Jump to content
margoQ

Co nas śmieszy?

Recommended Posts

Mój przyjaciel mówił, że spowiadał go Jabba. Gruby, wielki, z żółtymi przekrwionymi oczami i dziwnym głosem. Smieszy mnie wizja Jabby w sutannie :happy: Jabba odkrył swoje powołanie :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sorry, ale musiałam to wstawić:

wcześniej nawet nie przypuszczałam, że można śpiewać o rogach ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

to ostatnie (z olejem) było najlepsze, koniecznie muszę wypróbować :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie wiem co w tym śmiesznego. Ludzka głupota i nieszczęścia? :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahaha, Co to jest? :D

 

[video=youtube]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój znajomy przerobił instrukcję udzielania pierwszej pomocy przytomnemu poszkodowanemu, której uczą nas na zajęciach technicznych. Konkretnie to jeden jej punkt: "Okryć kocem i pocieszać do przyjazdu lekarza". Na dużo lepszą wersję, mianowicie "Okryć kocem i pocieszać do przyjazdu grabarza". Jak dobrze pasuje :devil:


@Maniek: ja to kiedyś wrzucałam w "Czego teraz słuchacie". Ale teledysku nie widziałam. Bynajmniej dla mnie są one mega słodkie :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zacytuje głupi wpis z feuerrader.pl rozbawił mnie do bólu nie wiedza ludzi o muzyce mnie rozbawia. hahahaha xD

 

edit: Najtłisz nie, nie, i jeszcze raz NIE, nie mam nic do kiczu, ale do kiczu przesłodzonego jak Najtłisz to owszem - nie zdzierżę, BLE :> Choć płyta Tarji solo mi się nawet podobała, konkretnie pierwsza piosenka w remixie In Extremo :] Zresztą bez remixu też :] A reszta płyty w odróżnieniu od Najtłisz da się słuchać.

 

Że niby Nw jest słodkie i kiczowate. A może trudne do zrozumienia, bo Nw to ambitny zespół nie to, co np. Him... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiedziałam, że słucham kiczu ;)

zobaczyłam to dzisiaj:

- czyli jak zdobyć faceta. Inne filmiki z tej serii też są śmieszne.

( sytuacja z pracy: pytam znajomą jak ma na imię nowa pracownica, ona mówi, że Niina, ja dopytuję Nina?, a znajoma mówi, że to wymawia się przez jedno "a"- zdziwiłam się, myślałam, że powiedziałam normalnie, a nie z dwoma "a" ;) -a jak się staram to nie wymawiam podwójnej samogłoski tak jak należy)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podwójne samogłoski w fińskim. ♥

 

Ostatnio śmieszy mnie... "mądrość" rosyjskich dowódców wg marsz. Mannerheima. ;)

 

EDIT: I jeszcze śmieszy mnie piosenka X Marks The Spot SA. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

przerwa na reklamę ;)

 

i reklama sieci telefonii komórkowej ( czy jak to się nazywa) Sonera

nie wiem o czym śpiewają, ale wygląda i brzmi to śmiesznie.

- Sonera ma zasięg wszędzie:), najlepsza jest końcówka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Takie tam dyskusje na filmwebie ^.^ ja się uśmiałam xD

tdlmgbn.jpg.e2459c76845d98916311ad08a7e51a47.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

1798178_287427801424150_6938688415221982361_n.jpg

 

heheheh, co racja to racja. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Biuletyn informacyjny wójta gminy. Na okładce niezmiernie kiczowaty obrazek z Dżizasem Zmartwychwstałym. Myślałam, że mieszkam w kraju świeckim, ale widać nie do wszystkich to dociera. Niżej drętwe życzenia rodem z tandetnej pocztówki, pozbawione jaj i inwencji twórczej, do tego wyglądające na mocno nieszczere, mamy za to tak piękne sformułowania, jak "otulanie serc Waszych spokojem i miłością" i "nadzieję i radość stukające do Państwa drzwi". No, ale to jeszcze nie śmieszy. Śmieszy to, co jest w środku. :happy:

Poniżej macie zabójczy fragment o psach, który wysłaliśmy do Teleexpresu, bo tam pod koniec pokazują różne takie zabawne durnotki.

"Postępowanie w stosunku do psów.

Istotnym i uciążliwym problemem występującym w naszej Gminie jest temat (problemem jest temat...?) poruszających się samodzielnie (bo inne zwierzaki nosi się w lektykach), stwarzających zagrożenie zwłaszcza dla ludzi bezpańskich (LOOOOOOL), ale nie tylko psów. Wydawać by się mogło, że każdy uczciwy, świadomy i odpowiedzialny człowiek decydując się na posiadanie czworonoga bierze na siebie obowiązek dbałości o psa, a także jego bezpieczne funkcjonowanie dla otoczenia (funkcjonowanie psa O_O pies cyborg O_O). (...) Tak zwane bezpańskie psy kiedyś miały właściciela, ale postanowił on pozbyć się go (no shit, Sherlock -,-) narażając zwierzę na głód, chłód i poniewierkę (och! :c) (...)"

Także już wiemy, że jakieś samodzielnie się poruszające stwarzają zagrożenie dla ludzi bezpańskich, ale nie tylko psów. Dowiedzieliśmy się także, co to jest bezpański pies i jakie męki cierpi. Ciekawa jestem, co za przygłup to pisał. I ile dostał za to pieniędzy. Żenada. Ale bawi :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milla. You made my day :D

Skopiuje ten tekst jezeli nie masz nic przeciwko :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.