Jump to content
margoQ

Skąd jesteśmy?

Recommended Posts

Rzeczywiście o Katowickich rejonach mówi się z dystansem, ale jest to podyktowane ogólnym pojęciem o tamtych fabrycznych itd. terenach. Nigdy nie byłam, a teraz pod wpływem Twoich pochwał jestem ciekawa tych krajobrazów":)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście dla uściślenia - nie mówię o centrum Katowic, bo tam to się zgodzę - syf, kiła i mogiła :P Ja mieszkam na przedmieściach i całe szczęście. W każdym razie generalnie na Śląsku jest bardzo dużo zielonych terenów, lasów, ciekawych miejsc i wbrew pozorom dziewiczej przyrody ;) Tu gdzie mieszkam, lasy są pozostałością tzw. puszczy pszczyńskiej, wiele drzew ma ponad sto lat. Uwielbiam tam spędzać czas, czuje się "ducha przeszłości" ;) No i przede wszystkim nie ma tłumów ludzi, czego nie znoszę. Na tym komputerze mam mało zdjęć, ale jeszcze coś na pewno z czasem wygrzebię, żeby się pochwalić :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tu się mylisz bo jest tutaj kilka osób z Krakowa, włącznie ze mną ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pochodzę z lubelskiego (60km od Lublina na północ, okolice Radzynia Podlaskiego, niedaleko do granicy z mazowieckim), ale teraz najłatwiej dorwać mnie w Rzeszowie ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z pod Sandomierza, niektórzy może kojarzą niejakiego "Księdza Mateusza". Na razie Polska, potem cały świat. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sensie, że z Kazika? :P

Ładne miejsce, kilkakrotnie zdarzyło mi się być.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ksiądz Mateusz, jest sandomierskim mieszkańcem, a gra go Artur Żmijewski. Pogubiłem się, rozmawiamy o położeniu Sandomierz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sandomierz jest znacznie dalej xD Do owego Kazika mam jakieś 50 km - do Sandomierza prawie 150 xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to obejrzyj na TVP1 taki zagadkowy serialik, fajne :D

Spoko :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Geograficznie położenie jakoś-tam rozkminiam, problem w tym, że chyba analfabetyzm wtórny mi się zaczyna szerzyć, albowiem czegoś do końca nie pojęłam :D No i filmu nie widziałam (znam ze słyszenia jedynie) ale obiecuję poprawę. Chyba, że zabije mnie w pierwszym podejściu :P No, ale skoro polecacie, to raczej nie muszę się obawiać :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co kto lubi, polecać zależy komu i co, niema ideału, mam nadzieje, że się spodoba :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja z Rzeszowa :) a i w Lublinie bywam co najmniej raz do roku u siostry :)

od zawsze mieszkam w mieście i nie wyobrażam sobie wyprowadzki do wsi lub małego miasteczka. oczywiście, ma to swoje zalety, zwłaszcza przyrodnicze, ale nie chciałabym mieszkać gdzieś gdzie wszyscy się znają i tyle o sobie wiedzą. raczej cenię swoją prywatność ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Simo

A ja jestem z Czempinia - około 30 km od Poznania :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

Nick wydaje mi się znajomy- byłeś zarejestrowany na winterstorm polska (dawniej Wishmistress)?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.