Jump to content
beatag60

Imaginaerum World Tour- koncerty

Recommended Posts

Fajny koncert, zresztą Montreux Jazz festival wyróżniał się setlistą na tle festiwali gdzie grali tylko szybkie numery i hity. No i profesjonalna transmisja telewizyjna więc zaraz będzie w materiałach na stronie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli jej jest za łatwo, to niech do setlisty dojdą Stargazers i Passion and the Opera. Zobaczymy co powie wtedy ;)

 

Ale Floor tego nie powiedziała. To tylko spostrzeżenie Beatki : D

 

Btw. chciałabym usłyszeć Jansen w Passion and the Opera : D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem, że nie, ale chodziło mi mniej więcej o 'ciekawe czy wtedy będzie jej tak łatwo' ;)

 

A ten koncert w Montreux... Miałam przesłuchiwać Stonesów, bo mnie naszłą ochota, a skończyłam z NW na słuchawkach i to jeszcze z Anete live. Źle ze mną ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten koncert z Montreux. z Nette na wokalu to jakaś masakra ,akurat trafiłem na Come cover me ,i po 15 sekundach wyłączyłem bo nie dało się tego słuchać

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak na swoje możliwości wokalne zaśpiewała bardzo bardzo ok, zwłaszcza końcówkę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten koncert z Montreux. z Nette na wokalu to jakaś masakra ,akurat trafiłem na Come cover me ,i po 15 sekundach wyłączyłem bo nie dało się tego słuchać

Ominąłeś najlepsze. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ona nie była wtedy chora? Bo w pewnym momencie na trasie miała problemy z grypą czy czymś i co chwila aplikowała sobie coś w nos, żeby w ogóle móc trochę śpiewać. Ja bym się ku temu skłaniała, usłyszawszy tylko jak śpiewała Slow, Love, Slow, bo strasznie słychać, że jakby śpiewała przez nos. Bo w sumie, Nettie na trasie Im całkiem dobrze śpiewała, więc nie wydaje mi się, żeby tak bez przyczyny zwaliła cały koncert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Parę fotek z wczorajszego koncertu na Midnattsrocken:

1013180_10153015591805088_1241391520_n.jpg

941215_10153015765205088_1490124825_n.jpg

970267_10153015770325088_354487874_n.jpg

i:

www.youtube.com/watch?v=WhqSxU0WcMI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie koncert w Montreux był bardzo dobry, lepszy niż aktualne z Floor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Że to tak ładnie ujmę... dupy nie urywa. Ale za Dark Chest of wonders live i Ever dream i GLS dałabym się pokroić ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie koncert w Montreux był bardzo dobry, lepszy niż aktualne z Floor.

 

Nie ma co porównywać koncertu z dźwiękiem wprost z reżyserki z jakością nagrań fanowskich filmików z jakimi na razie mamy do czynienia w przypadku aktualnych koncertów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie porównuję jakości nagrania, po prostu nie trawię głosu Floor. A tak na boku, to przypadkiem obejrzałem Last ride of the day z Ilosaarirock i dla takich chwil warto żyć :) (z Anette byłoby lepiej)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow jak zwykle Floor zaskoczyła mnie swoim wdziankiem ,choć w spodniach wole ją w mini ,a co do numeru to Floor na prawdę fajne zaśpiewała w swoim stylu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ghost River z Sotkamon Syke nasunął mi pomysł. Chciałabym usłyszeć Floor w tym kawałku ze wstawkami growlu w niektórych partiach (ona wie gdzie;) Marzy mi się:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Mnie się ta piosenka w wykonaniu Floor nie podoba (jak większość xD). Niepotrzebny tutaj ten pazur ze strony wokalistki. Wystarcza Marco. Floor niepotrzebnie tak atakuje swoim głosem (wiem, że się powtarzam z "niepotrzebnie", ale uważam, że Podłoga jest w NW zbędna ^^ )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wykonanie bezbłędne do jakich Floor nas raczyła już przyzwyczajać, więc nudny z zachwytami nie będę. Co do kwestii tego kto komu potrzebny: drugiej tak dobrej wokalistki zespół nie znajdzie, a Floor ma na tyle wzięcie że jeżeli nawet nie zostanie w zespole to na pewno nudzić się w domu nie będzie przykład Anette. Ja bym jej tylko życzył by z głową wykorzystała popularność jaką jej dał NW a okaże się w przyszłości iż pobyt w zespole nie jest jej do niczego potrzebny.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetne wykonanie :)


Ghost River z Sotkamon Syke nasunął mi pomysł. Chciałabym usłyszeć Floor w tym kawałku ze wstawkami growlu w niektórych partiach (ona wie gdzie;) Marzy mi się:)

 

No nie powiem ciekawie by było :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś czuję, że nawet jeśli mieliby być ze sobą (w sensie z Floor w zespole), to długo nie pobędą, gdyż Podłoga jest bardzo władcza i będzie chciała być ważniejsza od Tuo, a on na to nie pozwoli :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś czuję, że nawet jeśli mieliby być ze sobą (w sensie z Floor w zespole), to długo nie pobędą, gdyż Podłoga jest bardzo władcza i będzie chciała być ważniejsza od Tuo, a on na to nie pozwoli :D

 

Czy ja wiem... Ona już wlazła z kopytami do NW, czuje się jak jego oficjalna wokalistka. Jeżeli Tuomas faktycznie byłby taki zaborczy to by jej na to nie pozwolił :P U mnie osobiście Floor nie ma pleców, owszem, ma głos jak dzwon (mimo, iż brzmi jakby śpiewała przez nos, co mnie strasznie irytuje), ale ja za nią nie obstaje. Jeszcze wyjdzie z niej taki potworek w stylu Turunen 2.0 :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wczorajszy koncert na festiwalu Benátská noc 2013 :

króciutkie filmiki:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.