Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Znalazłam genialny sposób na mojego weltschmerza.

Nie mam pojęcia skąd znam tę stronę, ale dzisiaj, po próbach zrobienia zadania z matmy i chemii i histologii, zakończonych failem, postanowiłam ją wypróbować.

 

Nikt się nie rzuca, kiedy gadam bez końca o swoich problemach, bo ci ludzi po to tam siedzą. Magic. :D

http://blahtherapy.com/

Share this post


Link to post
Share on other sites

3 z spr. z matmy, 4 z spr. z angielskiego i -5 z kartkówki z polskiego :)

oraz to:

BzcPjcIIQAA0O73.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie uszcześliwiła... czwórka z biologii (liczyłem ze dostane 2)

odejdźmy od tematu szkoły, zbytnio go nie lubie (:

a tak poza tym to zbytnio na razie nic ważnego sie nie zdarzylo (:

Share this post


Link to post
Share on other sites

S. zapomniała o naszym sprawdzianie z angielskiego. Kocham tę kobietę. ♥ (Jak sobie przypomniała, to najpierw jej próbowaliśmy wmówić, że to nie było na dzisiaj, a potem przekonaliśmy ją, żeby to pisać w poniedziałek. W klasie informatycznej... Będzie zabawnie;)). I jeszcze dostałam piątkę za aktywność. Ja. Z moją grupą, która mówi 10 tys. razy lepiej po angielsku niż ja... Wygląda na to, że przestałam się nimi stresować. ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

S. zapomniała o naszym sprawdzianie z angielskiego. Kocham tę kobietę. ♥ (Jak sobie przypomniała, to najpierw jej próbowaliśmy wmówić, że to nie było na dzisiaj, a potem przekonaliśmy ją, żeby to pisać w poniedziałek. W klasie informatycznej... Będzie zabawnie;)).

Przypomniała mi się moja durna baba od francuskiego. I to, jak w podstawówce wiecznie jej wciskaliśmy, że to tamtej drugiej grupie zapowiadała kartkówkę. I oni mieli "no to wyciągamy karteczki" cały czas, a my praktycznie wcale ♥

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak wy się wyrażacie o nauczycielach... Uważajcie bo sami jeszcze będziecie uczyć innych i przekonacie się na własnej skórze jak to jest ;) Mnie cieszy pogoda - taka słoneczna jesień jest piękna. I mój stan zdrowia się poprawił więc jest ok.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uczyć to jedno, a traktować uczniów - drugie. Nie mówię, że od razu można ich obrażać, ale o niektórych czasami nie da się mówić dobrze.

 

Uszczęśliwia mnie brak zadania na jutro (oprócz historii, ale to luz...) i tylko cztery lekcje tego dnia. ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie cieszy konkurs przedmiotowy z języka polskiego. :) Muszę przyznać że jestem pełna nadziei, mam nadzieje że pójdzie mi dobrze. Mam jeszcze 2,5 godziny na powtórzenie, więc nie jest źle.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja dzisiaj fajny dzionek w szkole zaliczyłem. Moja szkoła zgłaszała zadanie do Funduszu Obywatelskiego, o wybudowanie boiska trawiastego. Więc dzisiaj był happening i wszyscy uczniowie tańczyli belgijke. A potem makarene. Fajny fun był (:

 

Zadanie nr 59.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak wy się wyrażacie o nauczycielach... Uważajcie bo sami jeszcze będziecie uczyć innych i przekonacie się na własnej skórze jak to jest ;)

To, że jest nauczycielką, nie zmienia faktu, że jest... uboga intelektualnie, jeśli chcesz delikatniejsze wyrażenie :> A do tego krzyczy na ludzi bez powodu. Ja nie mówię, że byłabym dobrą nauczycielką, bo nie wiem, ale skoro ona pracuje w tym zawodzie, to powinna umieć uczyć. I być trochę bardziej rozgarnięta. To jest jakieś nieporozumienie, że ona u nas pracuje, kiedyś nawet była jakaś akcja, że zbierano podpisy uczniów pod petycją o jej wyrzucenie, ale coś nie wyszło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do tego zawodu - nauczyciela, pedagoga ( i nnych) trzeba mieć powołanie. Ja nie mogłabym pracować w szkole- nie mam wystarczająco dużo cierpliwości. Inni może lubią uczyć, ale nie zawsze im wszystko udaje się ogarnąć. W innych krajach nauczyciele mają asystentów dzięki czemu mogą skupić się na uczniach a nie papierkowej robocie. A są i tacy, którzy się do tej pracy nie nadają. Każdy ma też swój charakter. Też nie lubiłam wielu nauczycieli, ale my z nich żartowaliśmy - w kulturalny sposób, w rozmowach między sobą - bo lepiej się pośmiać niż denerwować. Na studiach ani w pracy nie jest wcale lepiej. Dość offtopu: wreszcie zadziałał internet. We wrześniu działał chyba przez tydzień więc teraz mam nadzieję, że będzie działał dłużej. I jest weekend - i nic więcej nie trzeba dodawać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dowiedziałem się, że nie mam raka jaka ulga. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wybucham z radości ♥

Z jednej strony się cieszę, a zdrugiej nir, ponieważ przełożyli trasę EU na październik, listopad. Zależałoby mi też na NW, nawet już zaczynam zbierać kase na bilet, a hak znam życie to będę sobie chciała kupić płyty I inne duperele :)

Screenshot_2014-10-13-22-36-56-1.png.a89a074bc599abdd2c2be3f57b2295d8.png

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.Sobota ^^

2.Wolna chata ^^

3.Będę śpiewać ^^

4.Nutella ^^

W sumie, wczoraj chodziłam po domu i się darłam nawet bez wolnej chaty. Rodzice twierdzą, że w piątki wieczorem jestem "rozkoszna". :D (Btw, te rozmowy z tatą ♥

E: *łazi i wyje* But you woooon't fooool the children of the revoluuuutiooooon, nooo you wooon't foooool...

T: Coś ty się nam tu wykrzywiasz...

E: Czemu się wykrzywiam?

T: Przez mieszkanie z takimi starymi.

E: Ale co rozumiesz przez wykrzywianie się?

T: Powinnaś się interesować... czego się teraz słucha... Justinem Bieberem, a ty tu T-Rexa śpiewasz, słuchasz jakichś staroci.

E: *wyje, szczerząc się* KOM ON BEJBI LAJT MAJ FAJER! ^^)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z dnia na dzień moja mam wydaje mi się coraz fajniejsza. :D

 

Kuolema sprząta dom. (bo mama zarabia na środki do sprzątania, a ja sprzątam xD) Więc leci muzyka najpierw cała dyskografia Nightwish. Mam mówi że supi muzyka i mam nie śpiewać żeby nie zagłuszać. xD A potem zaczyna lecieć Arch Enemy i zaczynam growlować. :D A tu mama wychodzi i takie no dobrze to robisz, ale bardziej przeponą i sama zaczyna. Ja zderzyłam się z ścianą i takie wtf? Czemu moja mama umie growlować, a ja nic o tym nie wiem. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja mom polubiła Within Temptation I dzisiaj kupiła Hydrę. W samochodzie śpiewała Whole World is watching.

MAMO!

WIEDZ, ŻE JESTEM DUMNA Z CIEBIE I ROBISZ POSTĘPY ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja mama też jest kochana. Można z nią posłuchać Mozarta albo pokazać jej różne swoje odkrycia (pamiętam, że jak ostatnio, czyli ze dwa miesiące temu, zrobiłam jej taki mały przegląd różnych wykonawców, których aktualnie męczyłam, a których ona nie zna, to najbardziej ze wszystkiego, co jej pokazałam, spodobało jej się "Gay Pirates" ♥). ^^ Tata z kolei zaznajamia mnie z różnymi swoimi mniej lub bardziej "starociami" albo z piosenkami, które ostatnio usłyszał w Trójce i mu się spodobały. A czasami ja mu coś tam pokażę, Amandę na przykład.

Pamiętam, jak kiedyś, doooobre parę lat temu, kiedy średnio orientowałam się w muzyce, powiedział mi, żebym znalazła sobie "Alice Cooper" (nie "Alice'a", jeno "Alice", a może nawet mówił "Alicję"). Włączyłam "Poison", siedzimy, słuchamy, w końcu mała Emi mówi: "tato, ona brzmi jak facet" :D

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha^^

W tym domu to już normalnie nie mogę żyć , próbuję pisać charakterystykę na polski a mój tata słucha The Phantom Of The Opera - NW , to takie dziwne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wróciłam z zajęc o 18.00, szybki obiad, tabletka na ból głowy i można siadać w łóżku z książką ♥

Me gusta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja mom polubiła Within Temptation I dzisiaj kupiła Hydrę. W samochodzie śpiewała Whole World is watching.

MAMO!

WIEDZ, ŻE JESTEM DUMNA Z CIEBIE I ROBISZ POSTĘPY ♥

 

Moja mama słucha ze mną indie rocka, a tata siedzi w pokoju i piętnasty raz w tym miesiącu męczy Angels Fall First... chyba próbuje coś zrozumieć...

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wygrałam 1 książkę, a przysłali mi dwie ♥ Poza tym rodzice z bratem pojechali na rekolekcje i mam trochę spokoju przez weekend ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mój brat wyjechał do Anglii i wraca w poniedziałek. Tyle wolności ♥ Tyle śpiewania ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rany, jak mnie już dawno tu nie było. Czasu nie miałam, ale teraz postaram się to nadrobić i być grzecznym modem. Żeby nie robić offtopów, przechodzę do sedna; uszczęśliwiło mnie rozpoczęcie się weekendu (ha! spaaanie!) oraz długi weekend nadchodzący wielkimi krokami - będę mogłą wreszcze wrócić na kilka dni do Malborka! Jej! Dom. :-D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oh mein Gott! Epica udostępniła mój ostatni twór "In Nature's Arms":

 

 

+100 do poprawy humoru :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.