Jump to content
beatag60

Imaginaerum World Tour- koncerty

Recommended Posts

Jest gdzieś jakiś temat poświęcony któremuś koncertowi z grupy tych do ogarnięcia dla nas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie powiem nowy Nightwish prezentuje się zacnie, oby identyczna setlista była w Niemczech i Czechach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Setlista, SAUNA OPEN AIR, TAMPERE (FI) 08.06.13:

 

Crimson Tide

(Hans Zimmer song)

Dark Chest of Wonders

Wish I Had an Angel

She Is My Sin

Ghost River

Storytime

I Want My Tears Back

(with Troy Donockley)

Nemo

(with Troy Donockley)

Last of the Wilds

(with Troy Donockley)

Bless the Child

Romanticide

Amaranth

Over the Hills and Far Away

(Gary Moore cover) (with Troy Donockley)

Ghost Love Score

Last Ride of the Day

Imaginaerum

Share this post


Link to post
Share on other sites

Setlista jest epicka, jak już pisałam na fb. Jakby taka była w Czechach, to będę mega szczęśliwa ;)

Tylko niestety wykruszyła mi się ekipa na NW... :<

Share this post


Link to post
Share on other sites

No z Czechami ja mam małe perturbacje dotyczące transportu, ale coś się wymyśli ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

mam 719 km do Liberca (tak to się odmienia? O.o), owacje na stojąco po prostu. wyjeżdża ktoś może z okolic Warszawy? do Warszawy mam 2 godziny, ale dojadę już sobie XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jadę z Warszawy polskim busem 26 lipca do Wrocławia. Tam mam nocleg i 27 rano pociągami do Liberca jeśli Cię to ratuje jakoś :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja bym się poświęciła, dla Nightwisha wszystko zniosę, ale moi rodzice to chyba popukają się po głowie i jeszcze wyślą mnie na jakieś psychiatryczne badania :P a jak z powrotem sprawa się ma?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mamy tam nocleg po koncercie w Libercu (?) i w niedziele rano jedziemy taką samą drogą do wrocławia i potem busem do wawy od razu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

to nie ma dla mnie szans, rodzice mnie wyśmieją i powiedzą, że zwariowałam, tym bardziej, że was na oczy nigdy nie widziałam :confused: no cóż, poczekam sobie parę lat, jak MOOŻE z łaski swojej wpadną do Polski :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

łeee :( szkoda strasznie :( Trochę będzie trzeba się naczekać zanim przyjadą do Polski...

Share this post


Link to post
Share on other sites

chociaż jak wcisnę im taką półprawdę (cicho, że nie ma czegoś takiego jak półprawda), że polski fanklub Nightwisha organizuje wyjazd na koncert to może bym ubłagała. tyle że to jest paranoja, bo nie chcą mnie puścić do Krakowa a ja im wyskoczę z Czechami :P ale módl się, proszę Cię i błagam, módl się o powodzenie moich jęków XD jakby co to gwarantuję wolność od mojego towarzystwa, będę cicho siedzieć, jakby mnie nie było :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

W takim razie już zaczynam się modlić :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa na Czechy mi się wykruszyła... ;< Chyba kupię glany za kasę na bilet...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa na Czechy mi się wykruszyła... ;< Chyba kupię glany za kasę na bilet...

 

to znaczy, że nie jedziesz? ja na 99% także nie pojadę, więc łączmy się w bólu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba nie jadę... A gdyby miał ze mną kto jechac, to by mnie puścili spokojnie. Takie życie, nic nie zrobisz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
WIHAA z wczoraj :)

Moja chęć na zobaczenie NW na żywo z Floor wzrosła o 150%! To jest genialne wykonanie! Jansen headbanginguje* naprawdę zjawiskowo. ;)

 

 

*- jak to się, kurka, odmienia? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

Szczerze, to nawet WIHAA mi się podoba. Zastanawiam się, czy nie jest nawet lepsze od wykonania Tarji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

WIHAA z wczoraj :)

Moja chęć na zobaczenie NW na żywo z Floor wzrosła o 150%! To jest genialne wykonanie! Jansen headbanginguje* naprawdę zjawiskowo. ;)

 

 

*- jak to się, kurka, odmienia? :D

 

Powiedziałabym: headbanging w jej wykonaniu jest zjawiskowy :P

 

Słaba jakość niestety... Mi się marzy DVD z koncertu z Floor :P ale w sumie to poszłabym na koncert. Chętnie bym zobaczyła ją na żywo na własne oczy. Świetna jest na scenie moim zdaniem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.