Jump to content
Adrian

Przywitaj się! :)

Recommended Posts

Witaj Klaudio. :) Baw się dobrze w Najtłiszowej krainie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Cześć, Klaudio i inne niewitane istotki. Ktoś z was jest dobry z ortografii?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze tylko niech się zarejestruje "Tekee" i będziemy mieli trio:

 

Kuolema, Tekee i Taiteilija. ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć Kuolema, miło cię poznać. :)

Widzę, że masz podobne zainteresowania do mnie, choć też tu nie dawno przyszłam ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj w wariatkowie, Klaudio o trupim nicku :3 Baw się dobrze :)

Lubię Twoje profilowe :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nick jest trupi, ale pasuje bardzo do mojej osoby. :3 Wymyślił go mój były. :) Uzasadnił ten wybór słowami "Idealnie odzwierciedla to twoją osobowość i wygląd." i jakoś tak zostało. :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć!!

Mam na imię Asia i chodze do gimnazjum. Z Nightwishem spotkałm sie kiedy jeszcze byłam dzieckiem ale miłość pojawiła sie pod koniec podstawówki (kiedy przpadkiem trafiłam na "End of all hope").

Moim ulubionym utworem jest "Romanticide".

Na Dream Emporium trafiłam kiedy szukałam info. o zespole I przyznam, że często śledziłam nightwisowe newsy na forum :)

Co do zainteresowań

to chyba tylko muzyka - rock, metal (nie lubie bardzo "ciężkiego"), i muzyka klasyczna (skończyłam szkołę muzyczną).

Myślę że będę często odwiedzała forum i mam nadzieję, że poznam tu dużo miłych ludzi :D

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Asia :3 Widzę że nie tylko ja nowa, mam nadzieje że zostaniesz jak najdłużej. Bo ja się nigdzie nie wybieram. :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Rose:) Jakie zespoły oprócz NW goszczą w Twoich głośnikach? Napisz nam o swoim wykształceniu muzycznym?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hyvää päivää, Rose! A mnie ciekawi, jakiej konkretnie muzyki klasycznej słuchasz? Sama bardzo lubię Beethovena, Mozarta, Griega, Vivaldiego, Paganiniego... Jakich kompozytorów preferujesz? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do szkoły muzyczne kształciłaś się jak w zwykłe dziennej szkole, czy może popołudniowej? Bo ja kończyłam normalnie zwykła szkołę i szkołę muzyczną. :3 Jestem ciekawa jak było u ciebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Inne zespoły, np.:

Epica, Within Temptation, Tarot, Avantasia, Korpiklanii, Black Sabbath...

Co do wykształcenia muzycznego to nic wielkiego, tylko PSM pierwszego stopnia w klasie fletu (6 lat na flecie + 2 na fortepianie). Zajęcia teoretyczne zobowiązują do zaznajomienia się z muzyką klasyczną. Ja chodziłam normalnie do podstawówki, a po południu do szkoły muzycznej. Trochę żałuję że nie poszłam dale

Kompozytorzy muzyki klasycznej: Beethoven, Haydn, Mozart, Verdi i Ravel.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

No. Coraz więcej osób tu przybywa. To dobrze. Bądź u nas jak najdłużej. Powoli wraca mi nadzieja na współczesną młodzież :)

(zapomniałabym) Witaj u nas Rose i baw się tu dobrze z nami ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gusta prawie taki sam jak mój, więc miło. :3

Co do szkoły muzycznej to witaj w klubie też bardzo żałuje tego że razem z pójściem do gimnazjum, przestałam chodzić do szkoły muzycznej. Też ćwiczyłam flet i fortepian, i muszę przyznać że na fortepianie umiem dużo więcej mimo że uczyłam się krócej. :3 A śpiew? Ja akurat sobie szlifowałam go też. :3


A tak w ogóle to widzę że nie tylko ja tu taka młoda. Miło :3 Czyli jednak normalna młodzież jeszcze istnieje. :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za to ja na pianinie kompletnie nic :/ jak bym musiała to bym się nauczyła, a tak to nie za bardzo.

Ze śpiewem u mnie jest średnio, bo nie mam ładnej barwy, ale przynajmniej nie fałszuje :p

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja trzaskam wszystkim moim sopranem dramatycznym. :3 Sama uważam że strasznie wyję więc raczej się już nie zajmuję śpiewem. :3 Chyba że czasami growl do ekranu zrobię. :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też śpiewam sopranem :D przynajmniej w teorii, ale growlować nie umiem, chciałam się nauczyć, ale nie mam pojęcia jak. Do tego chyba trzeba mieć jakiś dar.

 

Widze, że znalazła się osoba, z którą mam wspólny temat (poza Nightwishem oczywiście ) :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Też się cieszę. :3 Co do growlu może nie talent, ale bardzo dużo chęci. Wymaga to masy czasu, ja za pierwszym razem zaśpiewałam gardłem zamiast przeponą i już do końca życia będę pamiętać że nie wolno tego robić. xD I muszę przyznać się że mam trochę predyspozycji bo mój wspaniały głos jest niski kiedy mówię, a kiedy śpiewam bije rekordy bo w sumie słuchać coś jak by po prostu był męski. xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witaj Rose. :) Baw się dobrze w Najtłiszowej krainie. :) Twój nick kojarzy mi się z Titanikiem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Morderczyni

Cześć, Rose. Twój nick pochodzi od imienia czy od rośliny?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.