Jump to content
Scavenger

Co Cię ostatnio uszczęśliwiło?

Recommended Posts

Gratulacje Sami! Widzę, że liczba lajków stale rośnie. ;)

To niesamowite uczucie gdy artysta doceni fan art!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie z tych, co piszczą i skaczą jak ktoś sławny im odpisze czy ich zauważy czy coś w tym stylu. Mam do tego trochę inne podejście.

Każdy jest takim samym człowiekiem jak ty czy ja i należy go traktować jak normalnego człowieka, a nie jak bóstwo, które unosi się 10cm nad ziemią.

Ale tak czy inaczej, taki feedback cieszy i to bardzo :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja nie z tych, co piszczą i skaczą jak ktoś sławny im odpisze czy ich zauważy czy coś w tym stylu. Mam do tego trochę inne podejście.

Każdy jest takim samym człowiekiem jak ty czy ja i należy go traktować jak normalnego człowieka, a nie jak bóstwo, które unosi się 10cm nad ziemią.

Ale tak czy inaczej, taki feedback cieszy i to bardzo :)

Co prawda nie traktuję swoich idoli jak bóstwo, ale nie zaprzeczam, że skakałem z radości jak Epica wrzuciła mój fanart do swojego albumu. :) Od czasu do czasu miewam swoje "fangirl" momenty i myślę, że to nic złego. Przejdzie kiedyś. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co prawda nie traktuję swoich idoli jak bóstwo, ale nie zaprzeczam, że skakałem z radości jak Epica wrzuciła mój fanart do swojego albumu. :) Od czasu do czasu miewam swoje "fangirl" momenty i myślę, że to nic złego. Przejdzie kiedyś. :D

 

Ale sądzę, i chyba przyznasz mi rację, że Epica a Nette to trochę różnica, prawda? I to były zupełnie dwie różne rzeczy. Twój fanart był na oficjalnej stronie zespołu i w ogóle, w konkursie i tak dalej, a mój to w sumie tylko gdzieś tam na insta.

 

Chociaż jak znam siebie, to chyba też by po mnie spłynęło jakby Simone udostępniła mojego fanarta. Ucieszyłabym się i w ogóle, ale bez euforii czy czegoś.

 

Wychodzi na to, że mam serce z kamienia. Winterheart. XD

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do ME w Zurichu, to mnie rozwaliło jak speaker (czy jak to sie mówi) zamiast Kszczot powiedział "Drot"czy coś takiego xDD


Swoją drogą, to jest gdzies wątek o sporcie?? Przepraszam, jeśli nie zauwarzyłam

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Metallinka Jak chcesz możemy mi podarować swoje kilogramy. :) Bo ich potrzebuje (15 kilo niedowagi tak bardzo). :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ci mogę oddać, Kuo :) Metka chudnie, ja nie, więc weź ode mnie :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Muszę podzielić się rzeczą, która mnie ucieszyła/uradowała/rozbawiła/poprawiła humor o 180* (niepotrzebne nie skreślać).

 

Z Anglii wróciła moja kumpela. Przez 2 dni nic nie pisała, po czym dziś spytała się "Co tam u Cb?". Po krótkiej konwersacji powiedziała, że mam jak najszybciej sprawdzić "Skrzynkę pocztową". Pierwsze co zrobiłem to sprawdziłem e-mail. Gdy zobaczyłem, że nic na nim nie ma, ponownie do niej napisałem i opowiedziałem o tym. Ona sparafrazowała wypowiedź, mówiąc: "sprawdź metalową skrzynkę, w której listonosz umieszcza np. listy". Zszedłem na dół, myśląc "Co ona kombinuje?!". Będąc już na dworze, rozejrzałem się i nikogo nie było. Otworzyłem skrzynkę i znajdował się tam kwadratowy pakunek, oklejony gazetą z moim imieniem i nazwiskiem. Opakowaniem sekretnego prezentu była 5 warstwowa gazeta, których odklejanie nieco czasu mi zajęło. Jak się okazało - było warto. Owym pakunkiem okazała się limitowana edycja "The Divine Conspiracy" Epiki w digipacku :D

 

TACY ZNAJOMI TO SKARB!! Uszczęśliwiła człowieka, który zmarnowany przyszedł do domu po 10 godzinach pracy w sobotę. Jestem na 8 utworze, a uśmiech nadal nie schodzi mi z twarzy. Niesamowite :D

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponarzekałam, teraz dla odmiany się pocieszę.

Mój kolega został na drugi rok! Zawsze o jednego barana mniej :3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uszczęśliwił mnie fakt, że po raz pierwszy od... 12 lat nie muszę 1 września lecieć do szkoły na rozpoczęcie roku, ubrana jak ostatni idiota. ♥

Pozdrawiam spod cieplusiego kocyka z Puchatkiem - Sami :>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Komu dobrze...

Też nie lubię tych galowych strojów, ale za to zrobiłam dziś otwarcie sezonu na glany 2014/2015 (prawie wszystkie dziewczyny w balerinach albo sandałach, a Emi w glankach sterczy) i nałożyłam ten żakiet, co wygląda trochę jak płaszcz kapitana Jacka, trochę kojarzy mi się z wampirami, a trochę ze steampunkiem. Jest fajny. I można pod nim schować białą bluzeczkę i granatową spódniczkę :>

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja pierwszy raz w życiu założyłam obcasy o.O Strasznie mnie nogi bolą, ale było warto. Wrażenie zrobione :cool:

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja wybrałam się na rozpoczęcie w glanach i się z tego cieszę. Może i się śmiali (ze mnie ciągle się śmieją) jednak to ja nie utopiłam się podczas ulewy kiedy oni biegali w butach od garniturów i obcasach. :)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie uszczęśliwiło to, że po raz pierwszy od wieków, od właściwie niewiadomokiedy, natknęłam się w internetach na rzecz, którą chciałabym mieć i stwierdziłam z dumą, że mnie stać! ♥ Że nie muszę na to zbierać wieki i tak dalej. Tylko mnie stać od razu... Fajne uczucie to jest, polecam. :)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam super klasę :) Z każdym można się pośmiać, pożartować czy nawet zwyczajnie pogadać ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wercia, to fajnie :) Mam nadzieję, że za rok też na taką trafię :D

Mój nauczyciel od historii jest taaaaki fajny, przynajmniej on uprzyjemnia trochę pobyt w szkole ♥ Uszczęśliwiło mnie spotkanie z nim. I z naszą polonistką, którą też bardzo lubię. I to, że w spisie lektur na ten rok jest Wieśmin. Kochana pani Ania :3 Przeczytam go sobie kolejny raz :3

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niby to nie milion dolarów, tylko zwykła kartka, ale... Nie macie pojęcia, jaką sprawiliście mi tym radochę, naprawdę :happy: I tak jestem w dobrym nastroju, bo to w końcu piątkowe popołudnie, a do tego jeszcze taka świetna niespodzianka. Jesteście tacy kochani. Moje kartofelki ♥

(Dostałam śliczną urodzinową karteczkę od "sekty Nightwish PL" z Krakowa :3)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.