Jump to content
margoQ

Skąd jesteśmy?

Recommended Posts

Tak, niedaleko. Gmina obok, ale ten sam powiat.

A w tym roku też jedziesz? Bo nie wiem, co w końcu ze stadniną. Cały zespół pałacowo-parkowy wykupił właściciel, który chciał wszystko pozamykać dla zwiedzających, ale nie wiem, czy zrobił coś też ze stadniną...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jadę tam właśnie na jeździecki i będę od 21 lipca do 3 sierpnia :D

Nie wiem kto co wykupił, ale obozy są normalnie, więc zakładam że wszystko jest jak było :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To spoko. Życzę miłej zabawy i może - a nuż - się spotkamy? Wybrałabym się w końcu do Mosznej, nie było mnie tam już ładnych parę lat. A zawsze miło poznać jakiegoś Nightwishfaani, jak by to chyba jakiś Fin ujął, w rzeczywistości. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno dziecko na Was mnóstwo spod Opola... To dopiero jest forever alone. xD

 

Wcale nie, bo ja ze Strzelec Opolskich, tylko codziennie do Opola do szkoły dojeżdżam (jak wakacji nie ma :>) Czyli Opolscy fani NW - jest nas trochę:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami, jakiej szkoły? ;> Szczęścia nie ma wiele... Więc obstawiam... LO2? ;)

 

(Bo ja do trójki od nowego roku...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może by ankiete zrobić z woj. ? : )

 

Nie wiem jaki w tym sens, skoro jest mapa ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A o naszej okolicy ostatnio było w telewizji, niestety wcale nie z żadnego fajnego powodu. Jak widzieliście w wiadomościach pare dni temu wypadek w Kozińcach to wiedzcie, że mieszkam niedaleko, a parę osób z mojej klasy w tejże miejscowości, nawet jeden z autobusów szkolnych spóźnił się bo były problemy z przejazdem, a ja, idąc do szkoły, zastanawiałam się z kumplem, skąd taki ruch na naszej prowincjonalnej szosie bo tyle samochodów nas mijało.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ja Wielkopolska' date=' blisko Adriana xD [/quote']

Powiadasz? :) A może nawet się znamy a nie wiemy? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znajomych może wspólnych tak, ale ze bezposrednio to nie sadze :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taak "Lester" to właśnie z gothica:D Chodzę do Zseeim potocznie Słowak profil elektronik. Co prawda nie wiem jak długo tam pochodzę bo szukam innej szkoły

Share this post


Link to post
Share on other sites

dodałam kilka zdjęć miejscowości do albumu na FB, w której mieszkam (przez Millę ;) ). Nie są najlepszej jakości ( większość z nich), ale z grubsza pokazują jak ta mała wieś wygląda: https://www.facebook.com/anna.frackiewicz.7/media_set?set=a.128205970705274.1073741834.100005476149315&type=3&uploaded=1

 

Eeej! To fajne miejsce, naprawdę malownicze... o ile zdjęcia nie kłamią. Takie jakieś fińskie... macie tam jakieś jezioro, czy coś? :D Kliknęłam z ciekawości i jestem zachwycona. Ostatnio trzymają mnie marzenia o letnich, kilkudniowych wypadach do jakiś małych miejscowości, bez tłumów ludzi, cichych - takich, gdzie można rysować, słuchać muzyki, wyłączyć się... może stąd od razu przypadło mi do gustu. Boże, ja chcę lato!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aniu, szkoda, że to na fejsie, bo nie mogę zobaczyć jako ludź bez konta :<

Taitei, jak lubisz małe miejscowości, to zapraszam na moje małe podlaskie zadupie :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.