Jump to content
Scavenger

Narzekamy

Recommended Posts

Po dwóch egzaminach w jednym dniu jestem wykończona psychicznie. Nie mówiąc już o tym, że na rozszerzonym angielskim chciało mi się zwyczajnie spać.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale wczoraj miałem taki zamulony dzionek, deszcz mnie zmoczył, byłem w urzędzie pracy i nic nie załatwiłem. Zagubiłem kabel od telefonu, a rano okazało się, że wziąłem innego buta. Wróciłem do domu w dwóch innych butach.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od dziś nie będę mógł oglądać filmików na youtube... Dzięki YT.... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

To spróbuj na chromku wersje komputerową

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzieciństwo spędziłem żyjąc bez Internetu i bardzo cieszę sie z tego powodu,że w tamtych czasach nie był tak u nas rozpowszechniony jak dzisiaj,gdzie teraz ludzie wśród nich także ja spędza wiele czasu przed ekranami telefonów,ekranów,oczywiście duper,postęp i technologia z wieloma możliwościami,alem mniej przebywa w towarzystwie innych ludzi i na zewnątrz ehh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro matma rozszerzona, tak trochę się cykam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spokojnie, na pewno dasz sobie radę.

 

Mi za to tak rewelacyjnie zmienili plan, że w środku lekcji mam okienko.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie lubię Gimpa. Właśnie przez "przypadek" usunął mi świeżo zrobiony obrazek. Jestem wściekła. Wrrr...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Próbuję przełożyć TGSOE na nuty, żeby mi się łatwiej grało. I to jest jakiś koszmar... Napisałem ledwie pierwsze dwie minuty :/ Narzekam na epickość tego utworu. Chyba coś takiego mi się zdarza po raz pierwszy...

 

[attachment=477]

 

Albo po prostu lubię utrudniać sobie życie. To by poniekąd pasowało do mnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jutro mam maturę ustną z Polskiego niby umiem i mam łatwy temat, ale i tak się denerwuję....

Share this post


Link to post
Share on other sites
Usunięto iitv i ekino . Gdzie ja będę teraz oglądać moje seriale :( >

http://seansik.tv/ Seansik jest o niebo lepszy. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ares, jakim cudem zdajesz maturę na starych zasadach? ;>

Anka, jeszcze serialeonline.org i cda.pl. ;)

 

A ja w czwartek jadę, a jeszcze nie zaczęłam nic ogarniać. Nie chce mi się straszliwie. ;______;

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ares' date=' jakim cudem zdajesz maturę na starych zasadach? ;>[/quote']

Ja jestem z technikum, a technikum ma starą maturę. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

NightwishAnka - polecam jeszcze zalukaj.tv ;)

 

 

Potrzebuję już wakacji... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ares' date=' jakim cudem zdajesz maturę na starych zasadach? ;>[/quote']

Ja jestem z technikum, a technikum ma starą maturę. :)

Aaa, taki szczwany. ^^ Z Ciebie naprawdę niezły szczęściarz, żeby się załapać na tę łatwiejszą wersję: ostatni z ostatnich. ^^

 

HietAla, wszyscy już potrzebujemy... Ja sobie właśnie zafundowałam, mam nadzieję, że coś pomogą, chociaż muszę w czasie wyjazdu nadrobić piątkową matmę, na której mnie nie będzie, i przeczytać Listy z Rosji - lekturę z historii na poniedziałek. Mam nadzieję, że ta perspektywa i odbijające się gdzieś o tył czaszki przypomnienia, że trzeba z tym zdążyć mi nie zepsują pobytu... Smutne to. ;__;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Usunięto iitv i ekino . Gdzie ja będę teraz oglądać moje seriale :( >

 

kinoman.tv?

Dni mi uciekają. Nie wiem nawet kiedy :D myślałam, że jest poniedziałek, a tu wtorek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert Sonaty w Warszawie odwołany... ;________; Tony się rozchorował. ;______;

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert Sonaty w Warszawie odwołany... ;________; Tony się rozchorował. ;______;

 

Ale jak.... No jak, ale dlaczego, no nie wierzę. :<

 

Pech straszliwy, że akurat na Warszawę padło...

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nieee, miałam 40 nieprzeczytanych postów i jakimś cudem nagle mam 0... Nie wiem teraz co się dzieje na forum :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert Sonaty w Warszawie odwołany... ;________; Tony się rozchorował. ;______;

 

Ale jak.... No jak, ale dlaczego, no nie wierzę. :<

 

Pech straszliwy, że akurat na Warszawę padło...

Ale były koncerty Twilight Force i Freedom Call, i spotkanie z fanami. Mam autografy i wspomnienie: bezcenną minę Tonego, kiedy powiedziałam, że kocham ich muzykę po fińsku. ♥ ♥ ♥ Teraz czekam na koncert NW w Polsce i taką samą minę Tuo. xD

 

Ale narzekam, bo na schodach przy Narodowym tak się źle poczułam, że nie dość, że w końcu nie weszłam na WTK, chociaż miałam bilety, to jeszcze wróciłam dzień wcześniej do domu. Ale przynajmniej wyrobię się na poniedziałek do szkoły. ^^

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mój dziadek ma raka. Miał mieć operację, ale lekarze powiedzieli, że już jest tak źle, że ona nic nie pomoże. Ciśnie się na usta jedynie Oh Lord, why the angels fall first?

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj dowiedziałem się, że wychowawczyni bez mojej wiedzy zapisała mnie na konkurs z anglika, który miał się dzisiaj odbyć. Nie zostało nic innego niż wzięcie w nim udział na spontanie, bez żadnego przygotowania. W mojej opinii konkurs nie poszedł mi najlepiej :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

No mądra ta pani, bardzo. Oby to jakoś dobrze wyszło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzisiaj dowiedziałem się, że wychowawczyni bez mojej wiedzy zapisała mnie na konkurs z anglika, który miał się dzisiaj odbyć. Nie zostało nic innego niż wzięcie w nim udział na spontanie, bez żadnego przygotowania. W mojej opinii konkurs nie poszedł mi najlepiej :P

 

995555_1416784501886246_358637714_n.jpg?oh=6ec371e796ecff3bf681435519c224cf&oe=55A9810D&__gda__=1437062988_052a7b74d24399095bf541e9709528e5

Nie miałeś nic do stracenia, możesz ewentualnie tylko zyskać, jeśli jednak okaże się, że nie poszło Ci tak źle ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.