Jump to content
Adrian

Endless Forms Most Beautiful

Recommended Posts

MI się ta strona bardzo podoba. :D

 

1000x1000.jpg

 

Z Sharbat Gula też jest przepiękna strona. :)

 

1000x1000.jpg

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

MI się ta strona bardzo podoba. :D

 

/.../

 

Z Sharbat Gula też jest przepiękna strona. :)

/.../

 

Dlaczego na booklecie dali zdjęcie z zamkniętymi oczami Guli?? :O

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo kichała.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie oglądam tych zdjęć z książeczki bo chce mieć niespodzianke! :D


8C9349421-ss-131010-steve-mccurry-02.blocks_desktop_medium.jpg

 

Jeszcze piękniejsze zdjęcie Sharbat Guli. Niewątpliwie jest skryta magia w jej oczach :)

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sharbat Gula, to piękna dziewczyna taka tajemnicza i skryta. W jej spojrzeniu jest nutka słodyczy i smutku. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnież okładka singla "Shudder Before the Beautiful"

 

tumblr_nliol3mzEi1tk2auwo1_500.jpg

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prawdopodobnież okładka singla "Shudder Before the Beautiful"

 

tumblr_nliol3mzEi1tk2auwo1_500.jpg

 

Piękna :) Oczy tylko doczekał sie klipu ;) offtopując teraz wiem,że jest o wiele za wcześnie pisząc o tym ale ciekawi mnie już jaki kolos Tuomas przygotuje na kolejną płyte Nw,pobije w długości TGSOE? Czy to może być jednorazowy pomysł? ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oooo, więc jest szansa, że doczekamy się kolejnego singla? A gdyby tak jeszcze do niego teledysk...? ♥

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gdyby tak jeszcze do niego teledysk...? ♥

 

Internet już odpowiedział na Twoją prośbę ;D Ten teledysk jest świetnie zrobiony, bardzo mi się podoba.

[video=youtube]

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
Internet już odpowiedział na Twoją prośbę ;D Ten teledysk jest świetnie zrobiony' date=' bardzo mi się podoba.[/quote']

 

Byłoby genialnie zobaczyć ten materiał na ekranach za zespołem podczas trasy... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A gdyby tak jeszcze do niego teledysk...? ♥

 

Internet już odpowiedział na Twoją prośbę ;D Ten teledysk jest świetnie zrobiony, bardzo mi się podoba.

 

Super, ktoś odwalił kawał dobrej roboty. Swoją drogą podoba mi się jak w Shudder słowo "oceanborn" zmienia swoje znaczenie. Wcześniej bardziej kojarzyło mi się z takim trochę wyalienowaniem, a tutaj to nawiązanie do gatunków rozwijających się w oceanie od których wszystko się zaczęło.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Super, ktoś odwalił kawał dobrej roboty. Swoją drogą podoba mi się jak w Shudder słowo "oceanborn" zmienia swoje znaczenie. Wcześniej bardziej kojarzyło mi się z takim trochę wyalienowaniem, a tutaj to nawiązanie do gatunków rozwijających się w oceanie od których wszystko się zaczęło.

 

We all are oceanborn :)

 

Podoba mi się ten punkt widzenia ; )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ja dobrze rozumiem, że liryki do "Weak Fantasy" i "Yours Is An Empty Hope" zostały napisane razem z Marco? To byłaby nowość na skalę Nightwishową, ponieważ nigdy wcześniej nikt poza Tuomasem nie mógł pisać tekstów.

 

[video=youtube]

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten nieoficjalny teledysk do "Shudder" to majstersztyk! Nawet Floor udostępniła go na swoim fb, a to coś znaczy. Świetnie oddaje treść nie tylko piosenki, ale i tematykę całego krążka (na który czekam cierpliwie, choć czekanie zaczyna mnie mocno uwierać). Naprawdę można zadrżeć przed pięknem, słuchając tej piosenki i oglądając klip!

 

Wychodzi na to, że tym razem Marco po raz pierwszy zabrał się też za teksty, co jest mocnym zaskoczeniem, bo wcześniej tylko komponował to i owo, od czasu do czasu. Ciekawam, czy zachował Tuomasową manierę? Zapewne - w końcu to maniera całego NW i pewnie po latach współpracy pewne Tuomasizmy w tekstach piosenek wchodzą w krew i zakładam, że gdyby Tuo nie powiedział w życiu byśmy się nie połapali, że Marco coś pisał. ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ja dobrze rozumiem, że liryki do "Weak Fantasy" i "Yours Is An Empty Hope" zostały napisane razem z Marco? To byłaby nowość na skalę Nightwishową, ponieważ nigdy wcześniej nikt poza Tuomasem nie mógł pisać tekstów.

 

[video=youtube]

 

Marco przecież napisał ptasią piosenkę na Imaginaerum jak i do Wyspiarza :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lucid: Marco napisał muzykę, ale nie tekst. Nikt poza Tuomasem nie pisał wcześniej tekstów, a na tym albumie Marco ponoć maczał palce w tekstach dwóch wymienionych przez Adriana piosenek, a nie tylko w muzyce.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lucid: Marco napisał muzykę, ale nie tekst. Nikt poza Tuomasem nie pisał wcześniej tekstów, a na tym albumie Marco ponoć maczał palce w tekstach dwóch wymienionych przez Adriana piosenek, a nie tylko w muzyce.

 

Z tego co wiem to razem napisali te numery.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Lucid: Polecam Ci odnieść się do źródeł. "Napisali razem" nie musi oznaczać tekstów, bo muzykę też się pisze, a na pytania po wydaniu IM, czy ktoś inny poza Tuo zajmował się tekstami, Tuomas odpowiedział, że tekstami nie, ale muzyką tak.

 

Zerknij na dyskografię:

http://nightwish.pl/tworczosc/dyskografia/imaginaerum/ (przy "The Crow..." -> sł. Holopainen, muz. Marco Hietala)

 

To samo znajdziesz w innych punktach dyskografi np. na DPP, a te informacje poparte są raczej rzetelnymi źródłami, bo gdyby Administracja wpisywała podobne rzeczy "na czuja", to niezbyt pomogłoby to w promocji strony, zgaduję. ;)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wychodzi na to, że tym razem Marco po raz pierwszy zabrał się też za teksty, co jest mocnym zaskoczeniem, bo wcześniej tylko komponował to i owo, od czasu do czasu. Ciekawam, czy zachował Tuomasową manierę? Zapewne - w końcu to maniera całego NW i pewnie po latach współpracy pewne Tuomasizmy w tekstach piosenek wchodzą w krew i zakładam, że gdyby Tuo nie powiedział w życiu byśmy się nie połapali, że Marco coś pisał. ;)

 

 

tumblr_nl4fulH7ds1tx0uf9o1_400.gif

tumblr_nl4fulH7ds1tx0uf9o3_400.gif

tumblr_nl4fulH7ds1tx0uf9o2_400.gif

tumblr_nl4fulH7ds1tx0uf9o4_400.gif

 

 

 

Przepraszam, musiałam ;)

  • Like 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tuomas i Floor o EFMB dla Antyradia. :)

 

[video=youtube]

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to tak;)

EFMB bardzo mi się podoba. Zdecydowany faworyt to "The Greatest Show on Earth" . Poza kolosem nie potrafię wybrać kolejnego faworyta, poziom krążka według mnie jest bardzo wyrównany.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Endless Forms Most Beautiful wyszło, więc - że tak to ujmę - Let the hunt begin!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.