Jump to content
Adrian

Nasze zdjęcia

Recommended Posts

Jejku, jaki piękny piesek, Cassi :)! Szkoda, że go straciłaś..Moja mama ma dwa "nastoletnie koty"..Zrobi dla nich wszystko! Nawet nie chcę myśleć, co będzie, gdy kiedyś odejdą. Moim zdaniem przyjaźń między człowiekiem a psem/kotem, to taka niezwykła relacja, oddanie i wierność w najczystszej postaci..Kiedyś widziałam takiego mema, gdzie tyłem na jakimś mostku siedzi człowiek, po jednej jego stronie - kot, po drugiej - pies i jedno pytanie: "Kiedy powinienem komuś zaufać? Odp.: Tak na 100%? Kiedy szczeka lub miauczy.." Patrząc na zdjęcia Ali, Cassi, i Evi, widać szczęście! I pupili, i właścicielek :)!

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

piękny odcień włosów blond (naturalny?)

 

Na zdjęciu niezbyt widać - na dole rozjaśniane, a od połowy w górę naturalne :P

 

 

Foty ze zwierzakami są najlepsze! ♥ Może jeszcze ktoś zechce się podzielić :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie sobie uświadomiłam, że jeszcze nie pochwaliłam się tutaj moimi nowymi okularami.

A zamiast zdjęcia z kotem, wstawiam fotkę z najlepszą przyjaciółką. Bo Hera jest zbyt buntownicza, żeby ze mną zapozować. A Ola zawsze się zgodzi :D

 

 

14527482_1056436571118952_1295213137_n.jpg.8b84d5c91252894cc9d45e3bb15c0206.jpg

  • Like 11

Share this post


Link to post
Share on other sites

Może i Halloween nie obchodzi się w Polsce, ale to nie znaczy, że raz do roku nie można sobie zrobić fotki w niecodziennym, czasem wręcz strasznym makijażu ;)

Finally I'm so beautiful, right? 16x18https://www.facebook.com/images/emoji.php/v5/f86/1/16/1f383.png[/img]?16x18https://www.facebook.com/images/emoji.php/v5/fd7/1/16/1f47b.png[/img]

 

14632859_1707196172933113_6117089362450933613_n.jpg?oh=d029e80e17e6645e5bd95b1e7ce69e3a&oe=58A234EB

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie chwaliłam się jeszcze jak mama mnie załatwiła... Znaczy... poprosiłam o wyrównanie końcówek... Cóż, zwykle robi to doskonale, ale ten jeden raz okazało się, że końcówki jakieś takie nierówne były... Niebawem odrosną... Mają taką właściwość - szybko rosą. :D

 

15133713_1287118868012280_300199572_o.jpg?oh=2f62fd2a8e6fb35ddd54a90876190972&oe=583810B9

  • Like 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ekipa forum DE pozdrawia z koncertu Tarji, który odbył się w miniony wtorek we Wrocławiu :) Bawiliśmy się wyśmienicie, a Tarja przekazała nam ze sceny tyle uśmiechu i pozytywnych wibracji, że z pewnością jeszcze długo nie zapomnimy o tym wspaniałym wydarzeniu. To był bezsprzecznie najbardziej wyjątkowy koncert Tarji, na jakim miałam okazję być, i z pewnością napiszę z niego relację :) Proszę tylko o trochę cierpliwości ;)

 

lJUSJPZ.jpg

  • Like 10

Share this post


Link to post
Share on other sites

Och, kochani :D ! Pozdrawiam Was serdecznie! Cudownie wyglądacie! Wrocław rządzi, bo nawet sama Tarja pochwaliła się pięknymi prezentami jakie tam otrzymała! Oj będzie nas wspominać gdy otworzy te słoiczki i będzie czytać i oglądać album o Polsce ;)! Również przymierzam się do relacji, ale dajcie mi jeszcze trochę czasu ;)!

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pięknie! Widać' date=' że włosy zdrowe i silne-super:)[/quote']

Moja fryzjerka specjalnie zadbała o to, by po rozjaśnianiu włosy nie wyglądały jak siano ;) po farbowaniu natomiast użyła dobrej odżywki ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajny kolor. Tylko teraz pamiętaj, żeby dbać o te włosy tzn olejować, stosować odpowiednie odżywki. Nie wiem czego użyła Twoja fryzjerka, ale jeszcze nie słyszałam o metodzie na rozjaśnianie włosów, która wcale ich nie niszczy ;)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety nie pamiętam jak się ten cudowny specyfik nazywał, ale mam nadzieję, że włosy się nie zniszczą. Są moim oczkiem w głowie i dbam o nie najbardziej! ;>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Robiąc porządki na laptopie, wpadłam na moje stare zdjęcie.

Pochodzi z czasów, kiedy nie kalałam twarzy makijażem. Chyba odzyskałam wiarę w siebie. Całkiem nieźle bez niego wyglądam :P

 

17888504_1176414329135660_412753913_n.jpg?oh=ff980ee402306b1066a5fa2485f2b9d3&oe=58F06457

  • Like 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Little change :blush: ! Już się przyzwyczaiłam (po prawie trzech miesiącach ;) ), więc pora na aktualizację!

523km5c.jpg

  • Like 8

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo mi się podoba Twoja mała przemiana Aniu ,szczegóły Ci już pisałem na fb .

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aniu, świetnie wyglądasz w tym kolorze!! ♥

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.