Jump to content
Evi

Spotkanie Forumowe 2014

Recommended Posts

Ja mam najgorzej bo jestem z Warmii i Mazur..

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie, gdybysmy ogarnęli coś w Poznaniu w połowie marca, to byłabym :)) Ale to tylko parę dni i nie obiecuję, że udałoby mi się wyrwać choć na chwilę..

 

NO KONCERT WITHIN TEMPTATION, LUDZIEEEE!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wafelki, to oczywiste, że każdy chciałby mieć najbliżej do siebie. :D Poprzedni zlot kosztował mnie 400km jazdy, ale naprawdę było warto. :)

Musimy szukać kompromisów. Kraków to sprawdzona opcja ze względu na pewny nocleg i atrakcje w postaci smoka wawelskiego, który podobno zieje ogniem jak się wyśle SMS-a, ale tak naprawdę nikt nie wie jak to zrobić. ;)

 

A kto jest z wlkp. jeżeli mogę wiedzieć? (O niiektórych wiem' date=' ale możliwe, że nie o wszystkich) :D [/quote']

Najlepiej sprawdź tutaj: http://forum.nightwish.pl/watek-poznan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ludki kochane, róbcie małe zlociki w swoich okolicach- zawsze jakieś parę osób się znajdzie i niektórzy dyspozycyjni dojadą?

A co do miejsca zlotu 2014 to fajnie byłoby go zrobić w innym miejscu (każdy zlot w innym mieście?) po to żeby ci co mają daleko do Krk mieli szanse na dojazd. W każdym mieście są noclegi i atrakcje, z zasady im mniejsza mieścina tym niższe ceny. Wybór należy do większości -im dalej od Lbn tym mniejsze szanse na moją obecność:(

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem za Krakowem ,po pierwsze mam tam najbliżej i jest 90 % że się pojawie po drugie miejscówki mamy sprawdzone ,po 3 połączenia autobusowe kolejowe a nawet lotnicze są z całą Polską

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

To może ankieta, jaką zrobiłem podczas próby sprowadzania Imaginaerum, każdy wpisze się gdzie chciałby się spotkać i demokratycznie wybierzemy miejsce zlotu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mieszkam na północy! I jakby tego było mało, to mieszkam całkiem niedaleko Ciebie. To co narzekasz? :D

 

Izzy, mój drogi, siedzę z Tobą w ławce i widzę Cię co dzień, dzień w dzień, a Nightwisha znasz ode mnie, więc niezupełnie o Ciebie mi chodziło. :D

Mogłam napisać, że MY jesteśmy pustelnikami. Nie, no, po Pomorzu mogę się poruszać, o tyle, o ile mama pozwoli i fundusze pozwolą. Można zrobić kilka zlotów w różnych częściach kraju i może kogoś się i tu znajdzie. Płonne nadzieje, ale... KTO DO TRÓJMIASTA?! :happy:

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie to ja też jestem bardziej z północy niż z południa. :P A do Gdańska mam 2-3 godziny drogi. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja poza Kraków dojadę tylko jeżeli się zabiorę z kimś z forum... I jak mnie rodzice puszczą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tak pewnie najlepszą okazją na spotkanie byłby koncert NW.

Póki nie będzie koncertu, to wątpie, żeby dało radę spotkać się w większym gronie. Tacy jesteśmy strasznie po tej Polsce rozproszeni... ;(

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, zanim koncert NW będzie w Polsce, to już się wszyscy zestarzejemy i poumieramy. 2015 rok najwcześniej? Może nawet 2016.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sami, Ty to zaraz wszystkko w czarnych barwach xD

Może na Woodzie za rok? Trzeba mieć nadzieję :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Płyta będzie na wiosnę 2015 więc myślę ze krótko po tym ruszą z trasą

Share this post


Link to post
Share on other sites

A właśnie, kto się wybiera na stos drewna w roku pańskim 2014-stym?? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najlepszy byłby Kraków no :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Jill, ja bardzo poważnie analizuję i obmyślam plan działania mojej osoby w konsystencji wyjazdu na bele drewna w roku pańskim dwatyśąceczternastym. Cała sytuacja zależy od Świętego Bilona z Portfela xDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serdecznie zapraszam do Bielska :D ale zapowiadam wcześniej że nie palę się zapuszczać dalej niż 100km :p

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.