥ ♥ Dlaczego wcześniej się ze sobą nie spotkałyśmy ???

 

nie mam pojęcia :D trzeba to zmienic ! mieszkam pod samą Bochnią :D z NW zdecydowanie Emppu,bo jest jednym z 4 gitarzystów,którzy inspirują mnie do grania na gitarze :D poza Nightwishem słucham mnóstwa innych zespołów,m.in. Sabaton,Pantera,Black Sabbath,Dream Theater,Led Zeppelin,AC/DC i na prawdę dużo mogłabym jeszcze wymienić,ale do NW mam wyjątkowy sentyment :)


Witaj na forum Beato, baw się dobrze! :)

 

Mam nadzieję, że pochwalisz się z nami kiedyś swoimi muzycznymi dokonaniami? ;)

 

z wielką chęcią ! muszę o tym pomyśleć:) na razie tylko na akustycznej,ale dzielnie walczę i zbieram pieniądze na elektryczną :D

 

i dziękuję za miłe przywitanie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Druga Beatko ,W Magicznym świecie Nightwisha ,zazdroszczę umuzykalnionej rodziny ,u mnie w rodzinie same bezguście,jeśli chodzi o zespoły które wymieniłaś to większość słucham i lubię,a co Do Emppusia to też był jednym z gitarzystów który mi zaimponował

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hej Beato : )

Miłego pobytu na forum!

Co tam ciekawego czytasz? Lubisz filmy/seriale? Jakie? :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najważniejsze,że ty masz porządny gust :D

 

uwielbiam czytać biografie osób,które mi imponują,czyli w większości są to biografie muzyków,a tak poza tym różnie,są dni kiedy mam ochotę poczytać jakąś powieść fantastyczną,przygodową,a czasem i jakiś kryminał :D

co do seriali to nigdy nie przesiadywałam jakoś przed TV,ale serialem,który w kółko mogę oglądać na zalukaj.pl to ''Przygody Merlina'' -uwielbiam ten serial :)

a filmy to hmm..nie mam w sumie jakiegoś ulubionego gatunku,jedyne co to lubię oglądać filmy oparte na faktach,bo jakoś mam większe emocje kiedy mam świadomość,że coś wydarzyło się na prawdę :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

z NW zdecydowanie Emppu,bo jest jednym z 4 gitarzystów,którzy inspirują mnie do grania na gitarze :D

 

Jest nas więcej ♥

 

Heej, witamy na forum, życzymy miłego spamowania :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Czeeeeść Beatkoooo :happy:

 

Nareszcie ktoś w moim wieku! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czeeeeść Beatkoooo :happy:

 

Nareszcie ktoś w moim wieku! :)

 

oo miło mi :-D już nie jesteś sam ! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

nie mam pojęcia :D trzeba to zmienic ! mieszkam pod samą Bochnią :D z NW zdecydowanie Emppu,bo jest jednym z 4 gitarzystów,którzy inspirują mnie do grania na gitarze :D

 

Emppu ♥ ♥


Też zbieram na elektryczną . Na razie amatorsko gram na akustyku :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Beatko. :)

Widzę akustyk i wokal, tak jak ja. ;) Z tym, że ja nie muszę zbierać na elektryczną po zawarciu pewnej umowy z moim tatą... Która jest nawet dość łatwa w realizacji z mojej strony, ale nieważne.

A tak z ciekawości, na jakiej konkretnie gitarze grasz? Firma, model... Pochwal się. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mój tata ma 3 gitary,ale żadnej nie wolno mi dotknąć...

teraz gram na yamaha fgx423sc -bl,która uwielbiam :) a cierpliwie zbieram na wymarzoną elektryczną...marzy mi się albo music man jp6,albo esp z serii horizon :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.