Jump to content
beatag60

Imaginaerum World Tour- koncerty

Recommended Posts

To nie jest tak źle i blisko...

Rozważę to, bo jeszcze ich nie widziałam, na Tarję nie udało mi się załapać, bo za mała byłam, a na Ursy nie chciałam jechać dla własnego zdrowia (perspektywa usłyszenia utworów z "Ery Tarji" w wykonaniu Anette podziałała odstraszająco).

A z Floor zobaczyłabym bardzo chętnie, mam nadzieję, że ta trasa nie będzie ostatnią kiedy będzie można ją zobaczyć, ale w obawie przed tym co tam umyśli sobie Tuo, chyba się wybiorę teraz, niż by potem sobie pluć w brodę, że przegapiłam taką okazję ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Ja w tym roku nie dam rady, ze względu na ten wyjazd do Szwecji... Ale cholera i tak Floor nie lubię :D Mam nadzieję na następny raz z nową wokalistką!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam nadzieję na następny raz z nową wokalistką!

A ja nie... jak im znowu coś odbije :dodgy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

690 koron kosztuje na razie bilet na 27 lipca, ale z tego co wyczytałam od 1 czerwca niestety chyba wzrośnie cena. ;/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do Liberca mam zaledwie 327km. Zaczynam poważnie rozważać wyjazd! :) Jest okazja. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jadę. Jak będę miała świadectwo z paskiem. Czyli jakbym nie jechała. Ale być może coś ubłagam u rodziców.


Jadę. Mamie zmiękło przez noc serce.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Invidia to cudownie, bardzo się cieszę! Ja jadę z przyjaciółką, Girdun, Ty no i mam nadzieję, że Sionqa i Adrian też dadzą radę :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daleko. I nie wiem gdzie się zatrzymać. Ale jestem w trakcie negocjacji z mamą i może uda mi się coś wybłagać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taaak! ^^

 

EDIT: Ale pewnie pojadę z siostrą jak już coś, bo samej mnie nie puszczą... Przyjmiesz moją 32-letnią siostrzyczkę w domu? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem.... Zasadniczo to jeszcze nic z nią nie ustaliłam, ale może jakoś się ją namówi... I upchnie :happy: Piszę że siostra, bo ona najprędzej ze mną pojedzie. Brat się nie będzie chciał fatygować, a rodzice starzy. Ula sama mnie pytała ostatnio, czy NW nie koncertuje gdzieś w Polsce jak jej powiedziałam że mam na ich punkcie fioła.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to widzę, że szykuje nam się spora grupa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wybrałabym się zobaczyć ich live (znowu. koncertów NW nigdy za wiele :)), ale nie ma mnie wtedy w Polsce... :< A miałabym nawet blisko do Czech..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moi rodzice jak na razie są daleko od przystania na moje proszenie, ale mam czas, popracuję nad nimi. ;>

Share this post


Link to post
Share on other sites
- króciutka zapowiedź koncertu NW na Tuska Open Air w wykonaniu...Troya i Floor ;)
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

- króciutka zapowiedź koncertu NW na Tuska Open Air w wykonaniu...Troya i Floor ;)

 

Tuska? to Tusk ma swój Open Air?? nie, dobra, już nie spamuje, głupawka mi się włącza :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuomas i Marco zapraszają nas na Benátská Noc:

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

I znów odliczam: 4 dni zostało do kontynuacji trasy. Floor budzi niewielkie kontrowersje , ale z koncertu na koncert przybywa aprobatów jej kunsztu. Ważą się też decyzje co do jej członkostwa w zespole. Swoją drogą ciekawa jestem co ostatecznie o tym zadecyduje? Wokal ogólnie bez większych zastrzeżeń, znają się około 10 lat i niejednokrotnie "mijali" się na muzycznych spotkaniach- czego potrzeba chłopakom czy Floor do podjęcia decyzji na tak?

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam takie przeczucie, że ona nie zostanie... bardzo bym chciała, żeby była w NW, ale ona ma swoje projekty... i takie mam wrażenie, że to prędzej ona odmówi chłopakom niż oni jej... ale to tylko moje odczucie ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam nadzieję, że pogodzą się z Anette, w końcu jej przeszkadzała tylko zbyt długa trasa i zastąpienie jej przez te dwie laski z supportu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam nadzieję' date=' że pogodzą się z Anette, w końcu jej przeszkadzała tylko zbyt długa trasa i zastąpienie jej przez te dwie laski z supportu. [/quote']

Głównym problemem było dziecko Anette, o czym zresztą pisała. Nightwish to "karuzela, która musi się kręcić - nie ważne co by się działo". Olsson to nie odpowiadało, więc szanse na pogodzenie są takie jak to, że Tarja wypije z Tuomasem kawę. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

więc szanse na pogodzenie są takie jak to, że Tarja wypije z Tuomasem kawę. :)

 

5656974839_0a5459e1e3.jpg

 

hahaha xD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.