Jump to content
margoQ

Co nas śmieszy?

Recommended Posts

Guest Simo

1780692_597634220331484_1511157201_n.jpg

 

Taki tam Sebciu jako Kuc ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites
W mojej książce od religii z gimnazjum, pamiętam, było napisane, że The Rolling Stones to sataniści i działacze sekty z San Diego, a to wszystko pewnie za sprawą piosenki 'Symphaty For The Devil', która nawiązywała do książki "Mistrz i Małgorzata", a nie do realnej sympatii, czy współczucia dla diabła.

Haha, jeśli mój ksiądz ma podobne poglądy, to na pewno spodoba mu się moja nowa bluzka ze Stołnsami :D

(Chociaż nie posądzałabym go o takowe, czasem wydaje się całkiem rozgarniętym człowiekiem. No, ale kto go tam wie.)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem wiem nie powinienem, bo to Trynkiewicz, ale to mnie zniszczyło. :D

 

1609854_276416885856520_876778592_n.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Emi, Niekryty? xDD

Ludzie dostają już paranoi, aczkolwiek to i tak najbardziej rzetelny artykuł na ten temat, jaki widziałam. Brawo dla pana autora! ;) (Takie dobre artykuły rzadko się zdarzają, wiecie. Trzeba to docenić). Ale serio. Może coś w tym jest, może nie ma. Moja mama nie lubiła pokemonów i nie pozwalała mi ich oglądać (ale to dlatego, że uznała, że grafika tej bajki jest - wg niej - zwyczajnie brzydka i tyle xD), aczkolwiek i tak oglądałam i grałam i jakoś specjalnie zdemoralizowana się przez ro nie czuję.

 

Co mnie rozśmieszyło?

Czytam od paru dni taką książkę historyczną Od niepodległości do niepodległości i tam napisali: "zespół rockowy Sabaton" i śmiałam się przez kilka minut z tego, że woleli, nie precyzując, napisać "rockowy", niż narazić się jakimś fanatykom i napisać "metalowy" (chyba, że autor zwyczajnie nie zna się na muzyce i nie wie, że Sabaton to metal... Swoją drogą, zastanawia mnie, czy bardziej heavy, czy power, czy... sprawdzę sobie ;)).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak. Paulina K., znana tutaj jako PaulaEija.

Czytając moją twórczość budzi się w niej grammar nazi. Pilkunnussija, wykryje każdy błąd (interpunkcyjne, gramatyczne, stylistyczne, wszystkieee....!).

Co to jest to dziwne fińskie słowo?

 

Tak, więc każdy zna taką osobę, fakt. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Każdy z nas zna taką osobę ;)

d94f05df1f9c9f3e58ed.jpg

O, to ja. Chociaż ja aż tak się ludzi nie czepiam. Ale zauważam błędy, irytują mnie i muszę je w myślach poprawiać :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawialiście się kiedyś jak skutecznie jabłko? Ja też, więc postanowiłem. Polecam każdemu kto lubi.

 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie bardziej przeraziło to, że można zrobić uśmiech z papieru.... O.O

Share this post


Link to post
Share on other sites
1972249_753133324704333_658860322_n.jpg

 

Mnie to nie śmieszy szkoda mi wszystkich Ukraińców, że musza się z takim Putinem użerać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja zawsze czytałam "Blanchett" z akcentem na "-chett", Pharell przez a, a nie e, a "Ewan" - "Iłan"... I w życiu nie wpadłabym na to, że "Ralph" to nie "Ralf" tylko jakiś "Rejf" .___.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.