Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Guest Simo

Czeeeść Marku xD Kocham to przywitanie xDDDDD Przepraszam xD Mam zbyt dobry humor, sam nie wiem dlaczego xD]

 

Nie, nie jesteś najmłodszy na forum, znajdziesz tutaj swoje rówieśniczki xD Myślę, że dziewczyny się o Ciebie pobiją :sleepy:

 

Dlaczego zakładasz, że padnie pytanie o to, którą wokalistkę wolisz? Tutaj nie jesteśmy od tego :D Lubimy zespół, nie wokalistki i raczej nikogo nie obchodzi, za którą z nich bardziej przepadasz :D

 

Inne zespoły grające metal symfoniczny, czyli? :) Jest ich niezliczenie wiele. Jak gwiazd na niebie (czyli 2500 :happy: ) Fizyka rozszerzona robi z mózgu sieczkę xD Przepraszam jeszcze raz xD

 

To może tak na koniec :D

Jeszcze raz cześć i miłego pobytu tutaj, przepraszam za moją gadatliwość, ale no nie wiem co ze mną dziś xD

 

Pozdrawiam,

Simo

 

PS

Mam nadzieję, że Cię nie wystraszyłem xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć ;) Baw się dobrze :)

 

(To od Ciebie ostatnio dostałam zaproszenie na last.fm :> ?)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Marku!

Jestem w twoim wieku (ale miesiącami pewnie starsza), ale nie mart się, bić się o ciebie nie będę :P. Chociaż za dziewczyny nie ręczę ;).

Tak czy inaczej baw się dobrze i zastań na dłużej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam wszystkich :3

 

(To od Ciebie ostatnio dostałam zaproszenie na last.fm :> ?)

 

Tak ^^

 

Inne zespoły grające metal symfoniczny, czyli?

 

Zależy, co mi akurat wpadnie w ucho, ale m.in. Within Temptation, Epica, Xandria, Sirenia, Delain...

 

Mam nadzieję, że Cię nie wystraszyłem xD

 

Nie, lubię takie osoby. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Mam nadzieję, że Cię nie wystraszyłem xD

 

Nie, lubię takie osoby. :)

 

Yayyy ktoś mnie lubi xDDDDDDDDDDD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak ^^

To dobrze wiedzieć, bo miałam Ci zaproponować te forum :happy:

 

Fajnie, że się zdecydowałeś do nas przyłączyć, odwiedzaj nas często :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Marku! Baw się dobrze i koniecznie odwiedzaj nas regularnie! Było kilku śmiałków, którzy kilka dni nie wchodzili i mieli kilkaset postów do nadrobienia. :D

 

I przesłanie moje: Rejestrujcie się chłopy, bo nas kobity zdominują! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja skleroza nie zna granic xD

 

Marcinie, Natalio, Marku, nasza świeża krwi :devil:

 

Aktualnie odbywa się na forum plebiscyt na na ulubioną piosenkę NW.

Tu zasady -> http://forum.nightwish.pl/watek-plebiscyt-na-ulubiona-piosenke-nw-glosowanie?pid=10501#pid10501 , a tu aktualna tura głosowania, mamy dziś dogrywkę! http://forum.nightwish.pl/watek-plebiscyt-na-ulubiona-piosenke-nw-glosowanie?pid=18082#pid18082

 

Głosujcie, każdy głos jest wagę złota ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muhaha, jeszcze chwilę a przejmujemy stronę :devil:

 

Heej Marku, nie jesteś najmłodszy, ja też mam 15 lat :) prawie... A o Ciebie się bić nie będę, mam Emppu ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Cześć, Marku. Zapraszamy do Pogadalni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hello

 

Cześć, Marku. Zapraszamy do Pogadalni.

 

O nie!!! Znowu nie nadążę z czytaniem!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj, Marku ;) Jestem młodsza, także możesz czuć się stary :happy: Baw się dobrze i nie przestrasz się dzisiejszej xDDDDDmanii Szymusia :)

 

Margo, znam ten ból. Jak jest więcej niż 2 strony pogadalniowego spamu do przeczytania, do sobie odpuszczam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

heej Marek :)

baw się dobrze i nie ucieknij za kilka dni :P

 

mnie nie było cały dzień. nieprzeczytanych 138 -_-'

Share this post


Link to post
Share on other sites

CEŚ NATALIA I MARKO ; 3

 

Co do bardzo starych postów o tym, że jesteście mili i sympatyczni, to powiem, że aż za bardzo ; o

 

A co do jeszcze starszych postów na temat 'TLOTR' to ja nie jestem fanką :< (chociaż lubie fantasy) i dużo bardziej wolę HP ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Marku, cieszę się że paromiesięczne rozmyślania zakończyły się sukcesem/rejestracją na DE, baw się dobrze:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

LOTR najlepszy HP nawet widać inspiracje Rowling Tolkienem :))


Nymphetamine * ale kto co lubi ja to szanuje :D i tez uwielbiam HP :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

moim zdaniem nie można tu powiedzieć co lepsze a co gorsze, bo zbyt się to od siebie różni. ja uwielbiam HP i to chyba jest mój nr 1 jeżeli chodzi o książki :) podobieństwa do LOTR? pewnie są, ale raczej znikome ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

SIO DO POGADALNI! :DODGY:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam. Mam na imię Damian i mam 16 lat. Nightwish poleciła mi koleżanka. Pojedynczych piosenek słuchałem już wcześniej, ale tak żeby zostało na dłużej to jakoś od ferii zimowych, więc stosunkowo niedługo. Zaczęło się od "Imaginaerum" (tego albumu słuchałem wcześniej i dosyć często), a potem odkrywałem pozostałe albumy. Lubię czytać książki, słuchać muzyki i pisać; głównie recenzje, ale inne prace też. :D Hm... nie wiem co tu jeszcze dopisać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ulubione piosenki Nightwisha? Ulubione zespoły? ;>

Zdecydowanie "Nemo" i "Ghost Love Score". :> A zespoły to Florence + the Machine, The Pretty Reckles i Hey. Nightwisha oczywiście nie liczymy. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Damian:) Lubisz pisać recenzje- to świetnie:) Będziemy na nie czekać po każdym zaliczonym przez Ciebie koncercie- nie koniecznie Nightwish;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.