Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Przed chwilą dotarło do mnie, że mam nieprzestawiony zegar w pokoju. A to oznacza, że nie jest czwarta, tylko dopiero trzecia. Czyli jestem o godzinę do przodu. Jej ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja jestem właśnie po Skalpelu ;) czuje się super bo wiem ze juz prawie 10 kg za mną :))) a na obiad Kurczak z marchewka i groszkiem, na zdrowo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 listopada nie mam zajęć, co oznacza, że na 99% pojadę na koncert Tarji ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaczynanie zajęć o 14.45 jest cudowne ♥

Dlatego na śniadanie o 11.00 można zjeść naleśniki z bananami i popić cydrem.

Zjeść oczywiście zaraz po parogodzinnym przeglądaniu Pinteresta pod kątem "Window shopping u znanych projektantów".

 

Czasem życie studenckie daje się lubić ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie uszczęśliwiła moja kochana pani od dodatkowego angielskiego ♥

Kazała mi sprawdzić w domu, czy przypadkiem nie mam od niej kserówek, jeśli nie mam to miałam do niej zadzwonić i rozmawiać po angielsku, nie chciała słyszeć nic po polsku. :D

To było po prostu genialne, haha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałam czwórkę ze sprawdzianu, na który nic nie umiałam. Byłam pewna, że Windows Server mnie pokonał i dostanę w najlepszym wypadku trzy na szynach. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uszczęśliwiło mnie, że absolutnie skończyłam pracę na olimpiadę historyczną. Jutro ją oddam i koniec. :)

Takie szczęście ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konkurs z matmy mi chyba nieźle poszedł. Znaczy, jedno zadanie otwarte mam tak w połowie dobrze (zrobiłam taki durny błąd, że o jeżu kolczasty... shame on you, Emi -_-), czyli pewnie dostanę 1-2 punkty z trzech możliwych, no i w jednym zamkniętym strzelałam, bo jakoś nie mogłam ogarnąć, o co w nim chodzi. Ale reszty jestem prawie całkiem pewna. I jeżeli faktycznie resztę mam dobrze, to przejdę do rejonowego. Jej :3 W ogóle jakieś takie dosyć proste to było, aż się zdziwiłam.

I przeszłam dalej z inglisza po raz drugi. Wszyscy się pytają, po co startuję, skoro zostałam laureatką w pierwszej klasie. Po prostu chciałam zobaczyć, jak mi pójdzie... I zawsze są za to jakieś tam punkty z zachowania... I dla satysfakcji... Ciekawe, czy dwa tytuły z tego samego przedmiotu są jakoś bardziej punktowane, niż jeden. W sensie, przy składaniu papierów do szkoły średniej. Chociaż, ponoć jak człowiek jest laureatem, nawet z jednym tytułem, to nie będzie miał wcale problemów z dostaniem się do tej szkoły, którą sobie wybierze. A ja już mam dwa, z angielskiego z pierwszej klasy i z polskiego z zeszłego roku.


I jeszcze wiadomość z ostatniej chwili: tata kupił pierwsze w tym roku mandarynki :3 Zapachniało świętami... I jakie to jest kurka blaszka dobre... :3

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRZESZŁAM Z MATMY! Miałam 28 punktów na 30!

i-m-not-like-the-boss-i-am-the-boss.png

:cool:

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

PRZESZŁAM Z MATMY! Miałam 28 punktów na 30!

 

 

To się nie mówi 'przeszłam z matmy", tylko 'jestę bossę z matmy'.

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siostra przywiozła mi pocztówki z Finlandii! Ma też dla mnie herbatę i kilka innych fińskich rzeczy do picia/jedzenia, ale jeszcze nie miałam czasu ich odebrać... ciekawa jestem, co tam dla mnie jeszcze ma? :happy:

  • Like 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem co zrobić ze swoim życiem. ♥

To jest naprawdę przyjemne uczucie, polecam :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyszło "Showtime, Storytime" ^^ Z listem i pocztówką od Adiego ^^

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Licytuję sobie glany w sklepie internetowym i... jak do tej pory wygrywam! Mam nadzieję, że wygram. Czekanie do niedzieli, do końca licytacji zapowiada się męcząco!

Moje stare buciska tego typu już się rozsypują kompletnie, bo nie bardzo o nie dbałam, a mają już... hm... z 5 lat? ... więc zwyczajnie muszę zdobyć nowe! Nie chcę marznąć w trampkach! Niech nikt się nawet nie waży podbijać ceny! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po przepracowanym tygodniu, mam błogie dwa dni odpoczynku. Będąc dzieckiem, zupełnie inaczej wyobrażałem sobie swoje dorosłe życie. Teraz utrzymuje się za swoje pieniądze i doceniam wszystko to, co poświęcili dla mnie rodzice. Nie mam swojego miejsca na ziemi, ani planu na przyszłość, ale mimo to czuję się szczęśliwy. Młodość ucieka, powoi przemija; obym utraconych chwil nie żałował ! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miałam wczoraj pierwszą lekcję gry na gitarze i mam bardzo fajnego nauczyciela, w przyszłym tygodniu będę już miała swoją gitarę ♥ W moim przypadku to cud, że pojechałam na tę lekcję, bo zawsze niby chcę coś zrobić, ale się nie mogę zebrać i wszystko pozostaje w sferze marzeń.. Choć raz mi się coś udało :D

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

25/25 punktów z testu z gramatyki, której nienawidziłam... Chyba ją polubię :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno słowo: KAHVI!

 

10799616_824947900896048_1421483643_n.jpg?oh=a675129304834bfbf6d74f1a6ab889ea&oe=546FAD60

 

Zastanawia mnie tylko czemu na opakowaniu "kahvi" jest przez "w"? :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.