Jump to content
margoQ

Zajęty!...

Recommended Posts

Czyli wszystko o tym, czym się zajmujemy: szkoła, praca... rodzina? :P

Nasze zajęcia krótko mówiąc :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cichutko w tym wątku to dodam coś od siebie. :)

Aktualnie zajmuję się rozwijaniem swoich zainteresowań (grafika) i tworzeniem Dream Emporium.

Praca? Póki co tylko prywatne zlecenia, ale mam nadzieję, że niebawem się to zmieni. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem zajęta czytaniem tysiąc stronnicowych ksiąg w nadziei zapamiętania chociaż kilku zdań. tzn studiuję.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O, zapomniałam o tym wątku :P

 

To od siebie: prywatnie też studiuję (podyplomowo), pracuję dorywczo (umowa-zlecenie) i zajmuję się... no, powiedzmy że domem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Omg - myślałem, że to temat dotyczący statusu na Facebook'u xD

Jestem zajęty. Znaczy czasem znajdę chwilę wolnego czasu pomiędzy przygotowaniami do Studniówki (już w tą sobotę :) ) i matury... Ledwo mam czas na życie prywatne :) byle do czerwca - potem praca :) byle nie znów w mleczarni. jakbyście byli w Biedronce, to wiedzcie, że te wszystkie kefiry pitne, Milkusie i inne FruVity są specjanie miksowane - i to jeszcze specjalnym miksem :) normalnie był wzór na każdy produkt :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Omg - myślałem' date=' że to temat dotyczący statusu na Facebook'u xD [/quote']

Hmmm... byłoby tu mniej postów przynajmniej o te moje :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Omg - myślałem' date=' że to temat dotyczący statusu na Facebook'u xD [/quote']

Hmmm... byłoby tu mniej postów przynajmniej o te moje :P

+1000000 :)

 

Kuba, tańczysz poloneza? Nie gadaj, że nie masz czasu na życie prywatne! Do matury przygotowuje się miesiąc przed a prezentację na polski robi się...

 

Słyszę... głosy w mojej głowie... I'm not crazy... I'm not... My treasure....

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol - zapomniałem o prezentacji xD czy tańczę poloneza? Nawet 2 tury :) walca też dwukrotnie. I tak nam nie wychodzi xD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nawet 2 tury :) walca też dwukrotnie. I tak nam nie wychodzi xD

Daj spokój. :D Będą flachy pod stołami? :E

 

Lol - zapomniałem o prezentacji xD

Ja też. Nie martw się, zdałem przyzwoicie. :D Jaki wziąłeś temat? Ja naturalnie ten o piratach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prezentacje maturalną można spokojnie zrobić kilka dni przed zdawaniem:)

 

Obecnie studiuję dwa kierunki, więc na forum zaglądam jak robię chwilowe przerwy od nauki ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adrian - moja klasa ma dylemat, jakie wódki brać... Ostatnimi dniami się tylko o tym słyszy xD Temat? Z korespondencji sztuk: "problemy młodzieży w literaturze i filmie". Łatwo nie będzie - muszę wykorzystać fragmenty filmów - a nawet nie zacząłem zbierać materiału :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja wypełniam formalności związane z otrzymaniem dowodu (mam syndrom Piotrusia Pana - każda perspektywa dorosłości jest dla mnie stresująca i potencjalnie irytująca), uczę się niemieckiego (bezskutecznie), rysuję w międzyczasie, czytam jakąś niewymagającą książeczkę fantasy, słucham muzyki i spędzam bezczynnie czas na refleksjach, obserwując malownicze śnieżne widoki za oknem...oraz, co najważniejsze, aktualnie wcinam kanapki z dżemem! Dla ścisłości - TRUSKAWKOWYM! :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja wypełniam formalności związane z otrzymaniem dowodu (mam syndrom Piotrusia Pana - każda perspektywa dorosłości jest dla mnie stresująca i potencjalnie irytująca), uczę się niemieckiego (bezskutecznie), rysuję w międzyczasie, czytam jakąś niewymagającą książeczkę fantasy, słucham muzyki i spędzam bezczynnie czas na refleksjach, obserwując malownicze śnieżne widoki za oknem...oraz, co najważniejsze, aktualnie wcinam kanapki z dżemem! Dla ścisłości - TRUSKAWKOWYM! :happy:

 

I tak właśnie dorastają zajebiści ludzie:) wiedziałaś o tym?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aktualnie studiuję bułgarystykę w Warszawie, za miesiąc będę miała szansę wyjechać do Sofii w ramach Erasmusa i tam spędzić cały semestr :) W wolnych chwilach zajmuję się fotografią sportową i relacjonuję głównie mecze siatkówki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja się bawię roślinkami (odsyłam do "Galeria Beatki"). Udzielam nieregularnie na MMLublin i skrobię na DE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli spojrzeć prawdzie w oczy, to chyba obecnie jestem kurą domową :( Od ponad roku bezskutecznie szukam pracy (bo się uparłam, że musi być w moim zawodzie i nie na drugim końcu świata...). Tak więc na co dzień szlifuję swoje "zdolności" z dziedziny sztuki kulinarnej (czego zresztą nie cierpię...), dokształcam się we własnym zakresie w kwestiach weterynarii, a także staram się udzielać w zaprzyjaźnionej fundacji w zakresie pomocy bezdomnym psiakom. Czasem mam u siebie jakiegoś łobuziaka na tzw. "tymczas" (do czasu znalezienia domu stałego) i wtedy jest to praca na cały etat :P Poza tym kiedy tylko się da to wybywam do pobliskiego lasu i spędzam tam tyle czasu ile to możliwe ;)

Od pewnego czasu intensywnie myślę nad własną działalnością związaną z opieką nad zwierzętami, ale wciąż się boję :blush: Samemu to tak jakoś ciężko będzie ogarnąć chyba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z jednej strony samemu to fakt, że nie łatwo. Z drugiej jest pełna niezależność i swoboda. Prawdą jest jednak, że dobrze mieć osobę wspierającą, bo niestety w życiu bywają i sukcesy i porażki- trzeba mieć tego świadomość.

Masz takie marzenia, żeby mieć swoją praktykę, dąż do ich realizacji:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z jednej strony samemu to fakt, że nie łatwo. Z drugiej jest pełna niezależność i swoboda. Prawdą jest jednak, że dobrze mieć osobę wspierającą, bo niestety w życiu bywają i sukcesy i porażki- trzeba mieć tego świadomość.

Masz takie marzenia, żeby mieć swoją praktykę, dąż do ich realizacji:)

Przekonałem się o tym na własnej skórze... I podpisuję się pod postem Beatki. Osoba wspierająca jest konieczna. :) No, chyba, że jesteś jednostką samowystarczalną (a istnieją takie? :)).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio pozbyłem się większości czasu wolnego (nie wiem co mnie podkusiło) gdy zacząłem studiować drugi kierunek. Ale swoją drogą nie żałuję, nawet jest fajnie. A jak się obecna sesyja zakończy to zamierzam się zająć powiększaniem wiedzy o swoich ulubionych okresach w historii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ostatnio pozbyłem się większości czasu wolnego (nie wiem co mnie podkusiło) gdy zacząłem studiować drugi kierunek.

 

Jaki, jaki?...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tzw, czas wolny trzeba czymś wypełnić- nowy kierunek to rozwojowy pomysł;) A na imprezki i wszelkie rozrywki i tak czas się znajdzie:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam czasu wolnego! :P Moje codzienne obowiązki są absorbujące 24h/dobę, do tego umowa zlecenie, studia (teraz sesja) i hobby... Ostatnio dziergam co tylko się da i sprawia mi to ogromną radochę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

margoQ, może by tak galeria "włóczkowa"?:) A wiem, że masz się czym pochwalić:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

margo: Mediewistykę.

 

Sesja, sesja... ja mam dwie a do tego lektury w oryginale do zdania. Ale jeszcze tylko 2 egzaminy, jedno zaliczenie i spokój :D można pić ^^

 

Co do tego, że drugi kierunek rozwija to fakt - rozwija znacząco szybkość przyswajania wiedzy ;D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.