Jump to content
Adrian

Nasze zdjęcia

Recommended Posts

Zdjęcie wygląda jak namalowane w jakimś programie graficznym. Jest takie artystyczne... : )

A w nowych okularach Ci bardzo do twarzy, innej opcji nawet nie przewidywaliśmy. :D Ładnemu we wszystkim ładnie. :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdjęcie wygląda jak namalowane w jakimś programie graficznym. Jest takie artystyczne... : )

A w nowych okularach Ci bardzo do twarzy, innej opcji nawet nie przewidywaliśmy. :D Ładnemu we wszystkim ładnie. :D

[/quote

Ha, dzięki Sami :)! Wiedziałam, że moje dziecko ma oko!

Na pewno lepsze ode mnie! Franek zrobił zdjęcie, ale w standardowych ustawieniach telefonu..Fotka wygląda tak graficznie i artystycznie, bo jest chyba mało ostra..Ale ja bym sobie lepszej nie zrobiła:D

Pocieszyły mnie Twoje słowa, bo dziś usłyszałam, że w okularach wyglądam staro i dodają mi lat..Niby w żartach i nie przejmuję się tym, bo dla mnie liczy się to, żebym dobrze widziała, a soczewki są dla mnie zbyt kłopotliwe..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aniu, moim zdanie wcale cię nie postarzają te okulary, wręcz przeciwnie! Wybrałaś oprawki, które są bardzo młodzieżowe i wyglądasz świetnie :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zdjęciu Tai i Izzy i z tyłu sterczą jakieś gołe kikuty :D. A gdzie ustrojona choinka???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na zdjęciu Tai i Izzy i z tyłu sterczą jakieś gołe kikuty :D. A gdzie ustrojona choinka???

 

No właśnie tak to jest jak się robi quasi-selfie i zasłania się cały obiektyw. :happy: Oj, tam, coś tam jest... wierzchołek góry lodowej. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tai, jesteś tak podobna do wszystkich postaci, które rysujesz! W każdej z nich jest jakiś cień Ciebie :)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Pieprzyć choinkę, to my tu robimy 'the greatest show on Earth' ;)"

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przychodzę jak Grinch in the night, przychodzę aby swoim zdjęciem zakłócić Wam spokój Świąt :D

W sumie wrzucam je tu bez sensu, bo było już na różnych społecznościowych rzeczach, ale co mi tam...

Tak jakoś wrzucam :)

W sumie dlatego, że jestem egocentryczna i nie mogę się powstrzymać od spamowania ludziom swoją twarzą w internecie. That's why.

 

 

12362282_1855582191334858_901858593_n.jpg

  • Like 12

Share this post


Link to post
Share on other sites

No i cudnie, smiling Sami :)! Do twarzy Ci w kapeluszu! W okresie jesienno-zimowym noszę podobny. Teraz w zestawie z moimi okularami wyglądam w nim cokolwiek dziwnie...Ale Tobie naprawdę pasuje! Takie zakłócanie "spokoju" Świąt to ja kupuję! I proszę o więcej ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

template.jpg

 

Zawsze uwielbiałam Twoje włosy, szczególnie jak robiłaś spam na insta :) Takie były zadbane i w ogóle... ;<

 

Już Sami nie musisz płakać nad straconym losem moich włosów. Wstawiam tu efekt zapuszczania ich po 7 miesiącach. Daj tu dziecku snapchata.

IMG_20160118_174733.thumb.jpg.fd839d6dc4230710e92f03249a187e60.jpg

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czyli widać, że masz bardzo zdrowe, szczęśliwe włosy :) Jeśli po 7 miesiącach odrosły o jakieś 20cm, to tylko się cieszyć ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, a więc i ja wkleję tu swoją twarz. ;) Dziwną twarz, która nigdy na żadnym zdjęciu nie chce dobrze wyjść. :dodgy:

DSCN1009.thumb.JPG.93dcf5f026d0f6ed02c946de55da3db2.JPG

  • Like 17

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marja :)! Co Ty opowiadasz! Śliczna jesteś! Masz bardzo ładne włosy, takie zadbane i lśniące.. Tylko mały uśmiech by się przydał! Nie wiem, dlaczego twierdzisz, że masz dziwną twarz?! Ładna, młoda buzia.. I nic w tym dziwnego! Proszę o więcej fotek!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mary, jesteś bardzo ładna :) Nie zgadzam się, że na zdjęciach wychodzisz źle czy dziwnie, bo tu wyglądasz bardzo ok ^^

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oesu, ładni ludzie, przestańcie tak uparcie twierdzić, że jesteście brzydcy, kiedy wcale nie jesteście -_-

  • Like 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo Wam dziękuję za miłe słowa, dziewczyny! :blush: Jesteście naprawdę kochane! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Marja, na tym zdjęciu widać b ładną dziewczynę o pięknych włosach. Ludki kochane brzydkiego człowieka b trudno jest spotkać- każdy z nas jest ładny: serio, serio:)

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawno wam mojej mordy nie wrzucałem. :D

c09d1b088cda1.jpg

  • Like 7

Share this post


Link to post
Share on other sites

Floor w sygnaturze świetnie się zgrała z Twoim zdjęciem xD Floor wzdychająca do Ciebie!

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Floor w sygnaturze świetnie się zgrała z Twoim zdjęciem xD Floor wzdychająca do Ciebie!

 

Chciałbym. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

1.12.2015 obciąłem włosy po ponad 2 latach zapuszczania (i męczarni). Zdjęcie w krótkich ze stycznia :)

sgfgfg.jpg.a72a49bbab64a4ffb80a10fca33404e5.jpg

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem w krótkich ci lepiej ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.