Jump to content
beatag60

Galeria Beatki

Recommended Posts

Są przepiękne! Zakochałam się w nich! ^^

Gdzie takie można dostać (oprócz Twojej kwiaciarni) i jak się uzyskuje takie kolory?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo ładne róże Beatko! Czyżby białe róże, których łodygi się moczy w barwnikach spożywczych? Kiedyś się bawiłam, gdy potrzebowałam czegoś na naprawdę "Wow" prezent, tylko niestety wybrałam sobie zbyt rozwinięte róże i efekt się zbyt długo nie trzymał.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak Duduś, dokładnie tak się barwi kwiaty:) Ja nie znoszę sztucznie malowanych, ale robią wrażenie:)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Flowers, o stabilizowanych roślinach pisałam na str 18:)

 

Mam do Was ogromną prośbę, poradźcie mi proszę:

od paru lat na ślubnym światowym (nie tylko) rynku, fanów zdobywają bukiety " nie z kwiatów".

http://www.weddingomania.com/42-alternative-bouquet-ideas-for-non-traditional-brides/.

Jak Wam się podobają te kompozycje, czy odważyłabyś się pójść z takim bukietem do ślubu czy inną uroczystość- co o tym sądzicie?

Myślę o wprowadzeniu tego pomysłu do mojej firmy, jak tylko coś wykonam wkleję foteczki:)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tego typu bukiety są fajne. :D Lubię je oglądać, ale sama nie wiem czy zdecydowałabym się na coś takiego. Jednak bukiety z kwiatów to bukiety z kwiatów. W tym przypadku jestem w 100% tradycjonalistką. Sądzę jednak że rozszerzenie oferty o takie bukiety jest dobrym pomysłem. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niektóre z nich są świetne! Myślę, że znajdą się osoby, które wybrałyby takie kwiaty, jednak ja, tak jak Kuolema, wolałabym tradycyjny ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niektóre naprawdę bardzo fajne. Chyba faktycznie warto pomyśleć o takim rozszerzeniu działalności ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się takie bukiety bardzo podobają ,jak najbardziej Beatko wprowadź je do swojej oferty ,najpierw na próbę żeby oblukać czy się będą sprzedawać

Share this post


Link to post
Share on other sites

Świetne są, chętnie bym poszła z takim misternym do ślubu (z tym, że do takiego nigdy nie dojdzie; szczegół). Te bardziej wymyślate są idealne do jakichś arrrtystycznych sesji zdjęciowych i na prezent. Jak najbardziej wprowadzaj. Przyjadę w czerwcu i skontroluję. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Popieram przedmówców. Bardzo fajne są, takie trochę inne :) Moja mama powiedziałaby pewnie, że "ciekawskie" :)

A ja to bym chciała bukiet kwiatów zrobionych z czekolady. Najlepiej w prezencie od mojego drugiego połówka, którego kiedyś znajdę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skromnie podrzucę Wam styl moich tegorocznych stroików Wielkanocnych, dla zainteresowanych: kwiaty w bukiecie żywe w niezależnym stelażu do włożenia do flakonu:)

2098654400_stroikw.thumb.jpg.7030d6eb5f0065d52ed6999d07b4a331.jpg

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo ładne! Tulipany w stroikach wyglądają świetnia, zwłaszcza żółte (takie wiosenne).

Share this post


Link to post
Share on other sites

super, zarąbista całość. Taka nie pozorna, ale naturalna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest prześliczne! Uwielbiam tulipany, zwłaszcza wiosną. Najbardziej żółte, ale piękne są też fioletowe ,białe i takie strzępiaste. Kwiaciarstwo i florystyka to takie wdzięczne zajęcie! Piękne kwiaty zawsze cieszą moje oko.Zachwycają mnie wszystkie Twoje kompozycje i pomysły:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ach, jakie to cudne! Bardzo oryginalne. Szczególnie podoba mi się pierwsza forma. Ten bukiet jest taki lekki, ażurowy. Świetne są te niebieskie motylki z kamieniami. Jak ozdobne spinki lub broszki..Zaletą takiego bukietu jest to, że nigdy nie zwiędnie. Może być też nietuzinkowym dopełnieniem jakiejś imprezowej kreacji..Drugi bukiecik to istne cacko! Fajne jest to połączenie błękitu i brązu. A ja widzę tam jeszcze jakąś "panterkę" :) Mam taką turkusową sukienkę i nosiłabym ten bukiecik do niej zamiast biżuterii. Z powodzeniem mógłby zastąpić pierścionek czy bransoletkę..Ale to na większe wyjście. Takie "kwiaty" to również super pomysł na prezent :) .Beatko masz niezwykły talent! Podziwiam Twoją pomysłowość!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aniu bardzo dziękuje za uznanie:)

Moje "bukieciarskie" szaleństwa mają swoją historię od b dawna:

- na 18stkę;

sadzone były kwiaty doniczkowe w nocniku;)

bukiety z dodatkiem prezerwatyw, czy ob;)

- urodzinowo:

bukiety z dodatkiem słodyczy, maskotek czy owoców:)

 

Bukiet z maskotkami/notesikami i cukierkami:

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rewelacja! Widziałam już bukiety z lizakami, żelkami, wkomponowanym alkocholem itp. Ale w nocniku!!?? Z tamponami?! ;) Teraz kwiaciarnie oferują już spory wybór bukietów na wszelkie okazje, ale ten nocnik przebija wszystko !!! To naprawdę istne szaleństwo !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem ci Beatko, że to co robisz jest piękne i zasługuje na szacunek. Jesteś dobra w tym co robisz i aby tak dalej.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Żywe róże oblane czekoladą i ozdobione kolorową, słodką posypką:) Jak się Wam podobają?

400609578_czekoladaowere.jpg.a0f79bf4b2a857fb3abd7749d4217373.jpg

  • Like 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

One. Są. Super.

(Z wrażenia zaczynam się jąkać :-D)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Płatki róż są jadalne, więc opcja z czekoladą i reszta dosmaczusiów- rewelacja;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.