Jump to content
beatag60

Imaginaerum film

Recommended Posts

Marcin napisz coś więcej o możliwości projekcji w Twoim mieście: sala(gdzie), koszta, ilość osób- wszystko co powinniśmy wiedzieć?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mnie to nie takie hop-siup przy projekcjach, na pewno wymagana jest zgoda VMI/Solar Films

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marcin napisz coś więcej o możliwości projekcji w Twoim mieście: sala(gdzie), koszta, ilość osób- wszystko co powinniśmy wiedzieć?:)

 

Pogadam z kolegą czy by było to możliwe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawy pomysł z ta propozycją. Ja bym się pisał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mnie to nie takie hop-siup przy projekcjach, na pewno wymagana jest zgoda VMI/Solar Films

 

Zależy czy w ramach prywatnego pokazu czy oficjalnego, jeśli prywatnego to jest takie hop-siup ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ryczałam jak głupia.

Spodziewałam się wzruszającego, nieco "schizowego" filmu, bardzo psychologicznego i trochę strasznego. No i się nie pomyliłam.

Historia Thomasa i jego córki, ich wzajemne nieco skomplikowane relacje, a na koniec śmierć biednego kompozytora... no ta scena mnie zniszczyła. W takich momentach baby przeważnie ryczą, a już ja to mam łzy w oczach nawet oglądając komedie... ale żeby ryczeć prawie cały film to mi się zdarzyło po raz pierwszy.

 

Mistrzostwo świata po prostu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wg mnie to nie takie hop-siup przy projekcjach, na pewno wymagana jest zgoda VMI/Solar Films

 

Jeśli na tym nie zarabiasz, projekcja jest dla zamkniętego grona osób to jest to jak najbardziej hop siup. No prawie hop siup. Trzeba salę załatwić i ludzi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam, zapomniałam o spoilerach! ;>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na plakatach wydawał się przyjacielski :3

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj z mamą oglądałem film i też bardzo jej się spodobał. Nie pomyślałbym, bo woli inne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na plakatach wydawał się przyjacielski :3

 

A moim zdaniem niekoniecznie :D Imho nie wygląda na sympatycznego bałwanka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak przeglądałem Internet i w końcu znalazłem wersję z porządnym rosyjskim dubbingiem.

Wrzucam dlatego, że są tutaj dodatkowe 3 minuty, których zabrakło w wersji ogólnodostępnej(źle zrobiona kopia, czy co).

Imaginaerum-Rosyjski

Tak po krótce napiszę gdzie są, bo to żadna przyjemność oglądać film w języku, którego się praktycznie nie zna(mimo, że wszyscy znamy ten film na pamięć).W miarę oglądania będę dopisywać sceny "rozszerzone".

1. Rozszerzony lot na bałwanie, od wylotu, do szpitala.

2. Trochę więcej clownów w scaretale

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie bardzo wiem, gdzie to dać... Ale znalazłam panią romanssihuhuję na premierze Im (w sensie filmu) :>

 

1376611_10151931638712700_1698766638_n.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiesz, kim jest romanssihuhuja? o_O Toż to Joasia Kurkela we własnej osobie :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dziewczyną maestro i piosenkarką. Wygugluj ją sobie, jak chcesz dowiedzieć się o niej czegoś więcej :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hartwall Arena, 2012.

 

Jak można nie znać Hanny?! XD Toż to się nie godzi. :> Osoby przewijającej się przez tyle utworów Tuo, nowszych od DPP... ;) Na następnej płycie pewnie będzie gorzej - tzn. więcej utworów będzie o niej - tak myślę, skoro z nim zamieszkała. :> W sumie, nie wiem, czy to źle, gdyby tak było, ale mogłoby wprowadzić pewną monotonię. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem, czy to źle, bo romantyczne ballady Tuomasa to jest to - facet jest w tym naprawdę świetny! Ma wyczucie finezji i przy balladach nigdy nie schodzi, przynajmniej według mnie, do poziomu tandety i banału. Plotki o związku Tuomasa unoszą się w powietrzu od bardzo dawna, a dopiero stosunkowo niedawno znalazły potwierdzenie na zdjęciach. No i oczywiście sama dedykacja Imaginaerum, znajdująca się pod koniec napisów; "Dla mojej dziewczyny".

Liczę na kilka porządnych ballad na kolejnym krążku! :-D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz rację, Artystko (że tak spolszczę). :> Czego to się człowiek nie dowiaduje, oglądając napisy... Ja nawet nie wiedziałam, że tam coś takiego było, musiałam je obejrzeć. ;) Trochę jak kiedy Johnny'emu Deppowi wmawiali, że na końcu napisów z pierwszej części "PzK" jest wielkanocne jajko. ;)

 

EDIT:

A w ogóle, jak można zadedykować komuś film, umieszczając tę osobę w filmie od początku do końca jako martwą? XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taiteilija zaktualizowała swoje polskie napisy dla filmu Imaginaerum w oparciu o oryginalne, angielskie!

Pobrać je można tutaj:

 

http://nightwish.pl/o-filmie-imaginaerum/#pobierz-napisy

 

Taiteilija słynie z tego, że przykłada ogromną uwagę do swoich tłumaczeń, więc jeśli chcecie w pełni doznać uroków filmu - koniecznie skorzystajcie z zaktualizowanej paczki. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reklama napisów. Tak, są bardzo dokładne; potknięć wykryłam 2 wczoraj, ale w to raczej bzdury; "ę" zamiast "e" i "bańce", bodajże zamiast "bańki". Nie miejcie mi za złe - nawet pedant czasem czegoś nie dopatrzy. Poza tym są zupełnie dobre. Polecam (autoreklama Taiteiliji :happy: )!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja swoje też znacząco poprawiłem, m.in najważniejszy monolog bałwana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.