Jump to content
margoQ

Co nas śmieszy?

Recommended Posts

Tu nie chodzi o samo rozśmieszenie komentarzami Śmieszne jest to, że taka powieść została wydana xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

A tej analizy to ja nie czytałam XD W sumie dosyć rzadko to robię i mam na koncie tylko kilka. A jedno opko zwykle czytam na kilka razy, bo na dłuższą metę jest to trochę męczące. Co nie zmienia faktu, że i komentarze, i te blogaskowe twory są cudne ♥ Ostatnio czytam "Miłość od pierwszej kraksy, czyli pełzające oczy Lokiego", fajne :3 Genialna była też "Labilnie sfermentowana dama". Tak z tego rechotałam na cały dom, że aż mama przyszła dowiedzieć się, co mnie tak bawi i też momentami dostawała ataków śmiechu, czytając ♥ Przekomiczna grafomania, tak zwany "bełkot pseudopoetycki", cudo ♥

Za to erotyku, w którym aŁtor zrobił z Jaskra i Geralta biseksualistów, nie zdzierżyłam mimo fajnych komentarzy. Horror.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milla to pierwsza analiza, którą przeczytałam. Hmm ale miała w sobie "to coś", więc w wolnym czasie poprzeglądam inne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szkoła jest jak Gwiezdne Wojny :D

Grono Pedagogiczne - Imperium

* Pokój Nauczycielski - Gwiazda Śmierci

* Dyrektor/ka - Imperator

* Wicedyrektor/ka - Darth Vader

* Wychowawca - Wielki Moff Tarkin

* Rada Rodziców - Senatorzy imperialni

* Samorząd uczniowski - Rada Jedi

* Nauczyciel wracający z urlopu - Odrodzony

* Uczniowie - Jedi

* Dresy i inne męty - Łowcy nagród

* Kujon - Mroczny Jedi

* Zebranie z Rodzicami - Tajne obrady senatu

* Pani bufet/kucharka - Jabba The Hutt

* Biblioteka- Archiwa Jedi

* Ostatnia lekcja przed feriami - Bitwa o Yavin

* Ostatnia lekcja w roku szkolnym - Bitwa o Endor

* Odpowiedź ustna - Pojedynek Obi-Wan vs Vader

* Powrót ojca z wywiadówki - Walka Luke'a z ojcem

* Oceny na Semestr - Mroczne Widmo

* Bliźniacy w szkole - Atak Klonów

* Oceny końcowe - Zemsta Sithów

* Ferie zimowe - Nowa Nadzieja

* Wywiadówka - Imperium Kontratakuje

* Koniec Roku Szkolnego - Powrót Jedi

Share this post


Link to post
Share on other sites

@up: a ja znam takie coś:

SZKOŁA JEST JAK FILM I TELEWIZJA!

Geografia - Discovery Channel

WF - Szkoła przetrwania

Religia - Dotyk anioła

Chemia - Szklana pułapka

Fizyka - E=mc2

Historia - Sensacje XX-wieku

J. polski - Magia liter

Muzyka - Jaka to melodia?

Lekcja wychowawcza - Na każdy temat

Poprawka - Stawka większa niż życie

Nowy w klasie - Kosmita E.T

Ostatnia ławka - Róbta co chceta

Pan konserwator - McGyver

Wyrwanie do odpowiedzi - Losowanie Lotto

Wywiadówka - Z archiwum X

Wakacje z rodzicami - Familiada

Woźny - Strażnik Teksasu

Korytarz szkolny - Ulica Sezamkowa

Powrót taty z wywiadówki - Wejście smoka

Szkoła - Świat według Kiepskich

:>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biedny, kochany Jack ;C Znowu?? :

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.iltasanomat.fi/toosatv/art-1288515719093.html - widziałam to już wcześniej, (jest to w dziale "zespół na wesoło") ale ciągle mnie to śmieszy: Nightwish wybiera nową wokalistkę; parodia Nightwisha a bardziej Tuomasa i -moim zdaniem- przede wszystkim fińskich piosenkarek ( i piosenkarzy - Robin, fiński Biber ;( )- szkoda, że takie krótkie i że nie uwzględnili Johanny Kurkeli. Ares z tych Disney'owskich obrazków najbardziej śmieszy mnie Królewna Śnieżka z butelkami i Kaczor Donald.

Poza tym śmieszą mnie różne sytuacje i rozmowy ( każdemu chyba przydarzają się różne śmieszne rzeczy): ostatnio zadałam jednej znajomej Fince pytanie po angielsku a ona do mnie mówi,że nie zna angielskiego i żebym ją uczyła ang. ( miałam anielski przez 2 lata na studiach - podstawy, wieki temu a Finowie uczą się przecież ang od podstawówki więc dla mnie to śmieszne). zanim wyjechałam do Finlandii myślałam, że Finowie ( większość ) mówią dobrze po ang i, że jak tam pojadę to poduczę się tego języka: pierwszego dnia w pracy szefowa zapytała mnie czy znam ang., powiedziałam, że trochę a ona ,że to wystarczy i pózniej tłumaczyła mi wszystko po fińsku a na koniec zapytała: "do you understand?" - rozśmieszyło mnie to i to bardzo, tak jak i wtedy gdy powiedziała,że Mickey Mouse ( zamiast samego "mouse") zjadła jej kwiaty; inna Finka natomiast bardzo się zdziwiła gdy powiedziałam jej, że Chopin był Polakiem - był to dla niej szok. Było jeszcze dużo zabawnych sytuacji, ale nie będę wszystkich wymieniać ( demencja :) no i nie chce was zanudzać moimi wspomnieniami - chociaż jesteście na nie skazani :P).

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites
- fani Lady Gagi :) - padłam, aż strach się bać co wymyślą jak odstawią mleko i wezmą się za mocniejsze trunki ;) - widać że lubią się wygłupiać i mają do siebie dystans (jak to oglądałam to wyobraziłam sobie Tuomasa gdy był takim chłopcem jak oni- ciekawe czy też tak " szalał" )
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przynajmniej coś robią ze swoim życiem. Nie podoba mi się to, cieszę się, że jak byłam młoda i głupia to nie miałam internetu xD bo dla mnie to po prostu robienie z siebie debila. Ale z drugiej strony - trzeba było wyjść na dwór, nagrać to, posklejać, napisać tekst? Nie wiem, nawet nie rozumiem co śpiewają xD Może jeszcze będą z nich ludzie. W każdym razie nie jest to aż tak debilne, jak niektóre filmiki z ich rówieśnikami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zobaczyłam to zaraz po przyjeżdzie do Finlandii ( marzec): jak widać tu nadal jest Boże Narodzenie :)

1978839_224277974431406_1039788776_n.jpg

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest boskie ♥ Bożena przyćmiła Marilyna ♥

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uwielbiam ten serial ♥

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ktoś napisał pod Gunsami na yt, że:

"i wish i were young in 1988. most of the music today is crab :("

...i teraz rechoczę z tego, że większość dzisiejszej muzyki jest krabem :happy:

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaś to mistrzu . :D

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

1149061_787907601238134_1735457043_n.jpg

 

Dziewczyna-wieża Saurona ♥ Best cosplay ever ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten skecz jest boski "Fight for metal" Tylko metalowiec z dystansem umie sie z niego śmiać. :D

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Simo: muszę znaleźć na nią namiary i, mówiąc po piracku, zarekwirować jej 'czapeczkę' :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Krótkie, ale genialne. :D

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.