Jump to content
Scavenger

Narzekamy

Recommended Posts

hietAla ospa, to nie koniec świata. Miałam koleżankę, która poważnie chorowała i długo leżała w szpitalu. Jednego dnia poznawała człowieka, a drugiego już go nie było. Ciągle zadawała sobie pytanie "dlaczego?",a ja nie miałam pojęcia, co jej odpowiedzieć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogoda we Wrocławiu chce mnie zabić. Potwierdzone info.

 

właśnie wróciłam z Jyska z całą wielką siatą poduszek (6 sztuk, bo why not xD) i zgadnijcie kogo dopadła najgorsza ulewa. :< A jak wychodziłam z przystanku to jeszcze nie padało :<

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pogoda we Wrocławiu chce mnie zabić. Potwierdzone info.

 

właśnie wróciłam z Jyska z całą wielką siatą poduszek (6 sztuk, bo why not xD) i zgadnijcie kogo dopadła najgorsza ulewa. :< A jak wychodziłam z przystanku to jeszcze nie padało :<

 

Deszcz w Gdańsku pozdrawia Wrocław. -,- U nas do tego wieje straszliwie od paru dni, jakby chciało zdmuchnąć te obleśne falowce z powierzchni ziemi. (Marzę, aby coś je zdmuchnęło, szczerze mówiąc.) Chciałam iść na spacer nad morze, które mam o kilka kroków od domu, ale obawiam się, że z moją mizerną posturą mogłoby mnie zdmuchnąć. W najlepszym wypadku doprowadzić do zapalenia płuc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hietAla ospa, to nie koniec świata. Miałam koleżankę, która poważnie chorowała i długo leżała w szpitalu. Jednego dnia poznawała człowieka, a drugiego już go nie było. Ciągle zadawała sobie pytanie "dlaczego?",a ja nie miałam pojęcia, co jej odpowiedzieć.

 

Jasne, w każdej sytuacji można powiedzieć, że "są gorsze rzeczy". Dla mnie moment, kiedy trzymałam brata za rękę i płakałam razem z nim był końcem świata. Nie oczekuję, że ktoś to zrozumie, bo to moja więź z nim i to, jaka jestem miały wpływ na to, jak mocne było to doświadczenie. Każdy ma swoje końce świata, granice i dla każdego co innego jest trudnym przeżyciem.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro jedziemy do rodzinki ze Śląska na święta. Jakoś tak mi się nie chce... A powinnam się cieszyć -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czym jest deszcz, drogie dzieci? :>

We wtorek na seminarium mieliśmy trzygodzinny "spacer" po Brzezince, w śniegu, deszczu i tym silnym wietrze, co się przetoczył przez Polskę. I daliśmy radę! ^^

 

A narzekam, bo pogoda jutro znowu będzie beznadziejna. Czuję w stawach... ;_;

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mieliście grad? Bo my tak. Dzisiaj mocno sypało, na przykład. I w piątek jak wracałam ze szkoły. Wtedy zaatakował mnie znienacka, akurat kiedy szłam przy szosie, bez żadnych drzew, które mogłyby mnie osłonić. Miałam kaptur w bluzie, ale bluza była pod polarem i nie mogłam się do niej dostać XD Moja biedna twarz ;-;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ostatnio wyszedłem do poludnia z domu i padał śnieg. Po chwilli przez chwile świeciło słońce. Po 12 padał deszcz, natomiast w godzinach późno popołudniowych był grad. W nocy przeszła wichura. Nie rozumiem pogody.

 

Kwiecień plecień co przeplata

Troche zimy, troche zimy :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam jutro big test :huh: Bardzo chcę zobaczyć nowy odcinek Wikingów i ten koncert z NY, a zamiast się uczyć teraz, żeby obejrzeć później to czytam Wasze wypowiedzi... Niech mnie ktoś wygoni :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie Cię wyrzuciłam z forum, Ala.

Wyrzucam. *PUFF*

 

 

 

A teraz chodź na czat :>

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://ib.zso2bialystok.pl/nabor/zasady-rekrutacji-do-klasy-pre-ib

Jutro zaczyna się rekrutacja. Emi nie chce. ._. Najgorsze, że nie wiem, do jakiej jeszcze szkoły składać papiery. Mam zamiar się dostać do tej klasy z maturą międzynarodową, ale jak mi się nie uda, to muszę mieć jakąś alternatywę. Tylko że wszystkie te profile są jakieś takie nie takie ;-; Ucieknę z domu i zostanę ulicznym grajkiem, a potem zrobię muzyczną karierę, o. Szkoda tylko, że nie umiem na niczym grać.


Emi, dziecko, czemu ty się tak stresujesz... Pewnie przez ten ustny egzamin tak ci się zimno zrobiło, co? Ale przecież on jest dopiero w czerwcu. Eeeeemiiiiii ;-;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Post pod postem. W "Narzekamy". JA. ;___;

Jestem na siebie zła. Miałam pisac, a zamiast tego ostatnią godzinę (półtorej? albo lepiej... kurde, przecież ja o dziewiatej wróciłam z podwórka ._.) spędziłam na włóczeniu się po internecie i bezsensownym przekopywaniu "Co nas śmieszy". Pani mnie zabije. -_-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Post pod postem. W "Narzekamy". JA. ;___;

Jestem na siebie zła. Miałam pisac, a zamiast tego ostatnią godzinę (półtorej? albo lepiej... kurde, przecież ja o dziewiatej wróciłam z podwórka ._.) spędziłam na włóczeniu się po internecie i bezsensownym przekopywaniu "Co nas śmieszy". Pani mnie zabije. -_-

 

Powiedz jej, że nie mogłaś pisać bo rozmyślałaś nad sensem istnienia oraz rozmyślaniach, jak świetną jest ona nauczycielką :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pisze prezentację na maturę ustną z polskiego. I nagle mnie wena opuściła... Żarło żarło i zdechło... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Majówka - ostatnie porządne wolne przed sesją, a tu: wolontariat, czyli absolutnie darmowe bieganie z ulotkami podczas Mistrzostw Świata sportowych walk rycerskich w Malborku. Czemu? W imię praktyk, które odbędziemy za rok w muzeum zamkowym. Zawsze wydawało mi się, że roznoszenie ulotek to pestka... zmokłam, przemarzłam, nogi bolą, a ludzie są irytujący. Plusy? Roznoszenie przy akompaniamencie soundtracku z "Władcy" i "Gry o tron". Poza tym, szkoda, że bilety takie drogie, bo z chęcią bym popatrzyła. Byłam jednego dnia, bo udało mi się wkręcić po znajomości i było całkiem ciekawie. Zwykle w przemocy nie gustuję, ale jakoś... no, fajnie się oglądało. Szkoda, że ekipa polskich rycerzy występowała wcześniej i ich nie widziałam, ani ekipy fińskiej w akcji, która występowała innego dnia (samych Finów widywałam, roznosząc program mistrzostw przez ostatnie dwa dni - fajny ten ich język!). No i jeszcze roznosiłam o kilka godzin krócej niż miałam początkowo, za co chwalę Boga! A w ogóle, dziwi mnie to, że mistrzostwa świata czegokolwiek odbywały się w mojej malutkiej mieścinie... pewnie miała z tym coś wspólnego największa kupa cegieł w Europie zwana niekiedy zamkiem. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od poniedziałku matury... Strasznie się ich boję... Zwłaszcza matmy... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie bój się, trzymam za ciebie kciuki! Najważniejsze to nie dać się zjeść stresowi. Na pewno dasz sobie radę!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie dziękuję Evi, żeby nie zaperzyć. Spróbuje nie zjeść się stresowi jak mówisz i dziękuje za wiarę we mnie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polski poszedł mi średnio, a matematyka opisze to tytułem filmu "Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną".... :/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co to za upał?! :confused: Oczywiście żaden kierowca autobusu nie pomyśli, żeby włączyć klimatyzację...

Jak w przeciągu kilku lat nie wyemigruję na północ to chyba zwariuję z taką pogodą :(

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pyśki moje. Mam ogrooooomny dylemat.

Właśnie się dowiedziałam, że w sierpniu niedaleko mnie będzie wyjechany w kosmos koncert (gdzie zagrają m.in. Within Temptation, The Offspring, The Analogs, Korpiklaani. I teraz staję przed dużym wyborem: Spotkanie forumowe czy koncert. Jeśli uda mi się ogarnąć urlop, to będę musiała wybrać, bo inaczej się nie da. I CO JA MAM ZROBIĆ?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pyśki moje. Mam ogrooooomny dylemat.

Właśnie się dowiedziałam, że w sierpniu niedaleko mnie będzie wyjechany w kosmos koncert (gdzie zagrają m.in. Within Temptation, The Offspring, The Analogs, Korpiklaani. I teraz staję przed dużym wyborem: Spotkanie forumowe czy koncert. Jeśli uda mi się ogarnąć urlop, to będę musiała wybrać, bo inaczej się nie da. I CO JA MAM ZROBIĆ?!

 

Hmm a zlot nie jest przypadkiem w czerwcu? :P

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.