Jump to content
Evi

Spotkanie Forumowe 2014

Recommended Posts

Jak ktoś wcześniej zauważył za kilka miesięcy jest koncert WT w Poznaniu, więc mały zlot będzie w moich okolicach ;)

A jeśli mowa o dużym spotkaniu, to spośród najczęściej wymienianych opcji preferuję Warszawę. Tylko że moim zdaniem najbardziej sensowne jest spotkanie jako "impreza towarzysząca" przy okazji koncertu. W przyszłym roku do Polski zjeżdża też Tarja- może przy tej okazji? Choć nie - to listopad, więc raczej odpada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Tarję zapewne się wybiorę :) Nie ma to jak drugi koncert z trasy Colours in the dark. Z tego co pamiętam, najbliżej mam do Katowic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tak jak Beatka im dalej od Lbn tym bardziej moja obecność pod znakiem zapytania stoi ;-)

Ogólnie Krk czy Warszawa mogą być ale doświadczenie nauczyło że nic nie jest pewne ;-(

Dlatego czekam na konkrety i wtedy mogę cokolwiek mówić o mojej obecności ;-)

Aczkolwiek ostatnimi czasy nawet Beatki odwiedzić nie mam kiedy ;-(

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja tez nie, bo z Olsztyna do Krakowa jedzie się prawie cały dzień..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi pasuje niemalże cały kraj za wyjątkiem kresów wschodnich, dla mnie linią graniczną jest Wisła.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kto nie był wczoraj na czacie, niech czyta: Invi zaprosiła całe DE na zlot w następnego sylwestra u siebie. A ja zaprosiłam wszystkich do Sami (bez jej zgody oczywiście, ale specjalnie później nie protestowała).

To co, będziecie? xDD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm Do Invi nie mam daleko choć połączenia komunikacji kołowej mam kiepskie ,ale jakoś się tam dostanę także mi pasuje

Share this post


Link to post
Share on other sites

*Emi wyobraża sobie wielce uszczęśliwionych rodziców Invi*

Jakby to nie była cała Polska to przejechania, ech... ._.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nigdy nie ustalimy miejsca, które zadowoli wszystkich. Musimy pójść na jakiś kompromis... Łódź nadal wydaje się być optymalnym rozwiązaniem. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kto nie był wczoraj na czacie, niech czyta: Invi zaprosiła całe DE na zlot w następnego sylwestra u siebie. A ja zaprosiłam wszystkich do Sami (bez jej zgody oczywiście, ale specjalnie później nie protestowała).

To co, będziecie? xDD

 

Omg, wiem co będę robić za rok w Sylwestra ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma to jak planować za moimi plecami... Ale spoko, za rok ładujcie się do mnie, tylko jeszcze nie wiem gdzie będę studiować ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poznan - najlepsze studia!! Poznan, miasto spotkan ! :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po dzisiejszej nocy nie bardzo wiem czy chcę organizować jeszcze kiedykolwiek Sylwestra... :) Ale może do przyszłego roku mi przejdzie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To co tam się działo? XDD Może to jednak dobrze, że mnie tam nie było... xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Było dużo wina...

I oglądałyśmy IM o czwartej rano... ;))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.